Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oba promasi Robot... Sad ce Coach Spo nesto mnogo pametno na TO da kaze...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Igracima Orlanda neko dojavio da Monta nece biti trejdovan na Floridu sto bi trebalo da znaci da Dwight ide do trade deadline-a. I odmah utakmica sezone. Oslobodice se kancera koji im ipak ostavlja debelu bebu za saigraca, ali bar ih vise niko nece napusavati da se ne trude i da bi mozda mogli da imaju boljeg plejmejkera

      Kad smo vec kod plejmejkera, Jameer ovako nije igrao jos od one sezone kad su igrali veliko finale 2009.


      Edit : eto, Mac me preduhitrio u razmisljanju.

      Comment


      • Ne moze bot da ubaci slobodno. Ajde odradite napad kako treba...

        Gotovo...
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Nece pa nece. Jebiga.

          Comment


          • Pokusali su i Wade i James,ali nece kurva u kos. Jbg...

            Sad bi mogli Rocketsi da se isprate...Parsons nabija

            Comment


            • mozda bi i Bosh trebao da pukne neku trojku,mozda on pogodi.

              Comment


              • Ne moze, James dvaput i Vejd jednom za tri, sva tri napada promasaj, a nadu im davao Dvajt... Opet ista prica, Vejd odigra odlicno, James lose, i Heat gubi...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • koji je ovaj Speights user... Sve sto je bacio u 3. je uslo...

                  Comment


                  • kriticno drugo poluvrijeme Jamesa,veceras ga bas nije islo nikako.

                    Comment


                    • Najgori porazi od svih su od Magic-a, barem meni. Steta, sutra sa Bulls-ima derbi..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ma ne moze mi biti gori nego onaj od Jazzera ali nikako,sutra bi mi opet mogli izgubiti.

                        Comment


                        • Tata polako preuzima, muka mu vise da gleda ovaj kurslus.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Najgori porazi od svih su od Magic-a, barem meni. Steta, sutra sa Bulls-ima derbi..
                            Rece Mac u drugoj temi da Derrick imao saobracajku pa mozda nece igrati sutra... Baksuzima nikad kraja... Ako ne bude igrao, necu ni da gledam, besmisleno je...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                              Rece Mac u drugoj temi da Derrick imao saobracajku pa mozda nece igrati sutra... Baksuzima nikad kraja... Ako ne bude igrao, necu ni da gledam, besmisleno je...
                              Nije valjda nista opasno, nadam se da ce igrati.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • ma lagano setite se prsle god bili su losi cele god mucili se i dosoa plej of i pocistili sve i stali u finalu ove god su bolji,nego previse je pritiska na dzejmsu,kad uzme titulu tek ce da bude nezaustavljiv,mogu misliti sta bi bilo da tek imaju normalnog centra

                                Comment

                                Working...
                                X