Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KOMENTATORI

    Izvini druze BEST, ali situacija se moze popraviti samo ako postupis po mom postu gde vas molim da nadjete grupu komentatora koji ce iskljucivo velicati igru i izgled Rafice, sto ga je onomad Nole oducio od tenisa, Nadala

    Comment


    • Re: KOMENTATORI

      [quote author=mr.gold link=topic=471.msg18980#msg18980 date=1206549439]
      Izvini druze BEST, ali situacija se moze popraviti samo ako postupis po mom postu gde vas molim da nadjete grupu komentatora koji ce iskljucivo velicati igru i izgled Rafice, sto ga je onomad Nole oducio od tenisa, Nadala
      [/quote]
      Ovo se zove dosljednost! ;D Respect! ;)

      A da ne idem skroz OFF TOPIC.. pozz komentatorima!

      Comment


      • Re: KOMENTATORI

        [quote author=mr.gold link=topic=471.msg18980#msg18980 date=1206549439]
        Izvini druze BEST, ali situacija se moze popraviti samo ako postupis po mom postu gde vas molim da nadjete grupu komentatora koji ce iskljucivo velicati igru i izgled Rafice, sto ga je onomad Nole oducio od tenisa, Nadala
        [/quote]

        Comment


        • Re: KOMENTATORI

          Smesno mi je kako Pedja Jurisevic pokusava da umanji znacaj Novakovog poraza tako sto spominje ''secu nosilaca'' i nabraja ko je sve juce ispao usput spominjuci i njega. >
          Da je jedan drugi teniser juce izgubio danas bismo verovatno morali da trpimo dernjanje iz sveg glasa uz glagole ''razbijen'', ''pociscen'' itd.

          Comment


          • Re: KOMENTATORI

            Ko je komentator koji je prenosio Tipsarevic-Verdasco i deo Tsonginog meca ???..Meni glas lici na Iliju Kovacica,ali on na SK ,koliko znam radi samo kosarku..Ko god da je bio,ovo je bilo vrlo korektno komentarisanje ...Btw,Pedja jeste malo utihnuo,hvala Bogu..

            Comment


            • Re: KOMENTATORI

              i ja mislim da je to bio Ilija Kovacic,lici mi na njegov glas
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: KOMENTATORI

                [quote author=Suzana Jelak link=topic=471.msg15713#msg15713 date=1201199635]
                Ja bih najvise na svetu volela da Nebojsa Viskovic ubode sedmicu na lotou i odseli se u toplije krajeve! Hvala...
                [/quote][/quote][/quote]

                Comment


                • Re: KOMENTATORI

                  Mnogi hoce da citaju, na ovom forumu svaki teniser ima pravo na temu a posebno onaj najbolji. ;D ;D ;D ;D ;D

                  Comment


                  • Re: KOMENTATORI

                    pekmez,ono sto ti se ne svidja,ne citas,ok??...Bas mnoge devojke sa ovog foruma i jos gro forumasa su unapredili isti,i imaju sva prava da pisu sta zele o svojim ljubimcima...Ovde ima navijaca Feda,Rafe ,Nola,Tipse,Marie,JJ,Ane..I svi odlicno funkcionisu(uz neke premostive razmirnice)..tako,prilagodi se na postojeca pravila koja su vec ustanovljena,da bismo normalno funkcionisali..Inace,dobrodosao na forum

                    Comment


                    • Re: KOMENTATORI

                      [quote author=pekmez link=topic=471.msg19356#msg19356 date=1206816396]
                      [quote author=Suzana Jelak link=topic=471.msg15713#msg15713 date=1201199635]
                      Ja bih najvise na svetu volela da Nebojsa Viskovic ubode sedmicu na lotou i odseli se u toplije krajeve! Hvala...
                      [/quote][/quote][/quote]

                      I koji je fazon sa ovom karmom + - ?
                      [/quote]

                      Pekmez, zar nije opce poznata cinjenica da muskarci vole djevojke koje zanima sport? Doduse ovo nije najvaznija sporedna stvar na svijetu, ali ipak...

                      Sto se tice karme, nadam se da ces jos ove godine dobiti barem jedan plus! I to jos od neke Nadaliste! ;)

                      Comment


                      • Re: KOMENTATORI

                        @ pekmez

                        Pogledas moj profil i gle cuda..tamo pisu moje godine! ;D A sto se tice Janka.svaka njemu cast,ali da se cekalo na njegov "bljesak" tesko da bi doslo do expanzije tenisa kao sto je slucaj otkako su Jelena,Ana i Novak poceli da nizu uspjeh za uspjehom i da se penju na WTA i ATP listama.Nekako s njihovom "pojavom" i Janko je poceo da igra puno bolje,sto mi je izuzetno drago jer znam da posjeduje talenat i znanje da bi bio bar medju prvih 20.

                        Izvinjavam se za off topic..morao sam odgovoriti.

                        Comment


                        • Re: KOMENTATORI

                          [quote author=elena link=topic=471.msg19351#msg19351 date=1206815447]
                          Ko je komentator koji je prenosio Tipsarevic-Verdasco i deo Tsonginog meca ???..Meni glas lici na Iliju Kovacica,ali on na SK ,koliko znam radi samo kosarku..Ko god da je bio,ovo je bilo vrlo korektno komentarisanje ...Btw,Pedja jeste malo utihnuo,hvala Bogu..
                          [/quote]


                          Veoma korektno je prenosio ova dva me?a.
                          Bravo. Umesto toga koristili su, po meni, mnogo primerenije izraze: pobedio, savladao itd. pri nabrajanju svih onih koji su ju?e dobili me?eve.

                          Comment


                          • Re: KOMENTATORI

                            koliko sam ja ?uo, to je bio Ilija Kova?i? koji je radio NBA na B92, i sada prenosi Euroligu na SK, ako me sluh ne vara.

                            Comment


                            • Re: KOMENTATORI

                              E sad sam se izvaljala od smeha! Nastala sluchajna shala...sad u toku mecha Anchic-Marej kaze komentator: "....da skine skalp Davidenku"...a onda se nadovezuje:"naravno to da skine skalp Davidenku sam rekao popuno sluchajno...nisam imao zelju da komentarishem frizuru sjajnog Rusa!"
                              BRAVO KRALJU!!!

                              Comment


                              • Re: KOMENTATORI

                                Milos je nocas odlicno komentarisao mec Rafa-Kiefer ..Pravo uzivanje ..Dzankic je standardno dobar,a i Pedja je malo stisao strasti..Sve u svemu- bravo za komentatore!!!

                                Comment

                                Working...
                                X