Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvuce se Delpo,bilo je opasno na 0:30.On svakako lakse dolazi do servis gemova mada to nista ne mora da znaci u TBu ako Jo dodje dotle uopste.
    Jasna je taktika Delpa,forsira BH Francuza,svaka visocija lopta koja mu dodje na FH biva poklopljena iz sve snage i sigurniji djeluje sa osnovne
    sigpic

    Comment


    • Conga na 15:30 i 30:30 zapinje kao idiot iz BH...

      edit:ja sam rekao da je on najgluplji igrac na turu ubedljivo...
      Last edited by Aleksa9; 01-03-12, 18:24.
      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

      Comment


      • Institucija je Delpo za igrace tipa Tsonge,sacekao je greske na pocetku TB,potom pustio svoj FH da odradi posao u trecem poenu,kako to samo fenomenalno izgleda kada se razmase,a potom preciznim servisima zavrsio posao...
        Vec ima break i u drugom setu,trebala bi ovo biti nedostizna prednost...jako me raduju njegove odlicne partije u zadnje 2,3 sedmice

        Comment


        • Ocigledno da ce Roger opet odrzati lekciju Delpu...Novak je danas podigao nivo igre ali mora to jos bolje ako misli da pobedi sutra,a naravno da misli.Ako Nole bude igrao kako zna i ume ide u finale,a ako ne onda ce biti tesko.
          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

          Comment


          • Delpo se vraca
            Moram priznati da sam ocekivao veci otpor Tsonge danas,prvenstveno zbog broja meceva koje je njegov protivnik odigrao u prethodnih 3 sedmice...ali ocigledno je da je Delpu potreban veliki broj meceva kako bi vratio svoje samopouzdanje,i da je toga svjestan. Tako da je i danas odigrao na vrhunskom nivou,te slavio laganu pobjedu! Niz pobjeda na evropskoj sljaci,koji je nastavljen na americkom betonu su ga doveli u sami vrh,nadam se da ce ga ove pobjede ponovo vratiti tamo gdje pripada, odmah iza velike cetvorke.
            Za tenis bi bilo izuzetno dobro kada bi uspio i sutra dobiti Rogera,ali bez obzira na ishod tog meca,vjerujem da ono najbolje tek slijedi! Samo da se sacuva od povreda

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Delpo se vraca
              Moram priznati da sam ocekivao veci otpor Tsonge danas,prvenstveno zbog broja meceva koje je njegov protivnik odigrao u prethodnih 3 sedmice...ali ocigledno je da je Delpu potreban veliki broj meceva kako bi vratio svoje samopouzdanje,i da je toga svjestan. Tako da je i danas odigrao na vrhunskom nivou,te slavio laganu pobjedu! Niz pobjeda na evropskoj sljaci,koji je nastavljen na americkom betonu su ga doveli u sami vrh,nadam se da ce ga ove pobjede ponovo vratiti tamo gdje pripada, odmah iza velike cetvorke.
              Za tenis bi bilo izuzetno dobro kada bi uspio i sutra dobiti Rogera,ali bez obzira na ishod tog meca,vjerujem da ono najbolje tek slijedi! Samo da se sacuva od povreda
              Ja ne znam kako ce on igrati u IW i Majamiju...
              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

              Comment


              • Ne trosi se on uopste u "slabijim" mecevima...servis i samo mali pritisak u nekom od gemova na protivnikov servis su mu dovoljni za pobjede...
                U najboljim je godinama, i vjerujem da moze da izdrzi ove napore. U najgorem slucaju moze jedan od tih turnira odigrati slabije,kako bi na drugom bio ok...izdrzat ce on to

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Ne trosi se on uopste u "slabijim" mecevima...servis i samo mali pritisak u nekom od gemova na protivnikov servis su mu dovoljni za pobjede...
                  U najboljim je godinama, i vjerujem da moze da izdrzi ove napore. U najgorem slucaju moze jedan od tih turnira odigrati slabije,kako bi na drugom bio ok...izdrzat ce on to
                  Da, ali on nije imao mnogo tih slabih meceva u ovih 13...
                  http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                  Comment


                  • Kako se dere Visko " Ziki,Ziki",a ovaj ga iskulira samo tako!

