Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad ce valjda uzeti set, prestao sam da ih gledam na 2-2.. vredela bi mu ova pobeda, preskocio bi Gaela i Dzona i bio tik iza Simona
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • CW, ajde ponovo ugasi TV
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • 4% udaraca iz terena Gaske To je rekord sto se tice ove statistike

        Comment


        • Necu ugasiti ali upaljen mi je prozor da gledam snooker kao covek, nema od ovog coveka leba

          Je l' stvarno ima 4% udaraca iz terena?
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Hvala Dzankicu do neba

            5-4,ali ovaj brejk nista ne znaci s obzirom kako serviraju,pre ce brejk biti kad zadrze svoj servis
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Originally posted by ClayWarrior View Post
              Necu ugasiti ali upaljen mi je prozor da gledam snooker kao covek, nema od ovog coveka leba

              Je l' stvarno ima 4% udaraca iz terena?
              Jeste,ja gledam preko strima bilo na zadnjoj pauzi ta statistika,vjerovatno se i vidjela na TV-u

              Comment


              • E u tom slucaju decku nije bas najjasniji koncept dvoranskog tenisa

                U mecu koji sam pominjao pre neki dan Lendl je cekao Bekerove servise na sljaci 1985. 4 metra iza osnovne linije ali cim bi poslao ritern isao bi napred do osnovne ali ovo je nesto potpuno drugo
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Nisam bas cesto vidjao statatisiku koliko su igraci pretrcali do odredjenog trenutka u mecu,evo sad sam vidio,volio bi da to cesce rade.

                  Zanima me koliko su pretrcali u finalu AO ove godine,Djole i Rafa


                  EDIT:Fikser pravi brejk

                  Comment


                  • Nije nista ovde izgubljeno i gotovo jer se zna kako su obojica labilni.Ali igra opasno Rus,hvata loptu tacno na vreme,savrsen tajming,puca od samopouzdanja,ali kao sto rekoh vrlo se lako moze okrenuti kao u prvom setu.
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Izgleda da mu je neko rekao da sme da udje u teren, nije kasno
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • CW da castis,postao si poznat,jos malo pa cela godina da prodje od tvog prvog pominjanja

                        Bitno je da se lako sad osvajaju servis gemovi i da se povrati samopouzdanje,ovaj gem je bio strasan
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Jel tako.. jecte (al' gde oglavinu nadje svega ti)

                          Mislim da je i Karlovic odustao od Memfisa pa je upao Dimitrov.. Ivo je u dobroj formi i turnir stvarno postaje nedostojan svoje kategorije
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Pijani rus se probudio.

                            Comment


                            • Sta pocini Richard

                              Podseca na neke Novakove neverovatne pasinge iz prosle sezone,posle proklizavanja iz zgloba,pogotovo iz BH-a.Strasan tenis u ovim momentima.
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Davidenko nije igrao u 1/2 nekog ATP turnira iznad najnize kategorije upravo od Roterdama pre pune dve godine.. sada se to menja
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X