Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne moze igrati Brazil, koji igra iz propagandnih razloga, i Akapulko. Ali to je nebitno, kao uostalom i egzibicije. Najvaznije pitanje je hoce li on igrati u Kini, to ce nam otkriti sto mu je prioritet i kakva mu je strategija za Novak. Da li ce igrati u Kini necemo znati jos nedjelju dana.

    Comment


    • If Nadal will reach the final in Beijing, RAFA WILL BE #1!
      @NI Ne znam zasto bi preskakao Kinu Zbog umora sigurno nece,jer ima dovoljno vremena za odmor,a ako mislis da izbegne Novaka,ne znam zasto bi to radio,jer ako stigne do finala i meca sa Novakom bice prvi na svetu i bice jos rastereceniji i opusteniji u tom mecu.

      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by mareliverpool View Post
        If Nadal will reach the final in Beijing, RAFA WILL BE #1!
        @NI Ne znam zasto bi preskakao Kinu Zbog umora sigurno nece,jer ima dovoljno vremena za odmor,a ako mislis da izbegne Novaka,ne znam zasto bi to radio,jer ako stigne do finala i meca sa Novakom bice prvi na svetu i bice jos rastereceniji i opusteniji u tom mecu.
        Ako ide u Bejing onda ce ici i u Sangaj. Da li ce to imati uticaj na Pariz i London ne znam. Ne zaboravi da prije toga igra Bazel. Dakle da li je previse Bejing, Sangaj, pauza, Bazel, Pariz, London? Ako nije, ako ga taj raspored nece zamoriti, onda je logicno da igra upravo tako. U proslosti je izbjegavao tako nabijen raspored krajem godine.

        U eventulnom finalu u Bejingu Rafa bi bio opusten, ako ista, mozda i previse. Medjutim, i Novak bi bio opusten. Samo dva od njihovih 7 meceva od Australije 2012. su bili vazniji za Rafu nego za Novaka. MC 2012, kada je Novak zbog djedove smrti i tako i tako morao podbaciti i MC 2013, jedini koji je Novak dobio. Za Rafu je mnogo povoljnije da u sledecem mecu koji budu igrali Novak bude pod vecim pritiskom nego on. Doduse ne vidim da je to moguce osim ako sljedeci mec ne bude na AO.

        Bejing bi bio idealan za Novaka kao sljedeci mec. Mogao bi da udje u njega koncetrisano a bez pretjeranog opterecenja. Po sistemu: "Vrijeme je da okrenem list. Ne moram ni ocemu drugo misliti. Ni o rankingu ni i GS-u. Mogu se totalno koncetrisati na Rafu." To je najbolji moguci pristup.
        Last edited by NI; 23-09-13, 20:06.

        Comment


        • Ne verujem bas da ce Novak biti opusteniji od Rafe u Kini.i onako ce to biti potpuno nebitan mec za obojicu...
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by mareliverpool View Post
            Ne verujem bas da ce Novak biti opusteniji od Rafe u Kini.i onako ce to biti potpuno nebitan mec za obojicu...
            Rekoh da Rafin najveci problem moze biti pretjerana opustenost. A znas sto znaci pretjerana opustenost u mecu koji nije previs bitan?

            Comment


            • Nece Toni dozvoliti PRETERANU opustenost.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by mareliverpool View Post
                Nece Toni dozvoliti PRETERANU opustenost.
                Ako Toni ima dugme onda nema spasa.

                Ja ipak me mislim da ima. Vjerujem da se tu radi o oscilaciji koja je potuno prirodna. Poslije strasnog uspjeha ove godine opustanje je prirodno. Pogotovo u nebitnom mecu dan poslije povratka na broj jedan poziciju.

                Comment


                • Ma koliko god da je nebitan mec,ne mozes biti toliko opusten kada igras sa Novakom,ipak je to i malo stvar prestiza...
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Sampras o Nadalu i Federeru: http://tennis.si.com/2013/09/27/pete...-rafael-nadal/

                    Comment



                    • Comment


                      • Steta za poraz danas jbg protivnik je bio bolji.Vraceno je mjesto broj 1 mada meni licno ono ne znaci puno,vise volim turnire,ali sta da se radi...

                        Bilo bi dobro ako je vec tu da proba da mazne London ili Pariz,ali ako ne uzme nista strasno jer bi bilo dobro da se nesto bodova moze i zaraditi naredne sezone

                        Ja prezadovoljan
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Steta za poraz danas jbg protivnik je bio bolji.Vraceno je mjesto broj 1 mada meni licno ono ne znaci puno,vise volim turnire,ali sta da se radi...

                          Bilo bi dobro ako je vec tu da proba da mazne London ili Pariz,ali ako ne uzme nista strasno jer bi bilo dobro da se nesto bodova moze i zaraditi naredne sezone

                          Ja prezadovoljan
                          Realno vrhunac sezone je bio Us Open i sve ostalo do kraja je bonus. Ja mislim da je njemu bitan London i eventualno Pariz. Sta ce biti videcemo, ali slazem se bitnije su titule nego ovo broj 1, ali sta ces kad je najbolji ove godine

                          Comment


                          • Titule su uvek najbitnije, ali bice lepo opet cuti ono "Svetski broj 1" pored njegovog imena..
                            Toliko me je usrecio ove godine, da u nastavku sezone ne mora nista vise ni da odigra, i ja cu opet biti prezadovoljna.

                            Rafa, srecno ti (po treci put, treca sreca ) No 1, i da ga zadrzis dugooooo
                            13/13!

                            Comment


                            • Lepo to ATP obelezio 1378479_10151918261718701_231742498_n.jpg

                              Comment


                              • Sarafa dobro si to napisao »Toliko nas je usrecio ove godine, da u nastavku sezone ne mora nista vise ni da odigra«
                                Iskreno trenutačno njegova forma nije najbolja. V finalu Beinga je protiv Đokoviča odigrao užasan meč. Dobio je samo jednu dužu izmjenu sa osnovne linije. I forehand in backhand niso ni u najmanjoj ruci funkcionrali. Đokovič nije ni trebao odigrati 100 %, da bi dobio tako nerazpoloženog Rafu. NIje bio NOle tako dobar, koliko je bio Rafa loš. Pa dobro desi se. I naš super Rafa je na kraju samo čovijek.
                                Ja priželjkujem, da se do kraja godine dobro odmori i odigra jedino Pariz i London.

                                Comment

                                Working...
                                X