Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bonomo View Post
    Arsenal .
    Bio sam blizu.

    OnTop: Pierce rutinski zove Jamesa na faul ... nisam nikakav fan Jamesa, al' volio bi da veceras ide preko 50, ako je ikako moguce ... cisto nek' se malo atmosfera zagrije oko njega
    San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

    Comment


    • Originally posted by Bonomo View Post
      Naravno da su zvezde ali da li su na istom nivou kao Lebron i Vejd ? Pricali se o Rondu isto kao o Lebronu ? Ne bas.

      Ma manite me. Upao sam na thread pun Majamijevca. Samo umete da prozivate .
      Kako te nije sramota da odvalis tako nesto, a nemas nikakav osnov. U ovom trenutku se ovde nalazi 3 i po navijaca Majamija (taj "i po" sam ja). Ostalih 5,6 koliko ih je vec tu ne gotivi Majami,najblaze receno.

      Nemoj da pricas o stvarima u koje se ne razumes. Jednostavno je.

      P.S. Obrisacu ove baljezgarije sutra.

      Comment


      • Hahaha, Ronda u svom stilu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Uplasio se Rondo suta.

          Akciju pre toga Alen ubacio trojku, covek barem radi nesto za razliku od Milera.

          Comment


          • Rondo bi tacno dupe dao za asistenciju, jbt da l' je moguce sta je uradio.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Nemam osnov ? Napadate me otkad sam krenuo da komentarisem. Majamijev tim je pun zvezda o kojima se NON STOP PRICA. Kako udjem npr na sajt Blica prica se samo o njima. Sve sto sam hteo da kazem jeste da vise volim timove koji stvarno funkcionisu kao tim.
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • I nisam ti ja kriv sto se palis ko butan boca. Kazem ti bilo sta ti se ljutis i ljutis. Take a chill pill.
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Trebao je Rondo da sutne trojku, pa sta bude, ionako su i previse uradili u poslednja 2 min, ali dobro je i ovako, GO CELTIC!

                  Comment


                  • Mora UD vise da igra, ne moze klasicni SF, pogotovo ako taj nije LeBron James, da cuva coveka koji je planina za njega. KG se igra sa Shane-om i ne vidim sta pokusava Spo. Ne moze LeBron i KG-a i Pierce-a da cuva. Treba UD da cuva KG-a, nece barem tako lako poentirati kao sada. Shane na klupu i to je to..Pokusati nadoknaditi ovo u drugom poluvremenu. Samo jako otvoriti drugo i bice sansi.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by Bonomo View Post
                      Nemam osnov ? Napadate me otkad sam krenuo da komentarisem. Majamijev tim je pun zvezda o kojima se NON STOP PRICA. Kako udjem npr na sajt Blica prica se samo o njima. Sve sto sam hteo da kazem jeste da vise volim timove koji stvarno funkcionisu kao tim.
                      Pa logicno da ce se pricat, ipak su bili drugi tim istocne konferencije i trenutno igraju u polufinalu te iste konferencije sa velikim sanasma za ualazak u finale, sta je tu cudno druze?

                      P.S. Svaki put kad vidim ovu Nike reklamu i ovog gaya na kraju lose mi ...
                      San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

                      Comment


                      • Meni uopšte i nije jasna ta taktika sa niskom postavom i Shane-om na 4. Haslem bi morao biti u prvoj petorci. Ovako očigledno ne ide.

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • znaci, napravio sam novi double-double (postovi/lajkovi).

                          onog dana kad napravim triple-double (postovi/lajkovi/reputacije)
                          odlazim u manastir gde ce zamonasiti i meditirati do kraja zivota.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Originally posted by cornix View Post
                            Pa logicno da ce se pricat, ipak su bili drugi tim istocne konferencije i trenutno igraju u polufinalu te iste konferencije sa velikim sanasma za ualazak u finale, sta je tu cudno druze?

                            P.S. Svaki put kad vidim ovu Nike reklamu i ovog gaya na kraju lose mi ...
                            Sve ja to razumem ali da se covek toliko ljuti pa to je neverovatno... Kao da sam mu rekao da cu ga ubiti svakog casa.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Originally posted by Bonomo View Post
                              Nemam osnov ? Napadate me otkad sam krenuo da komentarisem. Majamijev tim je pun zvezda o kojima se NON STOP PRICA. Kako udjem npr na sajt Blica prica se samo o njima. Sve sto sam hteo da kazem jeste da vise volim timove koji stvarno funkcionisu kao tim.
                              Ok. Savet - ne ulazi na sajt blica.

                              Majami se raspada i ovaj put se nece izvuci

                              EDIT: Bonomo,ljutim se zato sto ne citas sta pisemo. Vise puta je ponovljeno da svi imaju isto para. Zavrsili smo na ovu temu,teraj dalje

                              Comment


                              • Dobro moze se reci da sam manje vise tvrdoglav i teram svoje, i da sta god ti napises ja cu i dalje terati svoje.

                                Aj zavrsili smo . Utakmica je bitna ovde.
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X