Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KOMENTATORI

    [quote author=bojanaBG link=topic=471.msg18794#msg18794 date=1206391680]
    @shexpir
    Ja nisam pricala o naslovima iz spanskih novina,posto ih ni ne pratim,nego sam pricala uopste o profesionalizmu komentatora,koji je stvarno na niskim granama...milion puta su pogresne informacije davali sto se tice Feda,sto se tice nekih proslih meceva,ako ja iz glave znam napamet,koliko je tesko njima da sve te podatke nadju na netu i da ih procitaju,jednostavno da se spreme za mec [/quote]

    Ja nisam i napisao da ih ne treba komentarisati. Izvinjavam se, postovala si posle ovoga o stampi pa sam mislio da se nadovezujes na ovo.
    Sto se tice profesinalizma u pravu si za pogresne informacije i mene su mnogo puta prevarili kada nisam imao internet tako da njima vise nista ne verujem i u principu ljudi koji nesto manje poznaju od mene me ne mogu iznervirati. Kada gledam mec ja se jednostavno fokusiram na igru i posle zavresnog poena kometarisem sa ljudima oko sebe poen i 80% stvari i necujem sta oni pricaju jer me to ne interesuje.Sto se tice pristrasnosti o tome je po meni besmisleno raspravljati

    Comment


    • Re: KOMENTATORI

      ^ Je l' taj trofej dodat u Photoshopu? Uopste ne ide uz Djokovica.

      Comment


      • Comment


        • Re: KOMENTATORI

          [quote author=shexpir link=topic=471.msg18793#msg18793 date=1206390696]
          @moya
          @elena

          Ljudi o cemu vi pricate i napadate coveka da laze o spanskoj stampi. Treba licno da mu se izvinete ovde javno jer pljujete coveka koji je govorio istinu, istinu koja vas ocigledno mnogo boli ali ovde necu o tome jer bi se drzao teme.Evo zbog cega treba da se izvinete:

          Spanski ,,Mundo deportivo" pise citat: ,,Djokovic razmontirao igru Rafaela Nadala"
          Pa onda naslov iz spanske ,,Marke" citat: ,,Novak razbio Nadala''

          @bojanaBG
          Njih razumem sto su nervozni ali tebe ne razumem sto se pridruzujes njima jer Fed i da vise nista ne osvoji ostace legenda ovog sporta
          [/quote]


          Shexpir bilo bi lepo da kad prevodis to uradis tacno a i da uz to postujes i link za originalni clanak. Ali nema veze , ja cu to uraditi. Posto imam poznanike koji savrseno znaju spanski, mada i ja znam pomalo, oni su mi dali ove savrseno tacne prevode.

          Evo sta zapravo pise EL Mundo Deportivo:

          Djokovic aparta a Nadal de la final http://www.elmundodeportivo.es/web/g...448178006.html

          PREVOD:

          Djokovic sprecio Nadala da udje u finale

          Srbin je dobio Majorcanina u dva seta, i njegov rival ce biti pobednik meca federer-fish


          Evo jos nekih clanaka.

          http://www.as.com/tenis/articulo/ten...asdaiten_1/Tes

          PREVOD:

          Bez goriva, Nadal je bio lak plen za Djokovica

          Rafin pohod na titulu okoncali su jaki udarci i ritam Srbina


          Koga zanima evo jos nekih linkova spasnkih medija.

          http://www.elmundo.es/elmundodeporte...206214414.html

          http://www.mallorcadiario.com/index....&Itemid=33

          Tako da stvarno ne znam koji je bio izvor Pedje Jurisevica, predpostavljam domaci mediji i njihovi prevodi i citiranja spanskih. Kada bi nam domaci mediji bili izvor svih informacija ne bismo videli dalje od svog nosa, mada na zalost mnogima je tako.

          Comment


          • Re: KOMENTATORI

            Sustina pre forme, molim vas

            Ne smemo da zanemarimo cinjenicu da je Nole oducio od tenisa Raficu.
            Da je to bio jedan javni cas tenisa taman toliko koliko je taj mec posluzio Rafici za jedan jaci kondicioni trening. Hocu da kazem, toliko ga je Nole setao po terenu da se Rafica bas doro istrcao

            Tako da tu nije mnogo bitno sta pisu novine. Imam ja svoje oci koje su sve odlicno videle.
            Nisam ja od vase sorte kojim je potrebno da procitate hvalospeve i diktirane izvestaje u kojima se umanjuje rasturanje Rafice od strane novog kralja.
            Podsecate me na Petra Bozovica u onom filmu "U ime naroda" kad kaze Diklicu:
            "Milutine, jadan ne bio, kad' ces vec jednom nauciti, da ne vjerujes vise svojim ocima?!"

            Takodje nije ni zanemarljiva cinjenica da je Rafica samo na sljaci dovoljno dobar.

            I da dodam da odavno nisam slusao bolje komentarisanje sa dozom nacionalnog i licnog ponosa sto nase gore list dere Amerikanca u sred USA, kao sto nam je to docarao neprevazidjeni Pedja Jurisevic

            Comment


            • Re: KOMENTATORI

              Slazem se mr.gold , Novak ce im naplatiti za sve godine terora, sankcija i izolacije, ma sve ce da ih sredi, BRE.

