Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ništa drugo, Marijana oborila si rekord muškog lajkovanja na svoje predstavljanje.... a nisu ga još svi videli
    Dobro nam došla.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Hamzo,zapamticu ti ovo.

      Dobrodosla Marijana.
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Samo da pozelim veliku dobrodoslicu novom clanu, ali ne i manje bitnom, raletu92. Raki, da ti je ugodan boravak i da dobijes mnogo kvalitetnih lajkova.

        Comment


        • Rale,dobroDosao!samo,za koga navijas?


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Tacno tako Ja se npr nisam predstavio to jest obrisan mi je post ali eto aktivan sam da ne kazem radioaktivan Tako da...ljudi ne predstavljajte se vec samo ulecite u prvu temu koja vam se svidi Od ovoga vam nema 'leba.
            Ti si radioaktivan na kub. Ti obaras sve rekorde, neko ne napravi toliko postova za godinu dana, koliko ti za mesec... kralj

            Originally posted by M_G_S View Post
            Samo da pozelim veliku dobrodoslicu novom clanu, ali ne i manje bitnom, raletu92. Raki, da ti je ugodan boravak i da dobijes mnogo kvalitetnih lajkova.
            Pridruzujem se. Dobrodosao Rale... Nema muskaraca da ti pozele dobrodoslicu, zauzeti su blejanjem na profilu nove clanice, ali tu je dobri stari MGS. Oduvek je bio gej
            ....

            Comment


            • Postovi koji nemaju veze sa temom su premesteni u Chat. Slobodni ste nastaviti tamo ovu zanimljivu i korisnu diskusiju.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Zovem se bane...i svojevremeno sam bio registrovan ka PsyManiac,mislam da je bio taj nik....banovan sam bio...zarad zaista neprimerenih i za ovakav sajt "grubih" i teških" reči,kad sam čuo da Premijer liga ide,kao i trke na vašim kanalima.Elem,preko nekih poznanika,koji rade za provajdera preko kojeg primam kablovsku,saznao sam da nije VAŠA krivica...sad duga priča,i bolje znate od mene (ne bih ime provajdera,osim ako insistrirate),i uostalom i ja sam moderator na jednom sajtu(opet,nebitno ime)i sam banujem takve "idiote"...pozdrav svima....i zaista se izvinjavam....ne bi hteo da bude da imam DUPLI nalog...ili već kako..... opet,htero bih da povremeno učestvujem u radu vašeg foruma.....pozdrav od baneta...i još jednom veliko IZVINITE

                Dodato:


                pratim tenis,fudbal...sad basket mnogo manje...više mi se smučio.....a trke F1 i MOTO GP gutam sa decom (imam ih četvoro,ćeru i tri sina,a iz drugog braka ćere bliznakinje...14 meseca)


                pozzdrav od Porodice Jevtić
                Last edited by BaneJevtic; 01-04-12, 10:04.

                Comment


                • Dobrodosao.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Dobrodosao.
                    hvala puno...i NIKAD VIŠE uvrede..............ali nikad.........

                    Comment


                    • Originally posted by BaneJevtic View Post
                      hvala puno...i NIKAD VIŠE uvrede..............ali nikad.........
                      Nikad, nikad?

                      Comment


                      • Originally posted by BaneJevtic View Post
                        Zovem se bane...i svojevremeno sam bio registrovan ka PsyManiac,mislam da je bio taj nik....banovan sam bio...zarad zaista neprimerenih i za ovakav sajt "grubih" i teških" reči,kad sam čuo da Premijer liga ide,kao i trke na vašim kanalima.Elem,preko nekih poznanika,koji rade za provajdera preko kojeg primam kablovsku,saznao sam da nije VAŠA krivica...sad duga priča,i bolje znate od mene (ne bih ime provajdera,osim ako insistrirate),i uostalom i ja sam moderator na jednom sajtu(opet,nebitno ime)i sam banujem takve "idiote"...pozdrav svima....i zaista se izvinjavam....ne bi hteo da bude da imam DUPLI nalog...ili već kako..... opet,htero bih da povremeno učestvujem u radu vašeg foruma.....pozdrav od baneta...i još jednom veliko IZVINITE

                        Dodato:


                        pratim tenis,fudbal...sad basket mnogo manje...više mi se smučio.....a trke F1 i MOTO GP gutam sa decom (imam ih četvoro,ćeru i tri sina,a iz drugog braka ćere bliznakinje...14 meseca)


                        pozzdrav od Porodice Jevtić
                        Dobrodosao!

                        Comment


                        • Originally posted by BaneJevtic View Post
                          ...a trke F1 i MOTO GP gutam sa decom (imam ih četvoro,ćeru i tri sina,a iz drugog braka ćere bliznakinje...14 meseca)


                          pozzdrav od Porodice Jevtić
                          Prava zabava za vikend!

                          Dobrodosao!

                          Comment


                          • dobrodosao Bane, a cini mi se da se secam tog posta i lepo je sto se nece ponoviti
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Drazen 3 View Post
                              Nikad, nikad?

                              baš nikad....kako rekoh...moderator sam na jednom forumu i ja takve banujem....hvala svima na dobrodošlici.....

                              Comment


                              • Sisaj ga indijancu ljubomorni, vidis da te niko ne jebe dva posto, ajde pati bednice.

                                Ovako sam i ja pisao......sad zašto....duuuuga priča...i smejem se samom sebi
                                Last edited by BaneJevtic; 01-04-12, 11:27.

                                Comment

                                Working...
                                X