Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako sipaju sunce ti,15 razlike vec,i prosle godine su ih razbili u regularnom delu secam se,mada rano je ovde jos za prognoze
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Horford bi mogao ladno da bude i plejmejker.

      Comment


      • Opet se malo remetimo, olako smo dozvolili da nam smanje prednost.. joj samo da izdrzimo ovu tekmu

        Comment


        • bice ovo duga noc za dallas

          Comment


          • nemamo mi ovde resenje u napadu nikakvo .. Odgledam ovo poluvreme i na spavanje, tuzno je gledati ovo mucenje

            Comment


            • Originally posted by delgado View Post
              nemamo mi ovde resenje u napadu nikakvo .. Odgledam ovo poluvreme i na spavanje, tuzno je gledati ovo mucenje
              Vjerovatno cu i ja tako, maksimalno da pregledam i 3/4... mora se malo odspavati

              Comment


              • Evo ga Battier ;) dvije vezane trojke.

                Comment


                • Sto se Batier osilio, 2 odlicne trojke i onda prokleto glupa greska...

                  Comment


                  • Hawksi ce izgleda biti jedna od retkih a mozda i jedina ekipa koja ce nas dobiti i kuci i na strani. Voleo bih da se sastanu s nama u polufinalu PlayOffa , da im objasnimo neke stvari Salu na stranu, dobro se drzimo za sada, ali pitanje je trenutka kad ce nas slomiti i nakantati.

                    Comment


                    • Sta uradi Cole auuu
                      Moj Delgado, pricaj ti sta hoces, ali Hawksi ovo gube ;)

                      Comment


                      • Ako se nastavi ovako do kraja utakmice ovo ce zavrsiti pobjedom Miami-a.
                        Odlican potez Cole-a Nemam vise snage da gledam, pogledat cu do kraja poluvremenu i lagano na spavanje, zzz

                        Comment


                        • komentar posle Vladinog Airballa komentatorske trojke : Wow
                          Lepo odigrasmo ovo, Norris Cole odlican kao sto sam i najavio, Rio slab, Cb1 ocekivano, Dexter odradio solidno svoj posao i Harris. Da molimo boga da Vlada igra sto duze i dobijamo xD

                          Comment


                          • kakva slepacka igra dallasa, sa druge strane spursi ne promasuju trice..

                            Comment


                            • Odom u stilu Radmanovica,jos gore.Strasno igra Dalas,ovo je bruka za sampiona
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Unistismo Hawkse bez najjaceg oruzja

                                Comment

                                Working...
                                X