              Comment


              • Re: KOMENTATORI

                [quote author=moya link=topic=471.msg18810#msg18810 date=1206441464]
                Slazem se mr.gold , Novak ce im naplatiti za sve godine terora, sankcija i izolacije, ma sve ce da ih sredi, BRE.
                [/quote]

                Comment


                • Re: KOMENTATORI

                  [quote author=Biljana link=topic=471.msg18815#msg18815 date=1206446264]
                  [quote author=moya link=topic=471.msg18810#msg18810 date=1206441464]
                  Slazem se mr.gold , Novak ce im naplatiti za sve godine terora, sankcija i izolacije, ma sve ce da ih sredi, BRE.
                  [/quote][/quote]

                  Hvala lijepa sto si me proglasila nenormalnim. Bezgranicno sam ti zahvalan!

                  Comment


                  • Re: KOMENTATORI

                    Ne, ne radi se o tome Biljo, samo sam hteo da kazem da mnogi za njega tako strasno navijaju vise iz nekih politickih razloga.

                    Inace ja bas volim sve srpsko iz Monte Carla. :-* :-* :-* :-* :-* :-*

                    Comment


                    • Re: KOMENTATORI

                      [quote author=Roger link=topic=471.msg18816#msg18816 date=1206446829]

                      Hvala lijepa sto si me proglasila nenormalnim. Bezgranicno sam ti zahvalan!
                      [/quote]

                      Comment


                      • Re: KOMENTATORI

                        [quote author=moya link=topic=471.msg18817#msg18817 date=1206447165]
                        Ne, ne radi se o tome Biljo, samo sam hteo da kazem da mnogi za njega tako strasno navijaju vise iz nekih politickih razloga.

                        Inace ja bas volim sve srpsko iz Monte Carla. :-* :-* :-* :-* :-* :-*
                        [/quote]

                        Comment


                        • Re: KOMENTATORI

                          [quote author=Biljana link=topic=471.msg18818#msg18818 date=1206447729]
                          [quote author=Roger link=topic=471.msg18816#msg18816 date=1206446829]

                          Hvala lijepa sto si me proglasila nenormalnim. Bezgranicno sam ti zahvalan!
                          [/quote][/quote]

                          Zato sto si rekla da se SVAKA NORMALNA OSOBA moze samo diviti. Ja se Novaku ne divim. Ja ga samo izuzetno cijenim kao vrhuskog tenisaca (trenutno treceg na svijetu). Eh da sam ja negdje treci na svijetu!!! Ali mu se ne divim kao covjeku, iako ga previse niti ne napadam, jer njegove pogreske kojih ipak nema tako strasno puno opravdavam njegovom mladoscu.

                          Nadam se da smo se razumijeli!

                          Pozdrav!

                          Comment


                          • Re: KOMENTATORI

                            [quote author=moya link=topic=471.msg18810#msg18810 date=1206441464]
                            Slazem se mr.gold , Novak ce im naplatiti za sve godine terora, sankcija i izolacije, ma sve ce da ih sredi, BRE.
                            [/quote][quote author=moya link=topic=471.msg18817#msg18817 date=1206447165]
                            Ne, ne radi se o tome [b]Biljo[/b], samo sam hteo da kazem da mnogi za njega tako strasno navijaju vise iz nekih politickih razloga.

                            Inace ja bas volim sve srpsko iz Monte Carla. :-* :-* :-* :-* :-* :-*
                            [/quote]

                            Potpuno sam siguran da tobom vladaju kompleksi.
                            Mozda su donekle prouzrokovani i time sto te svaki novi clan ovog foruma smatra zenskom osobom pa moras redovno da se pravdas.
                            Moram ti odati priznanje, jer takve off topic postove nisu pisali ni najzadrtiji nadalovci.
                            Uspeo si - najgori si.
                            A sad mi pojasni kakve veze tvoja dva posta imaju sa mojim postom i sa bilo cime ovde?

                            Comment


                            • Re: KOMENTATORI

                              [quote author=Biljana link=topic=471.msg18815#msg18815 date=1206446264]
                              [quote author=moya link=topic=471.msg18810#msg18810 date=1206441464]
                              Slazem se mr.gold , Novak ce im naplatiti za sve godine terora, sankcija i izolacije, ma sve ce da ih sredi, BRE.
                              [/quote][/quote]

                              Bilju za predsednika


                              Comment


                              • Re: KOMENTATORI

                                [quote author=moya link=topic=471.msg18817#msg18817 date=1206447165]
                                Ne, ne radi se o tome Biljo, samo sam hteo da kazem da mnogi za njega tako strasno navijaju vise iz nekih politickih razloga.

                                Inace ja bas volim sve srpsko iz Monte Carla. :-* :-* :-* :-* :-* :-*
                                [/quote]
                                Zar se uopste mora biti Srbinom da bi se navijalo za Djokovica?Mislim da ne mora...ali mene muci jedna stvar..kako Vi Nadalisti mozete sa tolikim zarom traziti sve moguce "dlake u jajetu",a onda kada dodje Davis Cup napisati Vamos Serbia?! ???

                                Comment

                                Working...
                                X