Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chicago - Philla bi mogao da bude odlican mec. Bas da vidim kako ce Rose da izadje na kraj s najboljom odbranom lige..
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by rondo View Post
      Vejd je uzeo prsten, razmisli malo o tome ;) A sada kao "kompletniji" igrac nece da ga uzme ;)
      Drugo ne pljujem nikog ovu su samo cinjenice, a sa tobom smem da se kladim da Majami ni ove godine NECE do prstena? Pa ako smes javi se?
      Cekaj, kakve veze ima cinjenica da Wade ima prsten sa time da je Spo los trener? Samo mi reci, jesi li ti gledao Wade-a dok ga je trenirao Pat Riley? Tada je igrao bez suta za tri poena, jer je mogao da probije koga god je hteo, ali se nakon trece svoje sezone i osvajanja titule nekoliko puta povredio i nije mogao da igra vise na taj nacin...Sledece sezone je igrao povredjen u PO-u sa Bulls-ima koji su ih dobili 4-0, jer nije hteo da ide na operaciju sto ga je kasnije kostalo daljih povreda...Sve do 2008. godine, kada je Spo preuzeo i onda je Wade pred OI otisao kod Grover-a u Chicago i dosao ponovo u formu i bio najspremniji u citavoj karijeri...Spo je radio sa njim sto se tice suta, sto se dalo primetiti po broju datih trojki te sezone. Ti tvoji navodnici kod kompletniji su nepotrebni, jer svako ko je gledao Heat pre 4-5 godina zna kako je Wade igrao pre dolaska Spo-a i posle njegovog dolaska na klupu Miami-a. Miami je sa 15 pobeda iz prosle sezone, dosao na 43 u narednoj i ispao od Hawks-a u 7. tekmi...Sledece sezone je Heat imao 45-37 cini mi se, igrao sa Celtics-ima, Jermain je igrao odlicno u toj sezoni, medjutim, onda se povredio i ispao totalno iz ritma i Celtics-i su ih izbacili...A, podatak da je Wade imao 55% sut iz igre, 34 poena, 5 skokova i 5 asistencija protiv tima koji je samo njega branio govori da Spo nije imao ekipu...jer osim Wade-a niko nije mogao da se sastavi...U prvoj sezoni sa BIG3-em u ekipi, gde je od 12 igraca, 9 novih, on je dosao do finala do kojeg je izgubio 3 tekme....svaka utakmica u finalu je bila na jednu loptu, tako da recenica da je Spo medju tri najlosija trenera lige je apsurdna...

      Smem da se kladim sa tobom...nema problema.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Razbice ih Chicago najjaci su trenutno na istoku.....

        Comment


        • Učinak LeBrona Džejmsa u poslednjoj četvrtini - 2 poena veceras . Setite se mnogooooo ovakvih Lebronovih zadnjih 1/4 .... Ukusi su razliciti za vas je Eric dobar trener za mene ne - videcemo ko ce na kraju sezone biti u pravu ....

          Comment


          • Originally posted by rondo View Post
            Učinak LeBrona Džejmsa u poslednjoj četvrtini - 2 poena veceras . Setite se mnogooooo ovakvih Lebronovih zadnjih 1/4 .... Ukusi su razliciti za vas je Eric dobar trener za mene ne - videcemo ko ce na kraju sezone biti u pravu ....
            Na sta ti gadjas majko mila
            p.s. - Ovo nije tema za omalovazavanje Lebrona ni bilo kojeg drugog igraca. Imas temu samo za njega pa tamo pisi sta hoces, a ovde se komentarisu utakmice koje idu uzivo. Pozdrav.
            Last edited by Emil_LBJ; 05-03-12, 00:03.

            Comment


            • Originally posted by rondo View Post
              Učinak LeBrona Džejmsa u poslednjoj četvrtini - 2 poena veceras . Setite se mnogooooo ovakvih Lebronovih zadnjih 1/4 .... Ukusi su razliciti za vas je Eric dobar trener za mene ne - videcemo ko ce na kraju sezone biti u pravu ....
              Ajde bre batali vise sa James-om i Majamijem...Seti se koliko je prosle godine unistio tvoj tim u plej ofu.

              Sad krece Chikago i ajde da uzivamo u mecu dve strasne ekipe sa istoka.