                    Comment


                    • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                      Kako se dere Visko " Ziki,Ziki",a ovaj ga iskulira samo tako!
                      krajnji neprofisionalizam
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Dodjose mi gosti i ne odgledah ni TB ni drugi set srecom je tu shminka

                        Nema sta Delpo pokazuje klasu i uopste ne mora da pojacava do polufinala i finala.Ipak mislim da su mu sjutra sanse male i da ce mu strasno tesko biti protiv Rogera,a on ima i tu blokadu perotiv njega,da ne kazem kompleks.

                        E vidio sam Viska kako bjese ljut na Zikija
                        Dobro je Pralica za Novaka rekao,nije radio nista posebno,samo vracao protiv Murraya ce morati d aradi nesto ipak
                        sigpic

                        Comment


                        • Ocekujem sutra pobede Djokovica i Del Potra

                          Comment


                          • Jes mi krivo sto nisam zavrsio sa studijem gledao sam do Novakovog on court intervija sa Viskom i nisam vidio to sa Zikijem

                            Sutra su male sanse Delpu ali ja necu biti iznenadjen ako pobjedi.

                            Comment


                            • Sigurno je da bi Delpo-u odlicno 'legla' pobjeda sjutra, digla bi mu samopouzdanje, isao bi sa najvecim ambicijama na IW i Miami, ali i poraz bi mu dobro dosao, jer bi imao koliko-toliko vise vremena za odmor, a mnogo mu je potreban, kako bi se odmorio za Masters turnire.

                              Federer sjutra svakako favorit, ali ima i Del Potro sansi za pobjedu.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Djokovic-Marej

                                Jedan od velikih,najvecih derbija u danasnjem tenisu. Odlicno se poznaju, generaracija su, mogu sve na terenu. Mozemo ocekivati veliku borbu, nadmudrivanja sa osnovne linije. Nisu pokazali ni dio onoga sto znaju na putu do polufinala ali ce morati da pojacaju, kad ce ako ne u ovom mecu?
                                Novaku nikako ne odgovara endijeva igra, nekadasnjeg Endija koji dugo drzi loptu u igri, koji dosta koristi slajs i umrtvi igru. Takvi igraci najvise Novaka namuce, Endi ce morati tako da igra. Na AOu je igrao pogresno, tesko je napadati Novaka na takvoj podlozi, ova je medjutim drugacija, dosta brza i lopta ima nizak odskok, to bi mozda mogao Skot da iskoristi jer je ocigledno da ce ubuduce igrati sto agresivnije. Cini se ipak da ce mu tako mnogo teze ici protiv Novaka, jer su greske cesce. On mora biti zid, onaj koji tjera Novaka na napade i onda brzo mijenja ritam, udari kontru. Novaku treba servis, da ga je imao u drugom setu na AOu lakse bi dosao do pobjede. Endiju isto naravno, pa znamo kako mu je los drugi, prvi je odlican ali nema puno varijacija pa ce Novak prije ili kasnije uci u ritam na riternu. Ritern je obojici izvanredno oruzje, sto se tog segmenta tice najbolji su na svijetu. Novak ce sigurno pokusati da nametne svoj ritam iako to i nije previse preporucljivo protiv Mareja. Nijanse ce odluciti, kao i prije mjesec dana.

                                Federer-Del Potro

                                Bas im je sudjeno da igraju ove godine. a razliku od prethodna dva meca nadajmo se da ce u ovom biti vise borbe i da ce biti zanimljive i neizvjestnije. Rodzer ocekivano do polufinala, igra sa lakocom, servira odlicno i nijedan set do sada nije dosao u pitanje. Del Potro sa druge strane uz cini s eminimum napora ide do kraja na svakom turniru, ne forsira, vjeruje u sebe u svakom trenutku.
                                Zna se sta Del Potro mora da uradi da bi dosao do pobjede. Mora da napada, da udara iz sve snage po lopti, drugacije on nema sta da trazi protiv Rodzera. Nadmudrivanjem i nadigravanjem sa osnovne nista ne moze to je jasno. Rodzer ce sigurno ici d aiskoristi ovaj teren, da mu salje sto nize lopte i tako muci visokog Argentinca. Rodzer je veliki favorit, toliko puta ga je dobio i jednostavno ima igru za njega. Svakako Delpo moze da se nada necemu, dobijao je i prije Federera ali ce morati da koristi sovje sanse i ne smije biti opustanja, bice kaznjem za najmanje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X