Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]


    Citam vjesti na nekim sajtovima,reprezentacija srbija smatra sebe vecim favoritom nego spanci..jbt...........
    [/quote]

    Pa normalno kada su bolji.


    Nisu 100% bolji......
    [/quote]

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      A ko je to izjavio da je Srbija favorit?
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        [quote author=Tmac link=topic=474.msg53004#msg53004 date=1236190199]
        A ko je to izjavio da je Srbija favorit?
        [/quote]


        Srpski teniseri,nije bukvalno da kaze mi smo favoriti,samo spominju neku pobjedu,sanse,itdi itd.........

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          [quote author=fc nadal link=topic=474.msg53005#msg53005 date=1236190364]
          [quote author=Tmac link=topic=474.msg53004#msg53004 date=1236190199]
          A ko je to izjavio da je Srbija favorit?
          [/quote]


          Srpski teniseri,nije bukvalno da kaze mi smo favoriti,samo spominju neku pobjedu,sanse,itdi itd.........
          [/quote]

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            [quote author=Patriota link=topic=474.msg53008#msg53008 date=1236190646]
            [quote author=fc nadal link=topic=474.msg53005#msg53005 date=1236190364]
            [quote author=Tmac link=topic=474.msg53004#msg53004 date=1236190199]
            A ko je to izjavio da je Srbija favorit?
            [/quote]


            Srpski teniseri,nije bukvalno da kaze mi smo favoriti,samo spominju neku pobjedu,sanse,itdi itd.........
            [/quote]

            [/quote]


            Pa,hmm,Upravu si,ali konstantno to ponavljaju,treba pozitivno razmisljati.........Ja sam malo pobrkao stvari.....

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              Pa zasto ne bi spominjali da imaju sanse?
              1. Da ne veruju u pobedu na svakom mecu i protiv svakog protivnika ne bi bili sportisti. Sta su trebali da se predaju cim su videli da su izvukli Spaniju?
              2. Niko nije izjavio da smo mi favoriti, svi su rekli da je Spanija favorit, govorili su da ce dati svoj maximum i da mogu da pobede ako odigraju najbolje sto mogu.
              3. Realno Spanija moze da se dobije, Nadal ce dobiti svoje meceve lagano, protiv Novaka verovatno nece ni igrati jer je taj mec na programu 3. dana za koji Nole nece imati snage sto je i normalno. Zato ce dobiti drugog tenisera Spanije, dobijaju Ziki i on dubl i sve ce odluciti poslednji mec.


              Napred Srbija!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=Tmac link=topic=474.msg53011#msg53011 date=1236190939]
                Pa zasto ne bi spominjali da imaju sanse?
                1. Da ne veruju u pobedu na svakom mecu i protiv svakog protivnika ne bi bili sportisti. Sta su trebali da se predaju cim su videli da su izvukli Spaniju?
                2. Niko nije izjavio da smo mi favoriti, svi su rekli da je Spanija favorit, govorili su da ce dati svoj maximum i da mogu da pobede ako odigraju najbolje sto mogu.
                3. Realno Spanija moze da se dobije, Nadal ce dobiti svoje meceve lagano, protiv Novaka verovatno nece ni igrati jer je taj mec na programu 3. dana za koji Nole nece imati snage sto je i normalno. Zato ce dobiti drugog tenisera Spanije, dobijaju Ziki i on dubl i sve ce odluciti poslednji mec.


                Napred Srbija!
                [/quote]


                Normalno da imaju sansi....Jos ako nadal ne bude 100% spreman.....

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  Novi sam,sve vas srdacno pozdravljam.... ;) ;) ;)

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    [quote author=Nadal the King link=topic=474.msg53358#msg53358 date=1236295995]
                    Novi sam,sve vas srdacno pozdravljam.... ;) ;) ;)
                    [/quote]
                    Poja?anje u pravom trenutku ;)
                    Pozdravljam i ja tebe od svih koji nisu fanovi Nadala( a ni Feda)
                    :-*

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      [quote author=Biljana link=topic=474.msg53360#msg53360 date=1236296588]
                      [quote author=Nadal the King link=topic=474.msg53358#msg53358 date=1236295995]
                      Novi sam,sve vas srdacno pozdravljam.... ;) ;) ;)
                      [/quote]
                      Poja?anje u pravom trenutku ;)
                      Pozdravljam i ja tebe od svih koji nisu fanovi Nadala( a ni Feda)
                      :-*
                      [/quote]


                      ...hvala....Sto u pravom trenutku ;D ;D

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        U pravom nikada nam toliko nije trebao jedan fan nadala..Dobrodosao...

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Mozes da ides odmah. Fanovi steroidnog gacoizvlakaca nam uopste ne trebaju.













                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            [quote author=mr.gold link=topic=474.msg53439#msg53439 date=1236364070]
                            Mozes da ides odmah. Fanovi steroidnog gacoizvlakaca nam uopste ne trebaju.


                            Joj gold stvarno pretrejues,kako mozes tako covjeka tjerati sa formu...ccc.


































                            [/quote]

                            Joj gold stvarno pretrejues,kako mozes tako covjeka tjerati sa formu...ccc.

                            Comment


                            • Comment


                              • [/quote]


                                Svjedno covjeka bukvalno tjera sa foruma..........

                                Comment

                                Working...
                                X