Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    Posto nisam ni ocekivao da nesto osvaja na kraju posle toliko meceva i turnira, nisam ni razocaran. Jedino zelim da bude zdrav i spreman za 2009.

    Comment


    • [/quote]

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        [quote author=moya link=topic=474.msg38869#msg38869 date=1226404462]
        Posto nisam ni ocekivao da nesto osvaja na kraju posle toliko meceva i turnira, nisam ni razocaran. Jedino zelim da bude zdrav i spreman za 2009.
        [/quote]

        Bice , ima vremena do pocetka sledeca sezone *pray*
        Nek se samo Rafa lepo odmori, pa 2009 ponovo da uzivamo

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          Imam jedno pitanje u vezi masters cupa.npr ako simon dobije stepaneka imat ce 2-1 i federer ako dobije murray imat ce 2-1.hoceli se gledati mesusobni duel ili set kolicnik.
          npr davdenko ima bolju set kolicnik od novaka a drugi je u grupi.???????????????????????????????????????????? ??????????????????????? ??? ??? ??? ???

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            ili neka mi odgovori SPORT KLUB??????

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              [quote author=fc nadal link=topic=474.msg38928#msg38928 date=1226606474]
              ili neka mi odgovori SPORT KLUB??????
              [/quote]
              gleda se medjusobni skor, posle set, pa gem klicnik. zato je novak prvi

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=SPORTKLUB link=topic=474.msg38934#msg38934 date=1226655945]
                [quote author=fc nadal link=topic=474.msg38928#msg38928 date=1226606474]
                ili neka mi odgovori SPORT KLUB??????
                [/quote]
                gleda se medjusobni skor, posle set, pa gem klicnik. zato je novak prvi
                [/quote]Znaci prvo se gleda mesusobni skor,onda ako simon dobije stepaneka,simon prolazi zato sto ima bolji medusobni skor od federera

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  [quote author=fc nadal link=topic=474.msg38942#msg38942 date=1226659718]
                  [quote author=SPORTKLUB link=topic=474.msg38934#msg38934 date=1226655945]
                  [quote author=fc nadal link=topic=474.msg38928#msg38928 date=1226606474]
                  ili neka mi odgovori SPORT KLUB??????
                  [/quote]
                  gleda se medjusobni skor, posle set, pa gem klicnik. zato je novak prvi
                  [/quote]Znaci prvo se gleda mesusobni skor,onda ako simon dobije stepaneka,simon prolazi zato sto ima bolji medusobni skor od federera
                  [/quote]

                  NE, jer su tu trojica sa 2:1 scorom. I onda idu Federer i Murray! Ali veliko je pitanje hoce li tako biti, jer je upravo Murray izjednacio na 1:1 u setovima i gotovo da ne vidim mogucnost da Roger to dobije, jer ove godine to nije u stanju cim je neki jaci protivnik i cim je biti ili ne biti!

                  Comment


                  • Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Hvala na lepim zeljama Biljana
                      Samo nek Rafa bude zdrav, ostalo je sve igra

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        Prelijepa godina naravno kralj se popeo na mjsto koje zasluzuje.znali ko imali nadalov kalendar 2009??????

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Najavljeno je, za sada, sledece:
                          Jan. 01.- 03. 2009 - Abu Dhabi egzibicioni turnir.
                          Ucestvuju jos:
                          Federer, Andy Murray, Nikolay Davydenko, Andy Roddick i James Blake.

                          Posle toga Doha, umesto Chenai-ja :-\
                          A tamo treba da budu i Fed i Murray opet >


                          Comment


                          • [/quote]

                            angeln, iako Federer nije jos izbacio svoj kalendar za iducu godinu, nisam siguran da ce se vidjeti sa Rafom u Abu-Dabiju, jer koliko se sjecam izjavio je da ce izbaciti egzibicije iz svog kalendara za iducu godinu! No, tko zna? Ako bude dovoljno suskavih papirica...

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              [quote author=Roger link=topic=474.msg39093#msg39093 date=1226842028]
                              [quote author=angelnfs4 link=topic=474.msg39091#msg39091 date=1226841539]
                              Najavljeno je, za sada, sledece:
                              Jan. 01.- 03. 2009 - Abu Dhabi egzibicioni turnir.
                              Ucestvuju jos:
                              Federer, Andy Murray, Nikolay Davydenko, Andy Roddick i James Blake.

                              Posle toga Doha, umesto Chenai-ja :-\
                              A tamo treba da budu i Fed i Murray opet >



                              [/quote]

                              angeln, iako Federer nije jos izbacio svoj kalendar za iducu godinu, nisam siguran da ce se vidjeti sa Rafom u Abu-Dabiju, jer koliko se sjecam izjavio je da ce izbaciti egzibicije iz svog kalendara za iducu godinu! No, tko zna? Ako bude dovoljno suskavih papirica...
                              [/quote]

                              Ni meni se ne svidja ideja o egzibicijama pred AO.
                              Ali posto je IMG jedan od glavnih sponzora (ne sumnjam da je ponuda dovoljno suskava - ako je pobeda 250.000$ a pise se da samo za ucesce nekima ide i po 3x vise od toga) onda je sve moguce. :-\

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                JELI TO CHENAI IZBACEN IZ KALENDARA???????

                                Comment

                                Working...
                                X