Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drazen 3 View Post
    Samo Melo. Neverovatan je u zavrsnici ima oko 45% u karijeri u clutch-u. Ubedljivo najbolji
    Njega nekako uvek zaboravim,valjda zato sto igra za Knickse

    Comment


    • Courtney Lee. E sada da vidimo...
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ovo sto Martin radi sa iznudjivanjem slobodnih je umetnost, on i Corey Shpageti su neverovatni po tom pitanju.



        COURTNEY LEE!
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Pogledajte samo kakve mi plejmejkere imamo danas...


          Rondo, Deron, Rose, CP3, svi su na svoj nacin obelezili danasnji dan. Rondo sa najneverovatnijim triple double-om nakon Oscar-a i Wilt-a cini mi se. Deron, 57 poena (cuo sam da je kriterijum bio lud, ali opet, 57 poena!!!), Rose po ko zna koji put stavio citav tim na svoja ramena i doneo pobedu spektakularnim potezom i evo sada CP3 resava za Clippers-e.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Eh sada da se nakupi takvih centara, ali to su pusti snovi. Sada kada udju Drummond i Davis bice bolje, ali njih cemo morati da cekamo.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Plus Toni nosi ovaj SaS cele sezone,plus imas Rasela koji ma sta mi pricali je podjednako vazan za OKC kao i KD, plus je mali Kajri cudo, plus je Dzon cudo... Zverska pozicija kao i PF.

              Comment


              • Originally posted by Drazen 3 View Post
                Plus Toni nosi ovaj SaS cele sezone,plus imas Rasela koji ma sta mi pricali je podjednako vazan za OKC kao i KD, plus je mali Kajri cudo, plus je Dzon cudo... Zverska pozicija kao i PF.
                Naravno, od tih sto si nabrojao posebno Tony, ali sam govorio cisto o danasnjim ucincima. Znaci, za jedan dan 4 plejmejkera su obelezila meceve neverovatnim partijama! Strasno, sto kaze Sone da imamo upola toliko pravih centara liga bi mozda i usla u zlatno doba.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Ali kakvih centara, treba nam jedan mrsavi genijalni Lu Alsindor, jebes ove robote. Dvajt ne moze da dobije utakmicu.

                  Comment


                  • Nema sta, danas su se utakmice igrale play-off intenzitetom. Prvo su starci iz Bostona postavili neke stvari na svoje mesto i dokazali da jos nisu za gerijatriju, pa je Kobisha nastavio da objasnajva klincima ko je tata, pa je Fila kidisala kao sutra ne postoji zacinjeo sa produzecima u Tojota Centru.

                    Nista, sad se prebacujem na nadam se malo leprsave kosarke u San Antoniu, pa kolko izdrzim.

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Eh sada da se nakupi takvih centara, ali to su pusti snovi. Sada kada udju Drummond i Davis bice bolje, ali njih cemo morati da cekamo.
                      Bas me zanima dal' ce on izaci na draft. Dominira trenutno,veceras je recimo pokidao. Ali je fizicki bas slab za NBA.

                      Misterija

                      Comment


                      • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                        Nema sta, danas su se utakmice igrale play-off intenzitetom. Prvo su starci iz Bostona postavili neke stvari na svoje mesto i dokazali da jos nisu za gerijatriju, pa je Kobisha nastavio da objasnajva klincima ko je tata, pa je Fila kidisala kao sutra ne postoji zacinjeo sa produzecima u Tojota Centru.

                        Nista, sad se prebacujem na nadam se malo leprsave kosarke u San Antoniu, pa kolko izdrzim.
                        Mislio sam da sam jedini koji tako zove Kobija



                        Gledacu i ja malo Spurs - Nuggets, pa sto kaze 3 sekunde, dokle se izdrzi.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • @Ljuba

                          Isto su tako pricali da je slab za NCAA pa je izdominirao sezonu kao nijedan freshman centar u poslednjih 20 - 30 godina. Najbolji shot blocker kojeg sam ikada video, kao da igra sa klincima 5 godina mladjim od njega.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            @Ljuba

                            Isto su tako pricali da je slab za NCAA pa je izdominirao sezonu kao nijedan freshman centar u poslednjih 20 - 30 godina. Najbolji shot blocker kojeg sam ikada video, kao da igra sa klincima 5 godina mladjim od njega.
                            Ali u NCAA bukvalno ne postoji jak centar. Osim Younga i Ezelia

                            Nece biti problema sa Davisom u NBA,ali mislim da nece odma moci da dominira. Mada one duge ruke...

                            Comment


                            • Svi ga zovemo tako ili tatica :P

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Mislio sam da sam jedini koji tako zove Kobija
                                I ja.

                                Comment

                                Working...
                                X