Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Llodra je imao sansu da uzme drugi set,pozurio je na 5:4,a tek na 6:7.Rogeru ce sjutra biti teze protiv Lopeza vjerujem.
    Dolgo 'iljadu neiznudjenih ima igru kojom moze da naudi Delpu,tim slajsom moze da ga muci samo tako ali je nestrpljiv strasno.Sto se prvog tice dosadan sam znam ali on prvi redovno ubaca ispod ili oko 50% i dok je god tako nema sta da trazi u danasnjem tenisu
    sigpic

    Comment


    • Gleda li neko mec Del Potro - Dolgopolov?
      Dobio Delpo prvi set 6-3, zanima me kakav je mec.

      Edit: gleda Vladan.

      Comment


      • Mislim da i bez gledanja znam kako se stvari odvijaju i sta reponja izbacuje napolje

        Dolgopolov i Tomic pod hitno da se sastanu opet, stvoreni su jedan za drugoga
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Lik isto kao da je navijen.Nema cekanja izmedju servisa,znamo kako neobicnu petlju ima i koliko je to mali izbacaj ali ovako ne ide,ne znam kako to ne vidi.Sa pristojim procentom prvog servisa i sa malo strpljenja samo on bi lagano mogao do TOP 10.

          OOP za sjutra

          http://www.atpworldtour.com/posting/2012/495/op.pdf
          sigpic

          Comment


          • Slika koja mi se stvorila u glavi,kada sam vidio da ce Dolgo igrati sa Delpom : Situacije u crtanim filmovima,kad muha oblijece oko neke zivotinje,i smara je,smara,smara...a onda je zivotinja jednim potezom unesreci
            Ima Dolgo igru da naudi manje-vise svima,ima dovoljno talenta,odlicne osnovne udarce, mogucnosti da miksa...ali kao sto rece Vladan,glava je problem...
            Sarm i neozbiljnost kojima nas je sviju kupio u mecu sa Rafom,prije svih, a potom i par drugih, je bio dovoljan da dostigne mjesto u svjetskom tenisu na kom je sad...
            Za nesto vise ce mu biti potrebna veca doza ozbiljnosti i rada...u protivnom ce biti,kao sto je i sada, igrac koji leta oko vrha,koji s vremena na vrijeme u nekom setu smori svog protivnika,ali na kraju ostane praznih ruku...

            Comment


            • Slobodni umetnik, ne razmislja taj previse

              Pola drugog je izdrzao ali cim se podigne lopta ostaje mu samo da se nada da ce Delpo omasiti, kao sad za gem
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • A Berlok i Simon 3 gema igraju vec 30 minuta...

                edit:40 poena je vec odigrano, Berlok 16/16...100% ubacenog prvog servisa...
                Last edited by Aleksa9; 28-02-12, 17:55.
                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                Comment


                • Simon i Berlock igraju vec 30 minuta...rezultat je 1-1,u gemovima steta sto nema strima

                  Comment


                  • Nista on ne mora da mijenja u svom stilu igre,zato ga i volimo.Ali servis mora da sredi ako zeli da bude ozbiljan teniser i da samo bude strpljiviji.
                    Ima sve udarce,toliko dobro mijenja ritam,toliko je neobican i cudan.Neka skakuce i dalje,neka igra repic samo neka se bar malo uozbilji,steta za ovakav talenat.
                    Njemu je prvi izvanredan stvarno samo ga slabo ubacuje.

                    Fenomenalan potez Delpa za brejk/mec loptu
                    sigpic

                    Comment


                    • Novo glupiranje za kraj danasnjeg dana
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Ovo je prosto nevjerovatno
                        sigpic

                        Comment


                        • Sta je radio ljudi,ima nas koji nemamo SK i imamo problema sa kompom

                          Mislio sam da bi Delpo mogao danas ispasti,buduci da je osvojio titulu prosle sedmice,a Dolgo ima igru za njega,prevario sam se

                          Comment


                          • Ma znas sta je uradio,poslao laku loptu u mrezu

                            Vraca brejk,e kako moze kad oce.Sjajno riternirao i slajsom unistavao Delpa u ovom gemu
                            sigpic

                            Comment


                            • Sad upalih strim i vidim sve kontra od ovog sto vi pisete.
                              Dolgo strpljiv, salje slajseve, a Delpo ispucava, ocajan gem za njega... I Dolgo vraca brejk u posljednji sekund...

                              Comment


                              • Delpo ce izgubiti dobiven set i mec Tesko ce izvuci ovaj TB , ako se ode u 3.set pitanje kako ce izvuci jer ipak igra 15 dana bez prestanka
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X