Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by M_G_S View Post
    Super bi bilo kad bi pratila badminton, pa da imam s kim pisat o tom plemenitom sportu... Mada i skvoš bi bilo super... Sad ce ljetnji turniri, prepuni neizvjesnih meceva.
    Ili nas omiljeni,karling.Upravo traje prvenstvo svijeta za zene,a pocetkom aprila i za muskarce!

    Comment


    • #92
      Dobrodosla ;)
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • #93
        Originally posted by M_G_S View Post
        Super bi bilo kad bi pratila badminton, pa da imam s kim pisat o tom plemenitom sportu... Mada i skvoš bi bilo super... Sad ce ljetnji turniri, prepuni neizvjesnih meceva.
        A kuglanje, pa boćanje, evo tuta i ja pičimo i pref

        Comment


        • #94
          Originally posted by hamza_TM87 View Post
          Ili nas omiljeni,karling.Upravo traje prvenstvo svijeta za zene,a pocetkom aprila i za muskarce!
          Nisam stio to da pominjem, da ne ispadamo pomalo bzv, jer pratimo zenski sport, ali dobro bi dosla zenska ruka... Mogli bi taman sad temu da otvorimo. Inace, odlicno prvenstvo.

          Torima, znate dje je boćanje "nacionalni sport"... A ja sam malo blize tim krajevima, ali nisam siguran da mnogo ljubi gaji istu strast prema tom sportu koji su igrali drevni faraoni.
          Last edited by M_G_S; 23-03-12, 21:51.

          Comment


          • #95
            Originally posted by M_G_S View Post
            Nisam stio to da pominjem, da ne ispadamo pomalo bzv, jer pratimo zenski sport, ali dobro bi dosla zenska ruka... Mogli bi taman sad temu da otvorimo. Inace, odlicno prvenstvo.

            Torima, znate dje je boćanje "nacionalni sport"... A ja sam malo blize tim krajevima, ali nisam siguran da mnogo ljubi gaji istu strast prema tom sportu koji su igrali drevni faraoni.
            Celo sredozemlje prisvaja boćanje, a jedan od lepših sportova za gldanje uživo, još ako se popije....

            Comment


            • #96
              Originally posted by M_G_S View Post
              Nisam stio to da pominjem, da ne ispadamo pomalo bzv, jer pratimo zenski sport, ali dobro bi dosla zenska ruka... Mogli bi taman sad temu da otvorimo. Inace, odlicno prvenstvo.

              Torima, znate dje je boćanje "nacionalni sport"... A ja sam malo blize tim krajevima, ali nisam siguran da mnogo ljubi gaji istu strast prema tom sportu koji su igrali drevni faraoni.
              Ja cu se potruditi da otvorim temu Prelijepa Ana Sidorova,sjajna Eve Murihead,Prytz koja nevjerovatnim potezom odluci mec,uvijek borbene Kineskinje,da sada ne spamam temu.

              Comment


              • #97
                Dobrodosla Marijanissima...

                Comment


                • #98
                  Haki,
                  Otvori, otvori... Da ne spamujemo odje, no da pisemo kao sto dolici.

                  Comment


                  • #99
                    Dobrodosla Marijanissima i uzivaj!

                    Comment


                    • Dobrodosla, sugradjanko.
                      Koje sportove pratis podjednako kao Nebojsa?

                      Comment


                      • Ovde ljudi dodju, predstave se, i venu i svenu k`o cvet.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Originally posted by Ernesto View Post
                          Ovde ljudi dodju, predstave se, i venu i svenu k`o cvet.
                          Tacno tako Ja se npr nisam predstavio to jest obrisan mi je post ali eto aktivan sam da ne kazem radioaktivan Tako da...ljudi ne predstavljajte se vec samo ulecite u prvu temu koja vam se svidi Od ovoga vam nema 'leba.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Dobrodosla Marijana,nadam se da ce ti postovi biti kvalitetniji od Sonetovih

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Dobrodosla Marijana,nadam se da ce ti postovi biti kvalitetniji od Sonetovih
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by tuta bugarin
                                ko od čemu ovaj od boćkanju
                                namesto diskoristimo lepo talente i potemcijale akana i hamze
                                pa dudarimo partiju hrkljuša
                                ko ljudi
                                Do mene, do mene...

                                Comment

                                Working...
                                X