Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne pamtim kad sam video da se Novaku ovoliko ne igra... Moze se uporediti sa WTF mecom protiv Tipse, ali tad je imao povredu, sad ga bas mrzi... 2 dobra i malo duza poena kad se vezu, razigrace se kao skolarac kad dobije prvog medu u svesku...

    Comment


    • Koliko los mec, gotovo da mi se ne gleda.
      Djokovic se toliko lose namesta na udarce da deluje kao da ima ranac sa kamenjem na ledjima, uvek su to dosta dobra kasnjenja i onda mora snagom ramena da nadoknadi lose namestanje, uglavnom ide push, push, push, zar postoji potreba za napadom? NE, i sa ovim ce ga dobiti.
      Ali kada dodju Andy, Roger
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • cini mi se da smo svedoci malog potcenjivanja od strane novaka, a kad se ne uhvati ritam odmah, posle je to vrlo teshko i uglavnom treba par gemova, ako ne i citav set..
        mislim da nece biti slicnih problema u narednim kolima ..

        e da..
        niko nije "bot slayer" kao roger, njemu to dodje ko disanje ..



        pod bot slayer mislim na pobedjivanje igraca van top 20 , pa cak i top10
        Last edited by littlemrmot:P; 29-02-12, 13:21.

        Comment


        • Obozavam ovakvu igru Noleta. Ovakvom igrom se sticu pobede protiv ovakvih protivnika a ne sticu se povrede.
          Za razliku od prosle godine kada je bio max napaljen i vrlo cesto pri ogromnom vodjstvu i sigurnoj pobedi umeo je da jurca po terenu i isteze se do nenormalnih granica kako bi stizao neke nepotrebne lopte. Samo ovako majstore, ne brinem ja za tvoju igru protiv prve cetvorke. Cuvaj se ti povreda da te mi mozemo gledati dugi niz godina na ovom nivou

          btw vrlo lepo igra Stahovski ali su mu dosta slabi udarci
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Ne vjerujem da je u pitanju podcjenjivanje,na kraju krajeva ko to jos na svijetu misli da Nole moze izgubiti danas,ukljucujuci i njih dvojicu...
            Jednostavno se muci sa igrom,tesko je uci u ritam protiv Stakhovskog,koji ne daje nikakvu snagu Noletu u udarcima...a onda iznenada promijeni ritam,jacim udarcem ili izlaskom na mrezu...
            Pretrpljeni break bi ga svakako trebao trznuti

            Comment


            • zaglavilo mu se kvacilo

              Comment


              • Djokovic igra sa pola snage a Stakhovsky kao ozracen...napaljen do kraja. Opet se vidi velika razlika... Evo vratio je Novak brejk
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • As iz drugog servisa za pobjedu,laganu...7-6 6-3...malo je Nole pojacao i dobio 5 gemova zaredom...igru treba brzo zaboraviti,Tipsa mu je idealan protivnik da udje u ritam za kraj turnira

                  Berdych vodi 6-1 4-1 nadam se da je rezultat plod njegove dobre igre,a ne lose Lackove,te da cemo gledati zanimljivo 1/4 sa Andyjem...
                  Na trecem terenu Fish pokusava da odvede mec u treci set,nakon sto je izgubio prvi sa 6-2

                  Comment


                  • Ocekivao sam sporu igru ali ne ovako sporu ipak
                    Nego sto kaze prskaj ovo je veoma bitno.Tako je igrao i prosle godine u Dubaiju do finala.Ove godine ce morati u polufinalu da upali ako zeli do titule.Nego otom potom.
                    Servis je fantastican,o tome uopste ne treba da brine.Igra sa osnovne ne zabrinjava,jednostavno se vidi da igra sa pola gasa.Jer on zna da je podloga nesto brza i da loptice imaju nizak odkosk,rekao je to i Visku ali uopste ne udara ravno i jako.Cesto samo prebaca i zavisi od protivnika.To bi bilo zabrinjavajuce da ne moze drugacije,ali smo i od 3:1 za Stakhovskyog vidjeli da itekako moze da pojaca,od 4:3 je Novak igrao onako kako bi igrao protiv ozbiljnijeg protivnika.Inace ovo je bio bas lijep mec,pa i kvalitetan,to nisam ocekivao.Dosta nadigravanja,lijepih poteza sa puno osjecaja.Sergiey odlicno servirao,voleji sjajni i pruzio je odlican otpor.
                    Protiv Janka koji i nije u nekoj formi ce morati da pojaca,ne smije dozvoliti da se Janko samo pita,znamo koliko su to ravni i cisti udarci.

