Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2013.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saleBL View Post
    Sta kazete za danasnje meceve ?
    Sijsling bi morao lagano protiv Torebka...Delic-Gojovcik ce biti odlican odlican mec....Dancevic protiv Janovica blagi favorit, ali je sve moguce...Korolev se vraca u formu i nadam se da ce dobiti Sorela...

    Meknes...bice oba zanimljiva duela....ja bi voleo finale Ungur-Donskoy
    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

    Comment


    • Ne znam bas hoce li Sijsling lahko,favorit jeste,ali ako Torebko bude servirao kao do sada,svasta se tu moze desiti.Gledao sam Torebka oba puta,u prvom kolu je imao preko 20 aseva,i realizaciju prvog servisa 45/52 (87%),dok je je juce lagano izbacio Kravchuka,imao je 6 as udaraca i realziaciju prvog servisa 28/30 (93%).Ako on nesta zeli danas,morat ce ubacivati preko 70-75 % prvog servisa uz realizaciju istog preko 85-90 %. Delic-Gojowczyk ce biti zanimljiv mec,ocekujem i nadam se Amerovoj pobjedi Korolev je ovdje morao igrati kvalifikacije,sigurno da je umorniji od Schoorela koji je ukupno na terenu do danas proveo nekih 2 sata,ali i da nije umora po meni bi Schoorel u ovom trenutku bio favorit i nadam se da ide danas do pobjede Dancevic-Janowicz,Frank-a sam gledao samo dio meca u prvom kolu i nije pokazao neku igru,ali nije igrao 100 %,igrao je koliko mu je trebalo da pobjedi kvalifikanta.Gledao sam ga oba meca u dublu sa Delicem,imao je malih problema sa servisem,ali ocekujem da ce i on danas do pobjede Sto se tice Meknes-a,skroz slabo sam pratio,samo u prvom kolu par meceva,ali bi volio i ocekujem finale Ungur-Hajek
      Last edited by hamza_TM87; 24-02-12, 10:31.

      Comment


      • Torebko za sada ne moze da se poveze na svoj servis,ima bizarnih 35 % ubacenog prvog servisa,i tako ne moze ozbiljnije da naudi Igoru koji je jako blizu pobjede. U Mekensu Aungur ocekivano savladao Sousu sa 6:4,6:2

        Igor pobjedio 6:2,6:3,Torebko bez servisa nije mogao nista vise napraviti U mekensu poceo mec Hajek-Donskoy i Jan na samom pocetku pravi break i vodi 2:0
        Last edited by hamza_TM87; 24-02-12, 13:13.

        Comment


        • Meknes, Morocco €30,000 +H Clay 1/2 FINALA

          [1] A.Ungur-J.Sousa 6:4,6:2
          [3] E.Donskoy- [5] J.Hajek 6:4,6:4

          Wolfsburg, Germany €30,000 +H Carpet Indoor 1/4 FINALA

          [2] I.Sijsling-P.Torebko 6:2,6:3
          J.Janowicz- [4] F.Dancevic 7:6(3),5:3 40:00 Frank predao
          [7] A.Delic-P.Gojowczyk 4:6,7:6(6),6:3
          [Q] E.Korolev- [1] T.Schoorel 5:7,6:4,6:3
          Last edited by hamza_TM87; 25-02-12, 10:07.

          Comment


          • Amer izgubio prvi set 4:6.U zadnjem gemu prvog seta je vodio 40:00,ali Gojowczyk ipak pravi break i uzima prvi set

            EDIT: Amer uzima drugi set u TB 8:6! Iako je bio losiji u drugom setu,i opet nije stigao do break lopte,doslo se do TB,gdje je Amer poveo sa 5:2,Njemac se vraca na 5:5 gdje Amer izlazi na mrezu i Gojowczyk salje loptu u cist out (i linjski sudija je uzvikuno OUT),ali glavni sudija ispravlja odluku i to je bila mec lopta,koju Amer uspijeva spasiti i dolazi do drugog seta ! Bravo majstore
            Last edited by hamza_TM87; 24-02-12, 16:36.

            Comment


            • Bravo Amere! Pobjedio je mec u kojem je bio losiji prva dva seta! Kasnije cu opsrinije! SVAKA CAST!

              Comment


              • Sta bravo, bio losiji u prva dva seta mnogo od Nemca spasao cak i mp u Tb drugog seta na Gojovcikov servis i srusio mi tiket

                Comment


                • Bravo na preokretu i jer sam navijao za njega

                  Amar ovom pobjedom je obezbjedio ranking oko 170. mjesta,sto ce mu biti najbolji ranking poslije povrede,ali tesko da vise moze ponoviti ono 60. mjesto
                  Last edited by hamza_TM87; 24-02-12, 19:55.

                  Comment


                  • Jel moze on uzeti set Sijslingu sutra...sta mislis?Ovaj igra u strasnoj formi...

                    Originally posted by hamza_TM87 View Post
                    Bravo na preokretu i jer sam navijao za njega

                    Amar ovom pobjedom je obezbjedio ranking oko 170. mjesta,sto ce mu biti najbolji ranking poslije povrede,ali tesko da vise moze ponoviti ono 60. mjesto
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment


                    • Originally posted by Aleksa9 View Post
                      Jel moze on uzeti set Sijslingu sutra...sta mislis?Ovaj igra u strasnoj formi...
                      Zavisi,ako bude igrao kao juce,tesko,ali ako ponovi igru kao protiv Lajovica ili kao protiv Jaziri-a u Bergamu onda moze svakako

                      Comment


                      • Filip Krajinovic na futuresu u Antaliji u kvalifikacijama pobedio 5 nosioca Civarola i igrace u drugom kolu protiv nekih momaka koji jos nemaju rankng.
                        Fica se odlucio da krene od samog pocetka, ja mislim da je tako i bolje.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Dace Bog da se vrati...pa on je najveci talenat od svih igraca njegovog godista...

                          Originally posted by Indigo View Post
                          Filip Krajinovic na futuresu u Antaliji u kvalifikacijama pobedio 5 nosioca Civarola i igrace u drugom kolu protiv nekih momaka koji jos nemaju rankng.
                          Fica se odlucio da krene od samog pocetka, ja mislim da je tako i bolje.
                          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                          Comment


                          • Kako se cupa Delic, to samo on zna...

                            U kvalifikacijama za Antaliju igra i nas mladi igrac Stefan Milenkovic(1992).
                            Last edited by Aleksa9; 25-02-12, 14:55.
                            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                            Comment


                            • Delic izgubio prvi set u TB,i u drugom Igor ima break prednosti Filip jeste veliki talenat,ali ne bi se slozio da je najveci talent svog godista pored Tomica,Harrisona...

                              Comment


                              • Cestitke Sjislingu na novom finalu gde ce se nadam se sastati sa Korolevim

                                Comment

                                Working...
                                X