Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 Kviz sezona 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://us6.chatzy.com/58667080832528
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • vanja mi te cekali i tebe nema..ocemo sutra kviz ili ne ?
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • Jbg, ja video da se cetvoro ljudi javilo, dvoje ne moze i reko nista od toga... Lepo sam pitao da se napise ko moze, ko ne moze ako je video, pomislio sam da je samo cetvoro ljudi videlo i batalio... Igracete veceras bez mene, jbg, gori sam od HRTa!

        Comment


        • Meni odgovaralo sinoc al nisam video , gledao MotoGP , moze veceras koiko god nas bude .

          Comment


          • ja mogu veceras ocemo u 22:30 onda ?
            www.balkansimracing.com/forum

            Real cars. Real racing. Dobrodosli

            Comment


            • Ze večeras smo se dogovorili još prošle nedelje.Dakle večeras.Može u pola 11.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Mogu i ja veceras.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • ja cu biti tu..pitanja su spremna
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • http://us6.chatzy.com/58667080832528 ajde cekamo vas
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • Ice jel moze kako da se obezbedimo od upada ?

                      Comment


                      • Da odmah dam predlog za sledeći kviz.Da se odluči lepo ko će da učestvuje a ko neće jer smo videli da neki dođu samo da vređaju druge i da gube vreme u pauzi između sesija masturbiranja.Zato lepo treba da se link za novi čet pošalje preko privatne poruke onima koji planiraju da normalno učestvuju.Ovaj kviz i onako nije nešto ekstra takmičarski nego više za druženje i upoznavanje istorije F1.Određeni bezdušni malograđani su suvišni kako nama tako i njima samima.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • Bice sve obezbedjeno, bez brige ;)
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ma spor mi net do pola kviza nisam ukapiro da su tu da pokvare

                            Comment


                            • nema brige..bice samo za one koji zele da ucetvuju i koji su ozbiljni
                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment


                              • Jesu oni bili i prosli put?

                                Comment

                                Working...
                                X