Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cetiri skakaonice - Novogodisnja turneja (29.12.2011 - 6.1.2012.)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Pocela je odavno,nego retardi sa rts-a pustali pregled tenisera pa se ukljucuili tek od 20-og skakaca.Sve u svemu opasan ovaj Shliri,mada nemam neko poverenje u njega.Ajmo Freund
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • #77
      Takeuchi 140m

      edit : Ito 141.5m

      edit 2 : sad ce Schliri rekord skakaone

      edit 3 : nista od rekorda , da vidimo uzima li , mislim da je dovoljno ... Prvi Schliri Ostaje u trci za milion
      Last edited by Mr.M; 01-01-12, 14:52.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #78
        Gregor propusta sansu da pekinezeru pobegne za jos vise poena ali bitna je pobeda, pola posla je odradjeno

        Bice smesno porediti njegove i Nikenenove godine u trenutku 40. pobede u Svetskom kupu
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • #79
          Koga smatars pod pekinezer?
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • #80
            Onog koji na moju ogromnu zalost i dalje vodi u Svetskom kupu
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • #81
              Sta ti je Kofler zgresio Kofler je dosta toga prosao u karijeri , setimo se onog pada pre 4 sezone kada se posle toga nije sastavio u naredne 2 do osvajanja novogodisnje turneje
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #82
                Čitam komentare na b92, svi se žale na suđenje i koeficijent vetra. Ja nemam još tu sposobnost da sa takvom koncentracijom pratim sve te detalje, jel moguće da toliko favorizuju Austrijance i Nemce da samo njima dodaju poene za vetar?

                Comment


                • #83
                  Ma ne verujem da je to istina , to bi bilo krivicno i to dobro krivicno delo
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by johnny. View Post
                    Čitam komentare na b92, svi se žale na suđenje i koeficijent vetra. Ja nemam još tu sposobnost da sa takvom koncentracijom pratim sve te detalje, jel moguće da toliko favorizuju Austrijance i Nemce da samo njima dodaju poene za vetar?
                    Nisam gledao ali uopste nije iskljuceno, seti se samo sta je uradjeno u Oberstdorfu i prvoj rundi kada se vezalo 4, 5 losih skokova skakaca iz ove dve drzave, odmah je ponistena runda, iako to nije moralo i ne bi bilo uradjeno da je Morgenstern bio u Itovoj poziciji. Naprotiv, ne bi se skakala druga runda.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #85
                      To je ironija sad, jel tako? A ne, stvarno, sad me stvarno zanima jer nisam obraćao pažnju kako su išli bodovi zbog vetra. Ja naivan kao verujem tamo nekim mašinama i sudijama.. hm..

                      EDIT: Mislio sam na Mikov post. Znači jeste bila ironija

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Nisam gledao ali uopste nije iskljuceno, seti se samo sta je uradjeno u Oberstdorfu i prvoj rundi kada se vezalo 4, 5 losih skokova skakaca iz ove dve drzave, odmah je ponistena runda, iako to nije moralo i ne bi bilo uradjeno da je Morgenstern bio u Itovoj poziciji. Naprotiv, ne bi se skakala druga runda.
                        Ja sam rekao cim su Morgi i Schliri skocili lose da ce ponistiti Da nisu ponistili Ito bi imao velike sanse za ukupnu pobedu
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #87
                          Au.. prethodnih godina sam više slušao skokove nego gledao, i ove godine jedva čekao da počne sezona da gledam sva takmičenja i sad me dočeka to saznanje o lobiranju.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by johnny. View Post
                            Au.. prethodnih godina sam više slušao skokove nego gledao, i ove godine jedva čekao da počne sezona da gledam sva takmičenja i sad me dočeka to saznanje o lobiranju.
                            Toga je uvek bilo kao i u svim drugim sportovima. Normalno da je jaka politika, ipak si na njihovoj teritoriji.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #89
                              Misliš na njihovu teritoriju u smislu skokova generalno ili bukvalno na državu? Kakvi su kad se skače u Poljskoj, Finskoj, Norveškoj..? Kapiram da je opet jak lobi al da su malo umereniji?

                              Comment


                              • #90
                                Neka vodi Schliri, kad vec nije Morgi ;) nadam se da ce Tomasu uspeti da zabelezi bar neku pobedu u svetskom kupu. Nego, je l ima ovde jos obozavatelja lika i dela Svena Hanavalda?
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X