Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2013.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast, majstore. Uvijek si bio tu da nam das nesto ekstra, kad su calendzeri u pitanju.

    Racunam da ce dobiti Navaro i dubl Naso Viola, iako imaju jake protivnike. Individualno i jace.

    Comment


    • U Meknesu smo na putu da vidimo veliko iznedadjenje u prvoj rudni...Brizzi je dobio prvi set i ima brejk prednosti u drugom...Menendez je imao brejk prednosti u prvom setu, a onda ga je Sousa 2 puta brejknuo...i sada Sousa opet pravi brejk u 2. setu...mada poznavajuci Menedzeza tu nije jos nista gotovo..
      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

      Comment


      • Dusan Lajovic pravi preokret u prvom setu nakon sto je gubio 0:3,uzima ga sa 6:4 i ima break u drugom setu i jako je blizu mecu sa Delicem

        Comment


        • Od srpskih tenisera na fjucersima, Ivan Bjelica je prosao u drugo kolo Zagreba, dok su Miki Jankovic i Stoisavljevic ispali>
          U Cerkasiju Danilo Petrovic je prosao prvo kolo.
          Cacic nastavlja sa dobrim igrama u Rusiji.On je na fjucersu u Moskvi lagano dobio Reshetnikova sa 61,61.U 1/4 mozemo videti reprizu finala iz prosle nedelje(Vovk-Cacic).
          U Brownswillu se igra zanimljiv turnir sa par poznatih igraca(Kutrovsky, Polansky, Kosakowski, Fabbiano.
          U Brazilu igra Crnogorac Tosic.

          U Volfsburgu danas sve ocekivano...interesantno je da su na 8 odigranih meceva, na svih 8 slavili igraci koji su i po kladionicama bili favoriti...
          Last edited by Aleksa9; 21-02-12, 20:40.
          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

          Comment


          • Ne mogu da shvatim kako Carreno-Busta ne moze dobiti Lojdu. Pa on ako misli postati top50 igrac,on mora dobijati igrace poput Lojde vec sada... sta vi kazete na to ?
            Meknes OOP : http://www.atpworldtour.com/posting/2012/3767/op.pdf
            Wolfsburg OOP : http://www.atpworldtour.com/posting/2012/504/op.pdf
            Mislim da sutra Pospisil nema sta da trazi protiv Souse,Knittel protiv Ungura i Gawron protiv Bedenea,ali zato smatram da Navarro - Minar,Greul - Donskoy,Vagnozzi - Haider-Maurer ce biti izuzetno zanimljivi i kvalitetni mecevi. Toliko o Meknesu...

            Sad Wolfsburg : Delic protiv Lajovica (3 seta vjerovatno),Huta Galung - Sijsling...mecevi sve bolji od boljeg. Ne znam vise sta da kazem...Hamza,Aleksa javljajte se.

            Comment


            • Ovako na prvu,u Wolfsburgu Delic-Lajovic bi trebalo biti zanimljivo,ali nadam se da Amer pobjeduje Huta Galung-Sijsling ce biti sigurno zanimljiv mec,Igor je u dobroj formi,ako ga krene prvi servis vrlo lako mi mogao pobjediti,ali Huta Galung nije ni malo naivan,teniser koji je pobjedivao Tisparevica,Ljubicica prosle sedmice,bice to sigurno zanimljivo! Ove ostale meceve cu malo kasnije,imam sad nekih obaveza

              Comment


              • Au...Sijsling-Huta bi mogao biti mec dana...to ide u taj-brejk prvog seta po meni, ako obojicu krene servis, po ovako brzoj podlozi...Bozoljac-Schoorel bi mogao biti sjajan mec ako Iliju krene servis...Kudrjavcev bi po formi trebao lagano da dobije Dustova, a i Gojovczik je po meni veliki favorit protiv Goodalla.
                U Meknesu opet nista specijalno zanimljivo...Nije mi jasno zasto je Donskoy odjednom presao na sljaku...Greul bi mozda to mogao dobiti...

                Originally posted by hamza_TM87 View Post
                Ovako na prvu,u Wolfsburgu Delic-Lajovic bi trebalo biti zanimljivo,ali nadam se da Amer pobjeduje Huta Galung-Sijsling ce biti sigurno zanimljiv mec,Igor je u dobroj formi,ako ga krene prvi servis vrlo lako mi mogao pobjediti,ali Huta Galung nije ni malo naivan,teniser koji je pobjedivao Tisparevica,Ljubicica prosle sedmice,bice to sigurno zanimljivo! Ove ostale meceve cu malo kasnije,imam sad nekih obaveza
                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                Comment


                • Izasla lista za Sarajevo,dosta losija nego prosle godine,ali opet ima par dobrih igraca!

