Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]

    Ovo sto ovi pametnjakovici govore,ja na to ne obracam paznju..Procitao sam ce igrati Davis cup protiv Njemacke 8)..To je dobar znak.

    Comment


    • [/quote]

      Ovo sto ovi pametnjakovici govore,ja na to ne obracam paznju..Procitao sam ce igrati Davis cup protiv Njemacke 8)..To je dobar znak.
      [/quote]

      Comment


      • [/quote]

        Ovo sto ovi pametnjakovici govore,ja na to ne obracam paznju..Procitao sam ce igrati Davis cup protiv Njemacke 8)..To je dobar znak.
        [/quote][/quote]

        Gdje ce bre,zavrsiti karijeru :o :o :o...Ali moue igrati kao dosad,sto je igrao. :-\

        Comment


        • [/quote]

          Ovo sto ovi pametnjakovici govore,ja na to ne obracam paznju..Procitao sam ce igrati Davis cup protiv Njemacke 8)..To je dobar znak.
          [/quote][/quote]

          Gdje ce bre,zavrsiti karijeru :o :o :o...Ali moue igrati kao dosad,sto je igrao. :-\
          [/quote]
          nema teorije.mada,posto je rafa u pitanju,ujka tony bi lakse podneo da ovaj izgibe na terenu,nego da preda stafetu.nema,fc,sanse da rafa ponovo zaigra onako.mislim nije da tu ima nesto da igra,pravilnije bi bilo:nema sanse da rafa ponovo zatrci onako.

          Comment


          • [/quote]

            Ovo sto ovi pametnjakovici govore,ja na to ne obracam paznju..Procitao sam ce igrati Davis cup protiv Njemacke 8)..To je dobar znak.
            [/quote][/quote]

            Gdje ce bre,zavrsiti karijeru :o :o :o...Ali moue igrati kao dosad,sto je igrao. :-\
            [/quote]
            nema teorije.mada,posto je rafa u pitanju,ujka tony bi lakse podneo da ovaj izgibe na terenu,nego da preda stafetu.nema,fc,sanse da rafa ponovo zaigra onako.mislim nije da tu ima nesto da igra,pravilnije bi bilo:nema sanse da rafa ponovo zatrci onako.
            [/quote]
            sta je radio od nogu dobro su i izdrzale,covjek se klizao po svim podlogama,koda su sljaka...
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • [/quote]

              Ovo sto ovi pametnjakovici govore,ja na to ne obracam paznju..Procitao sam ce igrati Davis cup protiv Njemacke 8)..To je dobar znak.
              [/quote][/quote]

              Gdje ce bre,zavrsiti karijeru :o :o :o...Ali moue igrati kao dosad,sto je igrao. :-\
              [/quote]

              Comment


              • [/quote]

                Ovo sto ovi pametnjakovici govore,ja na to ne obracam paznju..Procitao sam ce igrati Davis cup protiv Njemacke 8)..To je dobar znak.
                [/quote][/quote]

                Gdje ce bre,zavrsiti karijeru :o :o :o...Ali moue igrati kao dosad,sto je igrao. :-\
                [/quote]
                nema teorije.mada,posto je rafa u pitanju,ujka tony bi lakse podneo da ovaj izgibe na terenu,nego da preda stafetu.nema,fc,sanse da rafa ponovo zaigra onako.mislim nije da tu ima nesto da igra,pravilnije bi bilo:nema sanse da rafa ponovo zatrci onako.
                [/quote]
                sta je radio od nogu dobro su i izdrzale,covjek se klizao po svim podlogama,koda su sljaka...
                [/quote]
                slazem se.

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  pa njegov najveci problem je sto ne zna da odigra opusten mec,ne zna da dobije protivnika lagano,sa pola snage,nego svaka lopta mu je kao mec lopta i kad se to jos iskombinuje sa njegovim stilom igre....nije ni cudo sto su mu kolena u takvom stanju...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    [quote author=bojanaBG link=topic=474.msg72207#msg72207 date=1246224977]
                    pa njegov najveci problem je sto ne zna da odigra opusten mec,ne zna da dobije protivnika lagano,sa pola snage,nego svaka lopta mu je kao mec lopta i kad se to jos iskombinuje sa njegovim stilom igre....nije ni cudo sto su mu kolena u takvom stanju...
                    [/quote]

                    Da je igrao na pocetku karijere,kao sto je igrao u posljednjih godinu i nesto,imao bi puno manjih problema,nego prije je igrao zivotinjski stil,jos se igralo na 3 dobijena seta,on po 5 sati na terenu i to mu je stvorilo probleme i sad belaj.

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      on je oduvek igrao isto,trci ko lud po terenu i mora da stigne svaku lopticu...
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        [quote author=bojanaBG link=topic=474.msg72214#msg72214 date=1246225480]
                        on je oduvek igrao isto,trci ko lud po terenu i mora da stigne svaku lopticu...
                        [/quote]
                        ali sad ne igra 3-4metra iza osnovne crte,igra puno ofanzivnije i vinerima osvaja poene,sada ne dobija poene poslije gresaka protivnika,nakon izmjene od 20udaraca...manje trci...to je mislio kolega...
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          [quote author=manda link=topic=474.msg72215#msg72215 date=1246225625]
                          [quote author=bojanaBG link=topic=474.msg72214#msg72214 date=1246225480]
                          on je oduvek igrao isto,trci ko lud po terenu i mora da stigne svaku lopticu...
                          [/quote]
                          ali sad ne igra 3-4metra iza osnovne crte,igra puno ofanzivnije i vinerima osvaja poene,sada ne dobija poene poslije gresaka protivnika,nakon izmjene od 20udaraca...manje trci...to je mislio kolega...
                          [/quote]

                          Hvala kolega ;D ;)..Tocno tako.

                          Comment


                          • Comment


                            • [/quote]

                              Sa svime se slazem,istina :-\

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL



                                Nadam se da ?e biti sve u redu sa njim

                                Vamos Rafa !!!!
                                Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                                Comment

                                Working...
                                X