Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vozdrica, eo novi sam, vidim piskara se o sportu, malo slicice, malo ovo malo ono, samo tako, furajte svoj fazon

    Comment


    • Pozdrav svima na forumu...sad sam se reg i super je forum...
      Od jaceg ima ludji!!!

      Comment


      • Pozdrav i dobrodosao na forum ;)
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Pozdrav i dobrodosao na forum ;)
          Kakav avatar....bolji nisi mogo da izaberes
          Od jaceg ima ludji!!!

          Comment


          • Ah, u prvom trenutku sam i zanemario ovaj PDF, al' evo odlučih da se predstavim ostalim forumašima. icon_mrgreen.gif

            Dakle; zovem se Dino, dolazim iz BiH (grad Bugojno). Forum je okay, jako mi se sviđa, te se nadam kako ću uživat' u ugodnoj raspravi s ostatkom forumaša.
            I, naravno, nadam se kako ima ljubitelja BuLi pa da ponekad u PDF-u bacimo koju vezanu za BvB und ostale klubove.

            Dovoljno od mene, pozdrav! cheers.gif
            Last edited by geronimo; 09-09-12, 19:12.

            Comment


            • Dino dobrodošao na forum, nadam se da ćeš uživati na forumu i diskusijama, dolaziš iz zaista prelijepog grada.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Merlin,

                Hvala na lijepim riječima, puno znače. ;D
                Ah, grad može još napredovati, al' šta je tu je. YNWA!

                Comment


                • Dino, dobrodosao, budi aktivan
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Herr, danke schön. icon_razz.gif

                    Comment


                    • Originally posted by geronimo View Post
                      Ah, u prvom trenutku sam i zanemario ovaj PDF, al' evo odlučih da se predstavim ostalim forumašima. [ATTACH=CONFIG]7933[/ATTACH]

                      Dakle; zovem se Dino, dolazim iz BiH (grad Bugojno). Forum je okay, jako mi se sviđa, te se nadam kako ću uživat' u ugodnoj raspravi s ostatkom forumaša.
                      I, naravno, nadam se kako ima ljubitelja BuLi pa da ponekad u PDF-u bacimo koju vezanu za BvB und ostale klubove.

                      Dovoljno od mene, pozdrav! [ATTACH=CONFIG]7934[/ATTACH]
                      Iskra iz Bugojna je jedini klub koji je u staroj Jugoslaviji imao pozitivan skor protiv crvene zvezde.

                      Comment


                      • Odlična konstatacija, svaka čast na ovom podatku. Šteta, u posljednjih par godina Iskra tavori u 1. ligi FBIH, a i ne očekujem puno u predstojećoj sezoni. Ah, to su bila vremena kada se uživalo u fudbalu na Balkanu.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Iskra iz Bugojna je jedini klub koji je u staroj Jugoslaviji imao pozitivan skor protiv crvene zvezde.
                          Znaci, Partizan nije
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Znaci, Partizan nije
                            Nazalost ne. Ipak nadoknadjujemo posle raspada apsolutnom dominacijom u kosarci i fudbalu. Ironija je zar ne? Partizan kao jugoslovenski klub razbija posle raspada Juge a zvezda kao veliko Serbski zenit dozivela za vreme stare Juge.

                            Comment


                            • Zato sto su nas vec ocerupali, a vas ce tek poceti.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by geronimo View Post
                                Ah, u prvom trenutku sam i zanemario ovaj PDF, al' evo odlučih da se predstavim ostalim forumašima. [ATTACH=CONFIG]7933[/ATTACH]

                                Dakle; zovem se Dino, dolazim iz BiH (grad Bugojno). Forum je okay, jako mi se sviđa, te se nadam kako ću uživat' u ugodnoj raspravi s ostatkom forumaša.
                                I, naravno, nadam se kako ima ljubitelja BuLi pa da ponekad u PDF-u bacimo koju vezanu za BvB und ostale klubove.

                                Dovoljno od mene, pozdrav! [ATTACH=CONFIG]7934[/ATTACH]
                                Dobrodosao i nadam se da ces biti aktivan.Bilo bi odlicno kada bi poveo sa sobom jos par navijaca Dortmunda, oni su uvek dobrodosli za razliku od nekih drugih.
                                Slabije se u Srbiji prati Bundesliga, nije popularna kao kod vas u Bosni i u Hrvatskoj.

                                Comment

                                Working...
                                X