Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadal ce se brzo oporaviti


    http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=805027
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Uh dobro je, obradovala me je ova informacija da nije nista seriozno. Ako sam dobro video sada ce on povezati tri turnira u Juznoj Americi, meni to malo previse deluje, ne znam zasto je tako nabio raspored al jbg, on zna najbolje.
      OVAKO

      Comment


      • Nece tri, odigrat ce dva turnira prije IW. Rio i Buenos Aires

        Comment


        • E to je vec odlicna informacija, jer sam ja video da ce igrati i Akapulko, a znam da je najavljivano jos kraja prosle sezone da nece nastupiti na taj turnir. Mislim da je to dovoljna priprema za IW, da se nadamo na najbolje izadnje Rafe, i da povrati svoju igru od americkoj turneji
          Last edited by Stefan-kobe; 27-01-14, 19:26.
          OVAKO

          Comment


          • Ovdje je sve to super prikazano http://live-tennis.eu/playersSchedule

            Moze na tim turnirima fino da udje u ritam a usput i da odbrani poene od prosle sezone

            Comment


            • Za mene ove sezone je bitniji Majami nego IW, sta se mene tice 1/2 finale je dosta u IW, a Majami se mora napadati!!!! Majami, Shangaj i WTF mora da napadne svim silama pa sta bude nek bude.
              OVAKO

              Comment


              • WTF treba da bude jedan od prioriteta ali sad ganjati nesto Masterse koje nemas ,mislim da to i nije potrebno ima ih on dovoljno. Ocekujem, naravno odlicno sezonu na sljaci i RG, a od IW I Majamija da ne ispadne prije SF ,sto ne bi trebao i da se krene u pohod branjanja trofeja

                I nakon dugo godina se mogu uzeti neki bodovi u MC

                Comment


                • Realno se mora osvojiti Rio i Buenos Aires,jer sve osim titule sa takvom konkurencijom je los rezultat.I ova sezone ce krenuti fenomenalno,cetiri turnira,cetiri finala,tri titule i sa puno samopouzdanja krenuti u napad na IW i Majami.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • To je imperativ, nema tu sta da se prica Titule uvijek dizu sampouzdanje nije bitno kakve su i u kakvoj konkurenciji osvojene

                    Comment


                    • Ne treba mu Akapulko ove godine, igra se na Hard, sad su tamo presli Marej i slicni
                      link

                      Comment


                      • Pade sistem u petak sve se srusilo,racunar u raspadu

                        Pojma nemam zasto ali nisam toliko tuzan zbog poraza koliko sam mislio da cu da budem,nekako sam se u drugom setu pomirio sa porazom i sta da se radi.Zdravlje je normalno najprece.Mora nekada i da se izgubi takav je sport,a i zivot...

                        Mi uz njega pa sta bude,najveci je Rafa
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          a Majami se mora napadati!!!! Majami, Shangaj i WTF mora da napadne svim silama pa sta bude nek bude.
                          Mislim da dok je Novaka Djokovica WTF ce ostati pusti san za Nadala,jos su tu i Marej,Delpo i Wawrinka,koji umeju na toj podlozi,Federer nikad skroz bezopasan,tako da prilicno tesko. Kad dosad nije osvojio,a igrao je 3 finala,ne verujem da ce,bice sve stariji i stariji,e ako prebace turnir na sljaku kojim slucajem,sanse mu rastu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by El Dorado View Post
                            Mislim da dok je Novaka Djokovica WTF ce ostati pusti san za Nadala,jos su tu i Marej,Delpo i Wawrinka,koji umeju na toj podlozi,Federer nikad skroz bezopasan,tako da prilicno tesko. Kad dosad nije osvojio,a igrao je 3 finala,ne verujem da ce,bice sve stariji i stariji,e ako prebace turnir na sljaku kojim slucajem,sanse mu rastu.
                            Ne mora da znaci. Zna Rafa sta radi i vjerujem da ce osvojiti taj turnir ove ili sledece sezone. Za njega je jako bitno da na WTF-u izadje svez i odmoran, nesto sto nije bilo slucaj prethodne godine. Od ove sezone je uvedjena jedna nedelja pauze izmedju Pariza i Londona tako da imace Rafa vreme da napuni baterije i da trgne ka tituli.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Zanimljiv tekst: http://www.theguardian.com/sport/blo...ure-sean-ingle

                              Comment


                              • Originally posted by El Dorado View Post
                                Mislim da dok je Novaka Djokovica WTF ce ostati pusti san za Nadala,jos su tu i Marej,Delpo i Wawrinka,koji umeju na toj podlozi,Federer nikad skroz bezopasan,tako da prilicno tesko. Kad dosad nije osvojio,a igrao je 3 finala,ne verujem da ce,bice sve stariji i stariji,e ako prebace turnir na sljaku kojim slucajem,sanse mu rastu.
                                Još poodavno ja sam mislila da je Wimbledon pusti san za Nadala, a tek IW. Pa me demantovao.
                                Dočekaće on Rogerovu penziju i Noletovo odsustvo sa WTF-a iz nekih razloga.
                                I kompletiraće kolekciju.
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X