Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Promenjen si covek, to je vazno! Dobrodosao!

    Comment


    • Poceo si sa najlepsim avatarom na forumu Bane, i to je nesto
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by ClayWarrior View Post
        Poceo si sa najlepsim avatarom na forumu Bane, i to je nesto


        Junior Member...kad porastem...biće i malo veća beba.......

        Comment


        • Originally posted by BaneJevtic View Post
          Ovako sam i ja pisao......sad zašto....duuuuga priča...i smejem se samom sebi
          Zabrinjavajuce je to Bane,ali vazno je da si sad drugi covjek.A neki to nikad nece biti.Nikad se nece promijeniti.
          Dobrodosao
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            A neki to nikad nece biti.Nikad se nece promijeniti.
            Dobrodosao
            nažalost..to je istina......pozdrav svima još jedamput i hvala na dobrodošlicama

            Comment


            • Originally posted by BaneJevtic View Post
              nažalost..to je istina......pozdrav svima još jedamput i hvala na dobrodošlicama
              A sto ces Bane,svasta ima.Ne moze drugacije da dodje do izrazaja i onda pljuje,psuje,vrijedja,spamuje.Ima likova koji kad otvore novu temu salju pmove clanovima koje i ne znaju i smaraju ih da bi im se vidjela tema.Koliko je to opterecno i iskompleksirano.Bez ikakvog kucnog vaspitanja,salve uvreda,ni da trepne,o kajanju nema ni govora.
              Uzivaj
              sigpic

              Comment


              • Pozdrav svima.....

                Pratim Sportklub vec dugi niz godina, posecujem forum i resih da se napokon registrujem.......sta cu, muka me natera....
                Moderator sam na tri strana sajta, tako da necete imati sa mnom problema sto se tice ponasanja....Becka skola horskih decaka.....njah.....

                Comment


                • Originally posted by Skeptik View Post
                  Pozdrav svima.....

                  Pratim Sportklub vec dugi niz godina, posecujem forum i resih da se napokon registrujem.......sta cu, muka me natera....
                  Moderator sam na tri strana sajta, tako da necete imati sa mnom problema sto se tice ponasanja....Becka skola horskih decaka.....njah.....
                  Dobro nam dosao i oplemeni nas svojim znanjem I ja sam relativno noviji ali za kratko vreme forum me je uzeo pod svoje Nemoj samo da budes skeptican, naleteces na odlicne postove u raznim temama. Ziv bio
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Blagodarim prijatelju......
                    Posto mLogo dobro poznajem ljude, bila bi velika blasfemija od mene da ne budem skeptik.....hehehheeee....a sto se tice sjajnih postova, u to ne sumnjam.......

                    Comment


                    • Originally posted by Skeptik View Post
                      Blagodarim prijatelju......
                      Posto mLogo dobro poznajem ljude, bila bi velika blasfemija od mene da ne budem skeptik.....hehehheeee....a sto se tice sjajnih postova, u to ne sumnjam.......
                      Sve moze samo da ne bogohulimo To to, sijaju i sjaje postovi kao kad hrast parket.jpg dobije 4202899900070.jpg
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Pozdrav svima.Miloš iz Novog Sada,livelong fan of Newcastle United.HOWAY THE LADS!!!

                        Comment


                        • Originally posted by spira View Post
                          Pozdrav svima.Miloš iz Novog Sada,livelong fan of Newcastle United.HOWAY THE LADS!!!
                          Dobrodosao na forum
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Pozdrav..Cesto ulazim na forum i imao sam ranije acc ali sam zaboravio username ...Imam 18 godina i naravno fanatik sam sto se tice sporta...
                            Pratim NBA , tenis , fudbal (pre svega Premier ligu pa onda ostale) i tako...Nadam se da cemo se lepo slagati na forumu ...
                            Pozdrav.

                            Comment


                            • Dobrodosao, nadam se da ces biti aktivan.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobrodosao
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X