Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugo poluvreme Fila 4 min ne moze da da kos desetkovanom Dallasu, Marion masi kucanje i polaganje (sutira 1-10), ako se barem Dirk probudi Dallas ima sanse.
    Last edited by Mandanda; 18-02-12, 02:37.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by joca989 View Post
      Ko radi taj i gresi...
      Ja ne kazem da je to dobro, ali da on igra lose, oni ne bi sada imali 7 uzastopnih bez Mela i Amare-a...
      On je po meni jos uvek ruki, jer nikad nije bio u ovakvoj ulozi, i trebace mu vreme da se popravi, i to je nesto na cemu ce morati da radi... i rouz nije mogo da pogodi trojku kad je doso u ligu, pa je prosle godine bio mvp...
      Ne kazem da ce on biti ko rouz, daleko je jos uvek od toga, ali samo hocu da kazem da nijedan igrac nije "naucen", doso u ligu, osim nekih izuzetaka, ali to je retkos...
      Svakom igracu svako, lako, moze naci manu, ali bitno je da njegove vrline, preovladaju te njegove mane, nedostatke...
      Slazem se ja sa svim sto si napisao, problem je sto te izgubljene lopte i promasena slobodna ama bas niko ne spominje. A, sto se tice tog winning streak-a, ima nesto i do odbrane i do rasporeda, ali za ligu i marketing svakako bolje zvuci da je Lin jedini zasluzan za to.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • I, da ne zaboravim, radna etika i talenat Derrick-a Rose-a je nesto neverovatno, zato je postao takav suter, ne moze Lin s njim u istoj recenici nikako.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Svi samo pricaju o Linu, da je Pekovic Kinez igrao vi na All Staru!!!!!!

          Comment


          • 17-2 Dallas, toliko o Fili
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Mandanda View Post
              17-2 Dallas, toliko o Fili
              A jbg ne mozes da sudis o nekome ni po jednoj utakmici a kamoli po jednoj seriji koju su igrali lose na toj tekmi

              Comment


              • Mogli su nekako da uguraju Pekmena na Rising Stars Challenge-u.

                Comment


                • Originally posted by Dusan View Post
                  Mogli su nekako da uguraju Pekmena na Rising Stars Challenge-u.
                  Lepo rece covek iznad, dzabe kad nije Kinez.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Slazem se ja sa svim sto si napisao, problem je sto te izgubljene lopte i promasena slobodna ama bas niko ne spominje. A, sto se tice tog winning streak-a, ima nesto i do odbrane i do rasporeda, ali za ligu i marketing svakako bolje zvuci da je Lin jedini zasluzan za to.
                    To je tacno, bas ih sad slusam, i niko da pomene 8 izgubljene, u ovim govorima u poluvremenu, a to je mnogo i za celu utakmicu, a kamo li za poluvreme... a takvi su ti novinari svuda, sve moraju da naduvaju... i ceo NBA je show biznis, mora da se prodaju dresovi, da se prodaju karte, majce, itd... milijarde oni tu mlate, i ovo je zlata vredna prilika, koju ne smeju da propuste, da ne pominjem kakvo je tek marketnisko trziste azija, sa milijardama stanovnika...
                    I onaj ko ima mozak, normalno da ce shvatiti da nije Lin jedini zasluzan za to, to samo neko ko ne razume kosarku moze da pomisli... a zbog takvih i ne vredi da se nervira covek
                    Meni je ovaj Chandler sila... mnogo bitne lopte uhvati, izbije loptu i izbori novi napad, itd... nije ni cudo sto je Dallas, osvojio titulu sa njim, skroz je potcenjen, ili ti kako oni kazu "underrated" ...
                    Last edited by joca989; 18-02-12, 02:54.

                    Comment


                    • Originally posted by rondo View Post
                      Svi samo pricaju o Linu, da je Pekovic Kinez igrao vi na All Staru!!!!!!
                      Da je Pekovic Kinez bio bi u top 10 u MVP power ranking-u na nba.com. Kako ih nije sramota.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Pekmen 28 poena

                        A mi gubio od Utah 10 razlike...ako nekog zanima

                        Comment


                        • Originally posted by emil_portnoy View Post
                          A jbg ne mozes da sudis o nekome ni po jednoj utakmici a kamoli po jednoj seriji koju su igrali lose na toj tekmi
                          Daj iskuliraj majke ti, ne gledas utakmicu, da ne ubacise odbitak i buzzer beater ostali bi na 4 poena kuci protiv desetkovanog tima. Lepo sam ti rekao da sam odgledao nekoliko utakmica File ove sezone (a ne jednu), ne sudim po ekipi posle jedne serije vec sam to napisao kad su vodili 14 razlike, rekao sam da mi se ne svidja njihova igra u napadu, sta ti nije jasno ?
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovo sto Big Al radi je cista kosarkaska umetnost.

                            On mi je jedan od omiljenih igraca u NBA

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ovo sto Big Al radi je cista kosarkaska umetnost.

                              On mi je jedan od omiljenih igraca u NBA
                              Jefferson? (Jazz)

                              Comment


                              • Hornets' lead down to 73-70 with Lin, who WILL pass the ball to Stoudemire, coming back with 5:29 left.


                                Ken is on fire tonight!
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X