                    Posto je Ukrajinac sa jednim servisom koji ne ide ni 200 km/h uspio da dodje do toliko aseva i servis vinera mozemo ocekivati pravu borbu izmedju Lopeza i Rogera.AKo neko moze da smjesta servise na samu liniju i da koristi taj siroki servis to je Deliciano.
                    Last edited by Vladan; 29-02-12, 13:58.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Obozavam ovakvu igru Noleta. Ovakvom igrom se sticu pobede protiv ovakvih protivnika a ne sticu se povrede.
                      Za razliku od prosle godine kada je bio max napaljen i vrlo cesto pri ogromnom vodjstvu i sigurnoj pobedi umeo je da jurca po terenu i isteze se do nenormalnih granica kako bi stizao neke nepotrebne lopte. Samo ovako majstore, ne brinem ja za tvoju igru protiv prve cetvorke. Cuvaj se ti povreda da te mi mozemo gledati dugi niz godina na ovom nivou

                      btw vrlo lepo igra Stahovski ali su mu dosta slabi udarci
                      Prosle godine se gradilo samopouzdanje, zeleo je da pokaze da paceri nemaju sanse protiv njega, da potvrdi da je tu sa ciljem, pa ih je pocepao k'o poziv za vojsku...

                      Ovo nije bio bas klasican trening-mec, ali nije bio daleko od toga po ulozenoj energiji. Dobru je igru pokazao Sergiy, odlicno je servirao, mada je mene vise impresionirao Nole sa svojih 8 aseva i 80% poena posle prvog servisa, a do pred kraj prvog seta to je bilo iznad 90%...

                      Samo mnogo dosadan mec, malo je bilo jakih razmena i uglavnom se svodilo na to da Stakhovsky pogadja sve dok mu Nole ne razbije ritam, a to se ipak nije precesto dogadjalo... Cak sam i malo dremnuo posle TBa...

                      Jel ovo zaglavio live score iz Dubaia? [Scratch that, meni je zabagovao net... ]
                      Last edited by Vanja #66; 29-02-12, 14:06.

                      Comment


                      • Srpski derbi sutra bice zanimljiv mec oboje su u strasnoj formi

                        Comment


                        • Au kakav debakl Nalbya.Ne znam ni sta je radio na sljaci cijelo ovo vrijeme,mogao je mnogo vise u dvoranama i sad u Dubaiju.
                          Stan se uozbiljio cini se.

                          Youzhny upravo pobijedio Mardya.Ocekivano,bolji je igrac trenutno.Bagel u prvom setu,bagel u TBu drugog.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bravo Nole.Novak opet ni sa pola gasa,sem od 4:3 i tada je pojacao i zavrsio na kraju rutinski.Verujem da ce to sutra dosta bolje izgledati a ako prodje QF i u nastavku turnira
                            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                            Comment


                            • Sto je poseldnji gem meca Berdych-Lacko trajao preko pola sata? Ili je to samo bio bag na atpworldtour.com?

                              U svakom slucaju, mislim da ce sutra posle meca Andy moci mirne duse da popije jedno domace cesko pivce, Tomas (iako mu je protvinik iz kvalifikacija) pokazuje veci nivo spremnosti od Andya... Daleko da ga potcenjujem, ali, u kombinaciji sa nekom bolesti o kojoj citam na gore navedenom sajtu, mislim da ce Tomas ici Noletu na megdan.

                              Meanwhile, DelPo in full control...
                              Last edited by Vanja #66; 29-02-12, 14:42.

                              Comment


                              • novak ce pobediti tipsija jer zeli da mu vrati za poraz od prosle sezonu u londonu..... ali meni svejedno lepo je videti dva srbina jedan protiv drugoga

                                Comment

                                Working...
                                X