                  Spoiler
                  Beck, Karol SVK 94
                  Beck, Andreas GER 96
                  Berrer, Michael GER 115
                  Brands, Daniel GER 129
                  Kudryavtsev, Alexander RUS 145
                  Brown, Dustin GER 172
                  Galvani, Stefano ITA 190
                  Fischer, Martin AUT 195
                  Lajovic, Dusan SRB 200
                  Grigelis, Laurynas LTU 205
                  Nielsen, Frederik DEN 228
                  Mertl, Jan CZE 232
                  #Janowicz, Jerzy POL 236
                  Baker, Jamie GBR 242
                  Hernych, Jan CZE 245
                  Oswald, Philipp AUT 252
                  Copil, Marius ROU 254
                  Albot, Radu MDA 255
                  #Goodall, Josh GBR 259
                  Marchenko, Illya UKR 272
                  Basic, Mirza BIH 278
                  Crugnola, Marco ITA 279
                  Martin, Fabrice FRA 281
                  Matsukevich, Denis RUS 282


                  Jedino pozitivno ove godine ce biti "normalne kvale",za razliku od prosle godine kada su igrali domaci momci vecinom.Delic kao sto sam rekao ne igra,Basic ima ranking za MD,a Dzumhur je 4. alternativa,ali ako ne bude otkaza siguarn sam da ce dobiti WC

                  Lista u Dallasu Jaca od dosta ATP 250 turnira ove godine!

                  Spoiler
                  Mayer, Florian GER 19
                  #Cilic, Marin CRO 21
                  Bogomolov Jr., Alex RUS 33
                  Berlocq, Carlos ARG 43
                  Seppi, Andreas ITA 44
                  Istomin, Denis UZB 49
                  Fognini, Fabio ITA 53
                  Haase, Robin NED 55
                  #Blake, James USA 61
                  Kukushkin, Mikhail KAZ 62
                  Lu, Yen-Hsun TPE 64
                  Starace, Potito ITA 71
                  Sela, Dudi ISR 74
                  Mayer, Leonardo ARG 76
                  Lacko, Lukas SVK 77
                  Sweeting, Ryan USA 78
                  Rosol, Lukas CZE 79
                  Machado, Rui POR 80
                  Kunitsyn, Igor RUS 81
                  Mahut, Nicolas FRA 84
                  Cipolla, Flavio ITA 87
                  Gil, Frederico POR 88
                  Last edited by hamza_TM87; 22-02-12, 11:09.

                  Comment


                  • Dalas je samo pokupio kajmak od onoga sto je ostalo nakon ukidanja cuvenog Celindzera u Sanrajzu.. a i vreme odrzavanja mu je idealno, jos kad WC zatraze igraci koji rano ispadnu u Indian Velsu bice jos jaci
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Aaaaaaaaaaaaaaaa dolazi vam Dustin u Sarajevo. Daj Boze da dodje i u Banja Luku ove godine,inace ovdje je vec osvojio dubl prije 2 god ja msm...odlican turnir u Sarajevu po meni,a Dallas necu ni da komentarisem

                      Comment


                      • Trebao bi Lajovic dobiti Delica. Gremlmayr bi trebao dobiti Torebka, secam ga se od onog meca sa Djokovicem igra ofanzivan tenis i ima dosta agresivan FH.
                        Huta Tuta ce verovatno napadati ceo mec, takav je profil igraca, Sijslinga sam gledao samo jednom.

                        Sto se tice Ilije sve vise mislim da tog decka zabole za tenis, vise mu je stalo da sarmira sve oko sebe i da glumi nekog frajera. Naidje 2,3 turnira na kojima pruzi svoj najbolji tenis a zatim se zajebava. Sa onakvom servom i veoma dobrim BH trebao bi biti bar u 150. Ali dobro svako bira svoj put, a on je izabrao put zavodnika bogatih bakica, nazalost. Mislim da je ovo jedan od turnira gde moze dosta.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Evo po meni najbolji link : http://www.lshunter.tv/index.php?opt...pup&Itemid=327

                          Idemo Amere!

                          Comment


                          • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                            Evo po meni najbolji link : http://www.lshunter.tv/index.php?opt...pup&Itemid=327

                            Idemo Amere!
                            Jel se meni cini ili su se ovi malo zeznuli...servira Lajovic, a oni napisu Delic i obrnuto...
                            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                            Comment


                            • Originally posted by Aleksa9 View Post
                              Jel se meni cini ili su se ovi malo zeznuli...servira Lajovic, a oni napisu Delic i obrnuto...
                              Da,greska je

                              EDIT: Sada je sve ok

                              Lajovic za sada dobro servira,Amer je imao malih problema,bilo je 40:40,ali je tada odservirao dva dobra servisa

                              Nakon veoma brzog gema,i 4 ubacena prva servisa i tri lagane zavrsnice na mrezi,Amer pravi break nakon sto je gubio 30:00 za vodstvo 3:2.Idemo sad cuvati servis!

                              Amer stize do duplog breaka i servira za prvi set
                              Last edited by hamza_TM87; 22-02-12, 12:31.

                              Comment


                              • Amer jako lagano uzima prvi set,sjajno je servirao,na mrezi nepogresiv,ako ovako nastavi u drugom setu zavrsit ce ovo veoma lagano

                                Pravi i break u drugom i vodi 2:1
                                Last edited by hamza_TM87; 22-02-12, 12:44.

                                Comment

                                Working...
                                X