Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 3 (9.January - 15. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Btw, Luke sinoc nadigrao Wall-a, ja bih prestao da se bavim kosarkom.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #17
      Sta bi sinoc sa Celtics-ima nisam gledo celu utakmicu pa nebi da komentarisem,ali nesto ne stima kod njih najbolje ove sezone.Oni govore da im nije bitno koji ce da budu nosioci kada pocne PO samo im je bitno da budu svi zdravi,ali nebi bilo dobro da budu 7 ili 8 pa da odmah igraju protiv Heat-a ili Bulls-a jer bi tu imali minimalne sanse za prolazak dalje.
      Videcemo mozda je jos rano pa pocnu da igraju bolje kako sezona bude odmicala u svakom slucaju ne treba ih otpisivati.

      Comment


      • #18
        Jel gledao neko Lejkerse u Juti? Kako je igrao Moris u svojih 13 minuta? Je li bio solidan u defanzivi ili rupa ko ostali plejevi u rusteru?

        Comment


        • #19
          Shumpert potvrdio sinoc ono sto sam rekao prije par dana... Amare, Carmelo i Chandler su uzeli ukupno 21 sut iz igre, a sam Shumpert 20. Od toga je pogodio samo 5 plus je imao i 6 izgubljenih lopti. Moje misljenje je da dok god se bude forsirao Iman, Knicksi nece moci da ostvare nista. Mozda upravo on predstavlja tu kocnicu u timu da bi proradili Chandler i ostali kako treba.

          Comment


          • #20
            Nije Iman kriv sto sutira,nego Mike sto mu to dopusta.

            Chandler ne moze da proradi u napadu,jer je limitiran ko Rasko Katic.
            Ne vidim nacin da NY bude konkurentan sa ovakvom ekipom i ovakvim trenerom.

            Comment


            • #21
              S ovakvom ekipom mogu biti konkurenti, al sa trenutnim trenerom, ni u ludilu... Iman je dobar igrac i tek ce postati, sto kaze Ljuba nije njegova krivica sto on sutira 30 suteva a pogodi 5, to iskljucivo trenerova krivica... A Chandler i ne treba da proradi u napadu, covek je doveden iskljucivo zbog defanzive, a u napadu mu se po koji put nabaci alley-oop i to je to... Pored Mela i Amarea ne treba im nista vise, mozda normalan play, ne znam sta je sa Baronom, povredjen verovatno...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #22
                Njima nedostaje samo jedan solidan plej da bi bili vrhunska ekipa steta sto su amnesirali Billups-a sada bi im dobro dosao,ali da bi doveli Tyson-a morali su to da urade.
                Oni nikada nece igati neku dobru odbranu dok je D'Antoni trener jer on odbrani ne pridaje mnogo na zanacaju a i Melo i Amare nisu preterano zainteresovani da je igraju.
                Ovaj Shumpert je solidan igrac mada za moj ukus ima malo previse slobode u igri,ako ocekuju od njega da organizuje igru nece daleko dogurati.

                Comment


                • #23
                  Trener je kriv za celokupnu igru tima, a nije on odgovoran sto Shumpert sutira do iznemoglosti. Tu "granicu" treba igrac sam da napravi. Shumpert ce postati neka mini verzija Westbrooka.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by T-Mac View Post
                    Btw, Luke sinoc nadigrao Wall-a, ja bih prestao da se bavim kosarkom.
                    Ajde nemoj da te LJuba cuje da se podsmevas njegovim Wizardima
                    GIFSoup

                    Comment


                    • #25
                      Btw, ne znam sta da mislim za veceras... Sa jedne strane utakmice protiv Boston-a posebno obozavam, od one bolesne PO serije mi je svaka bila spektakl, obozavam da gledam kako Rose poseduje Ronda-u, al' opet on the other hand, jebes regular season utakmice ako ce jos vise da se povredi.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #26
                        Trebala bi veceras da bude dobra utakimca Celtics-i ce siguro biti motivisani posle poraza od Dallas-a,ali ako bude igrao Rose sanse su im male da pobede,kako sada izgleda Rose bi trebao da igra ali nista jos nije sigurno 100%.

                        Comment


                        • #27
                          Jest da mi je rose jedan od gotivnijih igraca,al voleo bi da veceras ne igra.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                            Trebala bi veceras da bude dobra utakimca Celtics-i ce siguro biti motivisani posle poraza od Dallas-a,ali ako bude igrao Rose sanse su im male da pobede,kako sada izgleda Rose bi trebao da igra ali nista jos nije sigurno 100%.
                            Ma igrace, budala je to isto kao i Kobe. On da se pitao igrao bi i protiv Wizards-a, ali Thibs mu nije dao. Samo se bojim da ne pogorsa povredu, nadam se da nece biti previse agresivan (ne mogu da verujem da ovo govorim) i da ce ga sluziti trojka. Greota, Boston vise nema shot blocker-a, silio bi se nad njima samo tako. Nije KG ono sto je nekad bio po tom pitanju.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by T-Mac View Post
                              Ma igrace, budala je to isto kao i Kobe. On da se pitao igrao bi i protiv Wizards-a, ali Thibs mu nije dao. Samo se bojim da ne pogorsa povredu, nadam se da nece biti previse agresivan (ne mogu da verujem da ovo govorim) i da ce ga sluziti trojka. Greota, Boston vise nema shot blocker-a, silio bi se nad njima samo tako. Nije KG ono sto je nekad bio po tom pitanju.
                              Godine cine svoje ma koliko oni bili dobro fizicki spremni jednostavno vise se ne moze a to sa najbolje vidi na KG nema vise blokada kao nekada i ludacke odbrane

                              Comment


                              • #30
                                veceras u 11 sati energetsko i idemo bullsi do pobjede moja druga omiljena ekipa poslije lakersa
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X