Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    [quote author=Vladan link=topic=474.msg72397#msg72397 date=1246294631]
    Ma pustite vi te STRUCNJAKE ,vratice se RAFA,zivotinja je ON ;) 8)
    [/quote]

    Nije zivotinja,jer ti nesto znas sto mi neznamo..Ja nisam cuo da je on zivotinja :-X

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      jeste da mu je povreda jebena,ali imam neki osjecaj da ce se "spanski bik" ponovo vratiti.

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        [quote author=fc nadal link=topic=474.msg72398#msg72398 date=1246294732]
        [quote author=Vladan link=topic=474.msg72397#msg72397 date=1246294631]
        Ma pustite vi te STRUCNJAKE ,vratice se RAFA,zivotinja je ON ;) 8)
        [/quote]

        Nije zivotinja,jer ti nesto znas sto mi neznamo..Ja nisam cuo da je on zivotinja :-X
        [/quote]
        Kad kazem ZIVOTINJA,mislim SNAZAN,VRIJEDAN,IZDRZLJIV,on je uporan vratice se,ali ce morati malo da uspori u prvim kolima,i da malo smanji s pokusajima da osvoji bas svaki TURNIR ;)
        sigpic

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          prije svega mora promjeniti svoju igru,a to je,da poboljsa servis,da duzinu poena drasticno smanji,da ne trci za svakom loptom,razviti igru na mrezi koliko god jos moze....

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            [quote author=natasha link=topic=474.msg72302#msg72302 date=1246279223]
            ja mislim da tebi nije dobro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            vracha se rafa i to sa stilom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! samo cekaj i videchesh...........
            [/quote]

            Meni je dobro, Steroidnom nije dobro

            Moze on da se vrati, tako sto ce opet da ga nadrogiraju. Pa kada mu se desi sto i Ronaldu onomad, da mu pukne ligament u sred meca, onda nece vise biti tog steroida koji ce moci da zalepi ligamente.

            Ja ga nepostujem jer je na neposten nacin dosao do titula.
            Vise postujem 1000-og na svetu nego njega.

            Sto se mene tice mogu odmah da mu izvade koleno i da daju na uvid "pucanstvu" da vide sta se desava kada se jede EPO i THG.

            Ajd i to da docekamo pa da nastavimo sa normalnim zivotima.

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              [quote author=mr.gold link=topic=474.msg72419#msg72419 date=1246298369]
              [quote author=natasha link=topic=474.msg72302#msg72302 date=1246279223]
              ja mislim da tebi nije dobro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              vracha se rafa i to sa stilom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! samo cekaj i videchesh...........
              [/quote]

              Meni je dobro, Steroidnom nije dobro

              Moze on da se vrati, tako sto ce opet da ga nadrogiraju. Pa kada mu se desi sto i Ronaldu onomad, da mu pukne ligament u sred meca, onda nece vise biti tog steroida koji ce moci da zalepi ligamente.

              Ja ga nepostujem jer je na neposten nacin dosao do titula.
              Vise postujem 1000-og na svetu nego njega.

              Sto se mene tice mogu odmah da mu izvade koleno i da daju na uvid "pucanstvu" da vide sta se desava kada se jede EPO i THG.

              Ajd i to da docekamo pa da nastavimo sa normalnim zivotima.
              [/quote]

              Takvo ophodenje prema jednom od najveci sportista na ovom svjetu,nisam jos video niti cu vidjeti. :o

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                @fc

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  [quote author=fc nadal link=topic=474.msg72421#msg72421 date=1246298540]
                  Takvo ophodenje prema jednom od najveci sportista na ovom svjetu,nisam jos video niti cu vidjeti. :o
                  [/quote]

                  Ko je jedan od najvecih?
                  Steroidni?
                  Jeste, kako da nije.
                  Svetski prvak u brzini rasturanja svojih kolena steroidima.
                  U toj disciplini ga priznajem.
                  Bolje mu je dok jos moze da se javi kod Matijevica da mu zamene to koleno da bar moze da 'oda.

                  Elem, nastavi da se druzis sa mnom bice toga jos

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    [quote author=mr.gold link=topic=474.msg72438#msg72438 date=1246301286]
                    [quote author=fc nadal link=topic=474.msg72421#msg72421 date=1246298540]
                    Takvo ophodenje prema jednom od najveci sportista na ovom svjetu,nisam jos video niti cu vidjeti. :o
                    [/quote]

                    Ko je jedan od najvecih?
                    Steroidni?
                    Jeste, kako da nije.
                    Svetski prvak u brzini rasturanja svojih kolena steroidima.
                    U toj disciplini ga priznajem.
                    Bolje mu je dok jos moze da se javi kod Matijevica da mu zamene to koleno da bar moze da 'oda.

