Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski rukometni turnir - London 2012.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Meni su oduvijek bili dragi, mada su me nesto nervirali zadnje 2-3 godine...ali bih sad volio da osvoje. Vjerovatno zadnja sansa ove generacije za vrhunski rezultat
    Ma kakvi,ne znam jesi li gledao ali ovo ti je mlada ekipa koju koci ime Ivana Balica,cim covjek sjedne na klupu oni ubijaju,vise igra radi rejtinga,ostali su svi i dalje tu,jos ce jaci samo biti
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by danijelkr View Post
      Ako si mislio na Hrvate, to sigurno nije tako jer svi igraci koji danas nose najveci teret igrat ce jos dosta godina zajedno. Ivano bi se mogao oprostit poslije ovog, ali nije on taj od kojeg zavisi igra Hrvata. Teze ce Francuzima biti zamijeniti igrace.
      To si svakako upravu...mada cu ja odlaskom Ivana smatrati da je jedna era zavrsena...ipak ih je on godinama nosio

      Comment


      • Bolje da ih nije zadnjih godina nosio jer je zbog njegovog ega bilo dosta izgubljeni utakmica Hrvatske od strane Francuske. On je u jednom trenutku zelio biti selektor-trener. Za mene je bio najbolji igrac samo na SP u Portugalu i OI u Atini ostale nagrade je na racun tih takmicenja dobijao iako nije zasluzio.

        Comment


        • ivano, lac, i vori su osovina reprezentacije, i imaju preko 31.
          mada je kod francuza pola ekipe preko 35
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Originally posted by apacrow View Post
            ivano, lac, i vori su osovina reprezentacije, i imaju preko 31.
            mada je kod francuza pola ekipe preko 35
            Kakav crni Ivano,svaku utakmicu zasrao do sada kada je bio na terenu,Duvnjak je bolji trenutno daleko,a tu je svakako i Alilovic da ne zaboravim

            Kad je sjeo na klupu protiv Srbije,preporodili se
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Kakav crni Ivano,svaku utakmicu zasrao do sada kada je bio na terenu,Duvnjak je bolji trenutno daleko,a tu je svakako i Alilovic da ne zaboravim

              Kad je sjeo na klupu protiv Srbije,preporodili se
              kapiram sta zelis reci, ali on je taj koji ih drzi.

              kao divac nas u basketu. jbt, na zadnjem takmicenju
              se raspadao, ali su zato svi okolo davali maksimum
              upravo zbog njega.

              ne trebas zaboraviti znacaj takvog coveka u reprezentaciji.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ma kakvi,ne znam jesi li gledao ali ovo ti je mlada ekipa koju koci ime Ivana Balica,cim covjek sjedne na klupu oni ubijaju,vise igra radi rejtinga,ostali su svi i dalje tu,jos ce jaci samo biti
                Dovoljno je sto je tu. Ne mora ni da udje jaci su samo sto sedi pored njih. Od ovako ruznog sporta je napravio poeziju.

                Comment


                • Ja njegovu velicinu ne sporim,ali teren je nesto drugo,Duvnjak je u najjaci,gledajte utakmice pa cete vidjeti uz normalno Vorija i Alilovica,i da napomenem jos nesto,Hrvatska konacno ima dobru odbranu,a nisu je imali od odlaska Davora Domininkovica...

                  Danijel je sve rekao o Balicu,sve na stranu,on kad udje jebe igru cijelu,nekad izmisli nesto u napadu,ali vrlo brzo nadoknadi izgubljenim loptama
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Samo nasim novinarima jos uvijek je Ivano Balic najbolji igrac na svijetu, a stvarno je meni smjesno kad cujem da je on jedna od osovina Hrvatske. Osovina Hrvatske je uvijek bila odbrana, a ovi prostori su uvijek imali dobre igrace u napadu tako da nije to problem. Mada ce Lackovic i Vori igrati jos dugo.

                    @apa Balic je dosta puta zajebo svojim prisustvom na klupi.

                    Comment


                    • Niko ne kaze jos uvek, to je van svake pameti, meni je Hansen trenutno najbolji ali na stranu to, nije mi jasno kako je on svojim prisustvom ikada nesto lose mogao Hrvatskoj da donese.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Niko ne kaze jos uvek, to je van svake pameti, meni je Hansen trenutno najbolji ali na stranu to, nije mi jasno kako je on svojim prisustvom ikada nesto lose mogao Hrvatskoj da donese.
                        Vidis da ne znas,sta se onda petljas

                        Sto puta zasrao sa Cervarom jer se nisu slagali,a da nije srao mogli su daleko,prouzrokovao par puta sranje u timu,on licno,Ivano Balic
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • jasno je to meni.

                          ali ni lac, ni vori nemaju liderske sposobnosti.

                          zajebao ih on ili ne, nikad ne bi bili tu gde jesu da nije
                          bilo njega, ali da vec duze vreme nije ni petina onog
                          igraca kakav je bio tu se u potpunosti slazem.

                          pa vidis na sta mi licimo bez lidera. treba ti takav
                          covek u reprezentaciji. rukomet je takav sport.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Pa ne znam zato i pitam. To sto se nisu slagali ne znaci da nije bio u pravu, mnogo je Lino ekscentricna licnost, ume da se zanese debelo.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Niko ne kaze jos uvek, to je van svake pameti, meni je Hansen trenutno najbolji ali na stranu to, nije mi jasno kako je on svojim prisustvom ikada nesto lose mogao Hrvatskoj da donese.
                              Ne znam jesi li pratio njegove odnose sa Linom i ovim nepismenim Goluzom. Znam da je jedno vrijeme u reprezentaciji igrao onaj ko je dobar sa Balicem. Primjer kada umjesto Buntica (koji je bolji za dvije klase od ovog) u reprezentzaciju pozvan Kos (tako nekako se zvao inace njegov Kum). Tesko je Balic podnosio da ne moze vise biti na najvecem nivou i da ne vodi glavnu rijec.

                              Comment


                              • Ti si igrac i ima da sutis,nemas ti ulogu Vialli-a u Chelsea-u.Nije bio cak ni u pravu,sjecam se kad je Lini srao jer mu ne da da igra odbranu,vadio ga ovaj stalno,a objektivno najlosija karika njihove odbrane bio,sva krila u protivnickim ekipama isla na njega,Abalo,Cristiansen,itd + masu vaznih lopti protiv jacih ekipa je gubio i dosta vaznih suteva promasio

                                Jedan je Karabatic Nikola <3
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X