Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    bit ce samo da osvoji jos jedan grand slam volio bi roland garros i ja sam zadovoljan

    Comment


    • Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        cestitam stvarno...od srca...navijao sam za rafu ceo mec i mislim da je 3. set bio kljucan za pobedu...moje je misljenje da ako bude bio ziv i zdrav da ce preteci i Feda i Samprasa po broju GS-ova...mlad je on jos a konstantno napreduje iz godine u godinu...
        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          RAFAAAAAAA, MAJSTORE

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            [quote author=danilo994 link=topic=474.msg48581#msg48581 date=1233495970]
            cestitam stvarno...od srca...navijao sam za rafu ceo mec i mislim da je 3. set bio kljucan za pobedu...moje je misljenje da ako bude bio ziv i zdrav da ce preteci i Feda i Samprasa po broju GS-ova...mlad je on jos a konstantno napreduje iz godine u godinu...
            [/quote]
            slazem se

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              ja sam rekao dok je nadala,nista od 14..................mr.gold stvarno si pretjerao cuj doping..........cccc


              majstor je majstor................

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                3 set je bio kljucan jer fed nije koristio brejk lopte a nedal se drzo i onda eksplodiro u taj brejku

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  Nemam snage za vise od CESTITAM!

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    Bravo Rafa,Bravo Fed..svakako cudan mec..mislila sam da ce Fed biti malo agresivniji ali nije..A sta tek reci za dodelu..Nisam ocekivala da onako place..mislim da je i Rafi bilo neprijatno :-\
                    Rogerovci cestitam na super mecu..

                    Mr.gold..Dobrodosao..volimo i mi tebe :-*
                    Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

                    If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

                    Comment


                    • Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        Hvala na cestitkama Ova je bila posebno lijepa

                        Comment


                        • Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            ih ima puna sezona ova tek pocela valja igrat jos puno i puno

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              ja nisam vjerovau kada se uslo u 5 set,da nadal moze pobjediti ja sam mislio umre covjek...........

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                nemoras sam preuvelicavat pobjedu nadala kad ga fed jednom pobijedi kako cu pisat necu silazit s foruma

                                Comment

                                Working...
                                X