Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - RAFAEL NADAL

    Drugaciju izjavu od Rafe nisam ni ocekivao. +*@WT*48*

    Comment


    • Re: ATP - RAFAEL NADAL

      Rafa +*@WT*48*

      Comment


      • Re: ATP - RAFAEL NADAL

        Nadal Playing Table Tennis At Laureus Awards (HD).mp4
        sigpic

        Comment


        • Re: ATP - RAFAEL NADAL

          Obozavam stoni tenis.

          Comment


          • Re: ATP - RAFAEL NADAL

            [quote author=majabl link=topic=474.msg241560#msg241560 date=1296701423]
            http://sportservis.pressonline.rs/ws...0&ni=18820
            [/quote]


            pazite vi taj naslov!..."obozavam djokovica!"...reko bi covek da mu se ovaj klanja, budi se nocu da bi gledao njegove meceve, divi mu se, a ustvari novaka pitanje dal ga je uopste i spomenuo na tom intervjuu koji nema veze sa obozavanjem djokovica...nije prvi put da novinari uvelicavaju i konstruisu drugaciju pricu... $*(5f
            "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

            Comment


            • Re: ATP - RAFAEL NADAL

              Tacno 3 puta ga je spomenuo @(*6sd$%

              Comment


              • Re: ATP - RAFAEL NADAL

                In maj fejmoz as *T_*@SR *T_*@SR


                Rafael Nadal - "I've Pain Here, In My Famous Ass"


                Rafael Nadal-you merry me??
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Re: ATP - RAFAEL NADAL

                  Davis Cup 2011 - Day 1 - Nadal vs Bemelmans (HD)

                  Comment


                  • Re: ATP - RAFAEL NADAL




                    Rafa je novo lice Bacardi-eve kampanje za "pametno" pijenje alkohola... <thumbsup>

                    Comment


                    • Comment


                      • Novak Đoković se opasno približava i mogao bi uskoro da postane prvi teniser sveta.

                        Rodžer Federer bi se rado ponovo vratio na presto i veliki pritisak je na ramenima Rafaela Nadala. Samo, nemojte to da kažete Rafaelu Nadalu.

                        "Ne osećam nikakv pritisak. Nisam rekao sebi da moram da odbranim poene od prošle sezone. Ja igram tenis da bi dobijao mečeve, ne da bi branio poene".

                        Nadal je rekao da mu je važniji renking u toj sezoni nego ukupni renkging.

                        "Svaku godinu počinjem od nule. Trenutno sam šesti u ovoj godini i to nije baš najbolje. Ali, bio sam povređen i nisam igrao mesec dana. Samo želim da imam šansu da se popnem na tom renkingu", zaključio je u svom krajnje umerenom stilu Nadal nakon pobede od 6-3 6-3 nad Felisijanom Lopezom.

                        Comment


                        • Verujem Nadalu da je rasterecen sto se ocekivanja tice. Dugo vremena je vladala fama oko rivaliteta izmedju njega i Federera, a stvari trenutno tako stoje da izgleda kao da je Nadal nadziveo rivalitet jer je sada glavno pitanje Rafa ili Nole. Moral boost je ogroman kada iz prvog plana uklonite coveka kojeg jos od klinackih dana uzimate za najveceg rivala.

                          Kad bi se pojavio i 10 puta bolji igrac nego Federer i da se sa njim Rafa kolje za prvo mesto, Rafi i pobeda nad takvim strip covekom ne bi bila slatka kao pobeda nad Rodzerom.

                          Comment


                          • Sutra finale sa Djokovice, i ajde po novu masters titulu
                            sigpic

                            Comment


                            • Nadal: sada sve zavisi od mene

                              "Ne osećam da mi diše za vratom, ali... Logična je stvar da će u narednih mesec, dva pokušati da preuzme mesto na kojem sam ja, ali mislim da će stvari zavisiti i od toga kako ja budem igrao na šljaci", rekao je Rafael Nadal o rivalstvu sa Novakom Đokovićem.
                              Rafa Nadal morao je da čestita Novaku Đokoviću drugi put u poslednjih dve nedelje pobedu u finalu. Posle Indijan Velsa, srpski teniser nadigrao je Španca i u Majamiju, zabeleživši 25 pobeda u nizu u 2011. godini.

                              Prvi teniser sveta priznao je da Novak igra perfektno, najbolji tenis u karijeri.

                              "Imao sam prilike za trijumf u poslednja dva finala, ovoga puta bio sam veoma blizu kod vođstva 6:5, 15-30 u trećem setu. Ali, kada igrate protiv igrača kao što je Nole, prva stvar je da je on veoma dobar, a druga stvar je da igra sa ogromnim samopouzdanjem. Kada pobeđujete u nizu, onda je lakše da nastavite u tom ritmu, odnosno manje teško da to uradite", rekao je Nadal.

                              On je istakao da je najviše bio impresiran Novakovom mentalnom snagom.

                              "U svakom trenutku je bio usresređen na igru. Bio je fokusiran, pun samopouzdanja i igrao je odlično. Sve ovo što je uradio tokom ove sezone je neverovatno. Osvojio je četiri velika turnira u nizu i to je stvarno veliki uspeh. On je veliki šampion i zaista mu želim sve najbolje u nastavku sezone. Videćemo šta će uraditi", dodao je Španac.

                              Majorčanin je priznao da je čak i za njega bilo veoma vruće tokom meča, ali da to nije omelo njegovog rivala.

                              "Nisam iznenađen kako je Novak igrao, jer je i fizički sjajno pripremljen. Da nije tako ne bi pobeđivao na svim turnirima prethodnih meseci. Veoma je zdrav i može da stigne svaku loptu i onda se čini da je manje umoran. Može mnogo da trči, igra duge poene i opet da nastavi da trči. Najednostavnije rečeno, on je zaista dobar igrač".

                              Rafa je rekao da ne oseća pritisak sa Novakove strane kada je u pitanju prvo mesto na ATP listi, ali da je normalno da želi da dođe do te pozicije.

                              "Ne osećam da mi diše za vratom, ali sve što je uradio ove sezone govori da želi da stigne do vrha. Sasvim logična stvar je da će u narednih mesec, dva pokušati da preuzme mesto na kojem sam ja, ali mislim da će stvari zavisiti i od toga kako ja budem igrao na šljaci".

                              On je istakao da uvek želi i igra na pobedu, ali da nema vremena da tuguje, jer je generalno zadovoljan američkom turnejom.

                              "Nisam servirao dovoljno dobro kako umem, istina bilo je to bolje nego u Indijan Velsu, ali nedovoljno kakao bi lakše osvajao poene. Ipak, bio sam u igri do poslednjeg poena i volim takve mečeve, neizvesne do kraja, ali naravno i da pobeđujem u njima, a ne da gubim. Ali iz svega čovek uči... To je sve sport - nekad pobeđuješ, nekad gubiš. Generalno, imao sam sam odličnu sezonu na tvrdoj podlozi, igrao sam dva finala i sada sam spreman za šljaku", naglasio je najbolji igrač sveta.

                              http://www.mondo.rs/s202236/Sport/Te...i_od_mene.html
                              sigpic

                              Comment


                              • Sta reci posle ovoga, rafa je stvarno Ljudina!!!

                                Comment

                                Working...
                                X