                    Elem, nastavi da se druzis sa mnom bice toga jos
                    [/quote]

                    Nadal je jedan od najveci,to mislis vise od pola ove planete..

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      To je tvoje subjektivno misljenje.

                      Ako pola planete (sto je za tvoju informaciju 6,7 milijardi ljudi) navija za Steroidnog, to je onda jos jedan svetski rekord.
                      Ajde da si rekao pola punoletnih ili misaono sposobnih ... ali pola svih ljudi na planeti ...
                      Cisto sumnjam da su Zulu ratnici culi za Steroidnog, ili oni Bushmani, ne verujem ni oni iz daleke Kine, ili ona Buntu plemena. Da ne kazem da ni moj rodjak Mirko, sa sela, nikada nije cuo za njega a zivi sa televizorom.
                      Mozda, tu ti dajem za pravo, da su za njega culi oni uzgajivaci maka sa zabacenih polja Avganistana, jer im je on krajnji kupac.

                      Prema tome, tvoja tvrdnja tesko da je tacna.
                      Pre bih rekao da se tvoja opcinjenost njime poigrava sa tvojim mozgom i stvara nerealne slike i zelje.
                      Dijagnoza poznatija kao: Sto je babi milo to joj se i snilo.

                      Znaci, kada steroidi pojedu i to malo tetiva kralju steroida, ja cu biti tu da te tesim

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        [quote author=mr.gold link=topic=474.msg72446#msg72446 date=1246303235]
                        To je tvoje subjektivno misljenje.

                        Ako pola planete (sto je za tvoju informaciju 6,7 milijardi ljudi) navija za Steroidnog, to je onda jos jedan svetski rekord.
                        Ajde da si rekao pola punoletnih ili misaono sposobnih ... ali pola svih ljudi na planeti ...
                        Cisto sumnjam da su Zulu ratnici culi za Steroidnog, ili oni Bushmani, ne verujem ni oni iz daleke Kine, ili ona Buntu plemena. Da ne kazem da ni moj rodjak Mirko, sa sela, nikada nije cuo za njega a zivi sa televizorom.
                        Mozda, tu ti dajem za pravo, da su za njega culi oni uzgajivaci maka sa zabacenih polja Avganistana, jer im je on krajnji kupac.

                        Prema tome, tvoja tvrdnja tesko da je tacna.
                        Pre bih rekao da se tvoja opcinjenost njime poigrava sa tvojim mozgom i stvara nerealne slike i zelje.
                        Dijagnoza poznatija kao: Sto je babi milo to joj se i snilo.

                        Znaci, kada steroidi pojedu i to malo tetiva kralju steroida, ja cu biti tu da te tesim
                        [/quote]

                        Nisam rekao da navija za njega pola planete,nego mislim da pola planete misli da je on jedan od najveci sportista..To su dva razlicita pojma..

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          hajde ba ko da vam je Nadal sisa materina ;) ;) ;) ;)

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            Koji si ti kralj.
                            Ajde potkrepi mi argumentima tu informaciju.
                            Ja mislim da je tako nesto nemoguce.
                            Nemoguce je da 50% ljudi koji prate tenis misli da je on najbolji a kamoli nesto vise.
                            Tvrdim da si ti to izmislio.
                            Pa cak i da 50% misli da je on najbolji, kako ide drugih 50%?
                            Pederer 40%, Jogovic 10? i vise niko?

                            Kakav Steroidni. Sad cu da zovem Matijevica da mu nadje jedno kolence i polutku.

                            A ti objasni svoju teoriju da 50% ljudi misli da je on najbolji.

                            Comment


                            • [/quote]

                              fc-u jeste

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                [quote author=ferrari1 link=topic=474.msg72402#msg72402 date=1246294963]
                                prije svega mora promjeniti svoju igru,a to je,da poboljsa servis,da duzinu poena drasticno smanji,da ne trci za svakom loptom,razviti igru na mrezi koliko god jos moze....
                                [/quote]

                                Slazem se sa tobom u potpunosti.

                                Comment

                                Working...
                                X