Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski rukometni turnir - London 2012.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam, znam, samo ti nastavi
    Mislim da nemamo sto da trazimo protiv golmana Norvezanki
    sigpic

    Comment


    • Ovaj put 2 golmana, brane podjednako dobro, večeras je konačno Haraldsen briljirala. Trenutnoi drže sve 3 titule, iako su došle bez par najboljih igračica opet su velike favoritkinje

      Comment


      • Jesu, nisu briljirale u grupi ali su upalile od cetvrtfinala. Nemamo sansi protiv njih, to je jasno, iako su Francuskinje bile jace pa znamo kako se to zavrsilo
        sigpic

        Comment


        • Francuskinje su se sve utakmice mučile, i u nokaut utakmicama uvijek podbace, nikada ne odu do kraja, bar ne ova generacija. Norveška drži sve titule i tako će ostati i nakon OI, Crna Gora se tu ništa ne pita

          Comment


          • pitam se sta li ces rec kad crna gora osvoji ovo

            Comment





            • sigpic

              Comment



              • FINALE ZA ŽENE
                11. AVGUSTA U 21:30
                NORVEŠKA - CRNA GORA

                ***


                ZA BRONZANU MEDALJU
                11. AVGUSTA U 18:00
                KOREJA - ŠPANIJA
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Hvala svima na cestitkama, ovo je bas velika stvar za jednu malu zemlju pogotovo sto se radi o timskim sportovima, ludacki je ovo nivo

                  Small countries often produce elite individuals, but Montenegro (pop 625,000) has two teams in medal rounds (W handball, M water polo)
                  sigpic

                  Comment


                  • Aooo svaka cast, neverovatno!

                    Comment


                    • POLUFINALNI MEČEVI (M)


                      DATUM
                      VREME/MEČ
                      REZULTAT
                      10. avgust
                      18:00 MAĐARSKA - ŠVEDSKA
                      00:00
                      21:30 FRANCUSKA - HRVATSKA
                      00:00
                      Last edited by miloolja; 10-08-12, 11:45.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Eurosport 2 ce prenositi oba polufinala, s tim da bi u drugo polufinale trebali da se ukljuce posle atletike i prenosili bi poslednjih pola sata.
                        Verovatno ce m2 da prenosi koji nazalost koliko vidim nema sbb, nego samo oni koji zive u Vojvodini i kojima je kablovski operater kds.
                        Koga ne mrzi neka gleda na strimu.

                        Comment


                        • Ma, BBC je zakon..ima sve...
                          Idi na http://www.sportklub.info/forum/thre...ve-amp-Streams pretraži tamo, podesi server i uživaj. Problem je kada se programi preklapaju.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Zasto bih ja to radio kada imam TV, a i nisam jedini u kuci koji koristi Internet u vecernjim satima?
                            Od ove veze koju imam od Lelekoma mogu se samo slikati.

                            Comment


                            • Ko ima satelit na HB odgledace danas sve m1, m2, Saudi Sport 1, Saudi Sport 2 i ZDF/ARD
                              sigpic

                              Comment


                              • Te slabe veze daju drugu dimenziju.
                                Sada možeš da se osloniš na TV, jer je kraj, a u početku ubismo se da navatamo sve što hoćemo.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X