Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je za jedno mesec dana suspenzije.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Taman je covek poceo da igra u poslednje vreme,a i veceras je bio odlican...ali mora stetocina da napravi sranje.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Brate sta ce ti to nedonosce na avataru?


        Pa da. Stavi bre Juliju Gergeš.

        Btw., Lakers-i always on the run! Istini za volju, voleo bih da Miami igra veliko finale protiv Lakers-a jer nije isto uzeti titulu porazivši OKC ili SAS i Lakers-e. Ovi su institucija. Naravno i da se podrazumeva da Lebron umlati Kobišku i ne dozvoli mu da uzme šesti prsten.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Ovo ako nije bilo namerno ja ne znam sta je onda...koliko je visoko podigao lakat i pritom nije se osvrnuo kad mu je otkinuo glavu. A posle kako je odma bio spreman za street fight. Covek je bre rodjen za neki MMA....retard
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Koliko god ja gotivio ove umobolne likove, Harden je mogao dobiti ozbiljnu, ozbiljnu povredu, on ga je bre odvalio svom snagom laktom u predelu glave i vrata.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Koliko god ja gotivio ove umobolne likove, Harden je mogao dobiti ozbiljnu, ozbiljnu povredu, on ga je bre odvalio svom snagom laktom u predelu glave i vrata.
              Ako ga je, koliko su oni nasiljili patku ove sezone to je smesno, kao da su 20 dina u ligi i kao da su sve zaduzili tako se ponasaju. Treba ih malo vratiti na mesto ekipe i momaka koji su jednom u zivotu prosli prvu rundu PO.
              Last edited by LBJmvpFORlife; 22-04-12, 21:51.

              Comment


              • Mogao je lagano da ga paralise, velika je snaga takvog udarca u naletu. Sada bih tako voleo da ih OKC ugazi kao poslednje da ne kazem sta.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ibaka is on fire!
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Brat Ron s pocetka sezone i ovaj sad su nebo i zemlja. Skace, zakucava, igra odbranu... Covek se izrezao za mesec dana, smrsao 10 kila. Na nekoj teskoj hemiji je...
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Srž Ibaka, koliko obožavam tog čoveka... šteta što nije zalepio 2-3 vaspitne onom penalu, kako bih pevao.

                      Comment


                      • Što ga Ibaka ne zakuca za parket, kretenčina jedna neotesana.Ozbiljnu povredu je mogao zaraditi Harden.
                        Its all about smiles and cries

                        Comment


                        • pa ovaj Artest nije normalan...

                          Comment


                          • Kakav retard. Taman je poceo dobro da igra, nije mu ovo uopste trebalo. Valjda je Harden u redu.

                            Comment


                            • Lakers-i 37% iz igre, Bryant 3 od 14 i 1 od 2 sa penala. Tako se ne može dobiti ni Toronto. Nema Kobe-a, nema Lakers-a. Svi lažu osim brojeva.

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Cnimo Steve!
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X