              Comment


              • Originally posted by rondo View Post
                Učinak LeBrona Džejmsa u poslednjoj četvrtini - 2 poena veceras . Setite se mnogooooo ovakvih Lebronovih zadnjih 1/4 .... Ukusi su razliciti za vas je Eric dobar trener za mene ne - videcemo ko ce na kraju sezone biti u pravu ....
                Ljudi, bespotrebna rasprava. Pustite James-a i Wade-a i Heat. Nije večeras bilo veče i kraj priče. Mi mislimo da su nas sudije oštetile i da nam je Bosh mnogo nedostajao, volimo James-a i Wade-a i definitivno smo ubeđeni da će Heat biti šampion ove sezone. Zato je svako kontriranje nepotrebno jer ničemu ne vodi, a i neće promeniti mišljenje bilo koga od nas koji smo navijači Heat-a.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Originally posted by emil_portnoy View Post
                  Cini mi se da su u plejofu prosle godine razbili svakog osim Dallasa? Grijesim mozda? A kad nemas arguimenata za to sto pricas, pises nesto kao "nemaju srca" ili "nemaju ono nesto"...daj jbt argumentuj to sto pricas i odgledaj jednu jebenu utakmicu Majamija da bi shvatio kakav je Lebron u zavrsnicama. Nije vise stvar u tome da ga mi Heatovci branimo, nego ovi komentari kao sto su tvoji dovode do loseg glasa ovog foruma. Kad ga nisi gledao u vise od 5 tekmi od pocetka karijere, nemoj da pises o njemu, pisi o nekom koga gledas i pratis.
                  Veruj mi, pratim ga dugo i navijao sam za njega dugo, tacnije do jula 2010... Razbijao je i Klivlend u plejofu 2007. pa su opet u finalu zastali, jer je tad pritisak bio veliki i opet odlucujuca situacija, ali ne zelim da poredim ta dva tima..samo da konstatujem da je lebron igracima, ali mogao bih da napravim listu 10 igraca kojih bih uzeo u odlucujucim trenucima pre njega... pa sinoc protiv jute sta je napravio..da ne idem dalje. Jos uvek NEMA to u sebi. I SAMO MI OBJASNI KOJI DEO MOG KOMENTARA DOVODE OVAJ PDF NA LOS GLAS ???

                  Comment


                  • Ajde sad neka ostanu oni koji stvarno vole kosarku i bice milina.


                    Trebala bi da bude dobra utakmica, sad smo kompletni (doduse, pitanje da li ce Lu i Rip biti 100% zdravi uopste ove sezone), red je da padne jedna fina osveta.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Kazu da je Rip na ogranicenoj minutazi ovih nekoliko utakmica sada doklen ce ga Thibs drzati na tom rezimu nemam pojma

                      Comment


                      • Ma da, igra prvih osam minuta prvog poluvremena i prvih osam drugog. Voleo bih da ga vidim pred kraj utakmice jer mnogo znaci za napad, ali ako vec ne moze, bolje i da izgubimo poneki mec, nego da pogorsa stanje.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Ali zato Deng svako vece 42 ili 44 min...............

                          Comment


                          • Originally posted by dejanmm View Post
                            Veruj mi, pratim ga dugo i navijao sam za njega dugo, tacnije do jula 2010... Razbijao je i Klivlend u plejofu 2007. pa su opet u finalu zastali, jer je tad pritisak bio veliki i opet odlucujuca situacija, ali ne zelim da poredim ta dva tima..samo da konstatujem da je lebron igracima, ali mogao bih da napravim listu 10 igraca kojih bih uzeo u odlucujucim trenucima pre njega... pa sinoc protiv jute sta je napravio..da ne idem dalje. Jos uvek NEMA to u sebi. I SAMO MI OBJASNI KOJI DEO MOG KOMENTARA DOVODE OVAJ PDF NA LOS GLAS ???
                            O Lebronu cemo pricati u njegovoj temi. Kad god hoces, postavi nesto, i neko od nas ce sigurno ucestvovati u diskusiji. A da ja sad npr. napisem "Kobe je sranje od igraca" ili "Rose ne igra dobro, ima srece" su komentari koji bi zasluzili ban jer sam glup za kosarku, ne pratim je i ne treba da budem ovde. Tvoji komentari za Lebrona nisu takvi, ali su vrlo slicni, i to je pogubno za ovaj forum. Eto, odjava od mene sto se tice ovog bespotrebnog off topicenja.

                            Sad da se na miru isprate Bullsi

                            Comment


                            • Mislite da je pametno za Philly sto je Holiday ovako otvorio utakmicu?
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by dejanmm View Post
                                samo da konstatujem da je lebron igracima, ali mogao bih da napravim listu 10 igraca kojih bih uzeo u odlucujucim trenucima pre njega...
                                Brate, who cares za tvoju listu od 10 igrača? Gledamo Chicago i Houston.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X