Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kinez 8 izgubljenih za poluvreme, mada verujem da ce se to sve zaboraviti na kraju, LINSANITY!!!
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • To bi bilo to, mislim da je Milicic i zvanicno "odsvirao svoje" u NBA, nema vise on ni da dobije sansu, pored Pekovica...

      Comment


      • Ne svidja mi se njihova igra uopste, kad ih ide sut protiv jakih ekipa to je ok, ali kad ne ide ( npr protiv Magica ) sa ovakvom igrom nece daleko dogurati. Ja sam igrao keca , iznenadjenje po meni nisu sa onakvim rosterom, imaju srecu pa ne igraju West, Beaubois i Jet, a Dirk i Marion zajedno imaju 3-18.
        sigpic

        Comment


        • Pa normalno, kad ga svi sad skautiraju, i cuvaju ga sad ko da je magic johnson licno...

          Comment


          • Sta je ovo koji kurac??? Koji god stream da nadjem za Wizardse on mi izbacuje Milvoki vs Orlando

            Comment


            • Nema Ernesta i nema stream za Minesotu :/

              Comment


              • Originally posted by joca989 View Post
                Pa normalno, kad ga svi sad skautiraju, i cuvaju ga sad ko da je magic johnson licno...
                Lin ima 6+ izgubljenih lopti u zadnjih 5 utakmica.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by Mandanda View Post
                  Ne svidja mi se njihova igra uopste, kad ih ide sut protiv jakih ekipa to je ok, ali kad ne ide ( npr protiv Magica ) sa ovakvom igrom nece daleko dogurati. Ja sam igrao keca , iznenadjenje po meni nisu sa onakvim rosterom, imaju srecu pa ne igraju West, Beaubois i Jet, a Dirk i Marion zajedno imaju 3-18.
                  Njihov skor pokazuje da su daleko dogurali a i sama igra. Jedan od najboljih odbrambenih timova lige. Mozda nisu "atraktivni", ali to ne znaci da su los tim...daleko od toga.

                  Comment


                  • Nisam mislio krsh kao nekvalitetni, nego po nacinu igre, videces da nemaju sanse protiv najjacih ekipa u konferenciji. Igraju dobru odbranu, ali napad igraju kao klasicni basketasi, barem u mecevima koje sam ja gledao (a gledao sam 7-8 meceva ove sezone)
                    sigpic

                    Comment


                    • Ovaj Jennings je takvo smece da nema dalje i on se covek buni sto nije izabran da igra na All Star-u.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Lin umalo dabl-dabl u prvom, 10 poena i 8 izgubljenih...

                        Comment


                        • Originally posted by Mandanda View Post
                          Nisam mislio krsh kao nekvalitetni, nego po nacinu igre, videces da nemaju sanse protiv najjacih ekipa u konferenciji. Igraju dobru odbranu, ali napad igraju kao klasicni basketasi, barem u mecevima koje sam ja gledao (a gledao sam 7-8 meceva ove sezone)
                          Ne moze se danas gledati je li neki tim dobar samo po tome moze li parirati Bullsima i Heat-u. To su dvije fransize koje ce, po svemu sudeci jos dugo da vladaju ligom. Mimo ova dva tima, ne vidim koga to Phila ne moze da dobije i da nadigra iz Istocne konferencije?

                          Comment


                          • PEKMEN MVP MVP MVP MVP MVP !!!!!!!!!!! DOMINIRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • Howard 10-12 ft
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Lin ima 6+ izgubljenih lopti u zadnjih 5 utakmica.
                                Ko radi taj i gresi...
                                Ja ne kazem da je to dobro, ali da on igra lose, oni ne bi sada imali 7 uzastopnih bez Mela i Amare-a...
                                On je po meni jos uvek ruki, jer nikad nije bio u ovakvoj ulozi, i trebace mu vreme da se popravi, i to je nesto na cemu ce morati da radi... i rouz nije mogo da pogodi trojku kad je doso u ligu, pa je prosle godine bio mvp...
                                Ne kazem da ce on biti ko rouz, daleko je jos uvek od toga, ali samo hocu da kazem da nijedan igrac nije "naucen", doso u ligu, osim nekih izuzetaka, ali to je retkos...
                                Svakom igracu svako, lako, moze naci manu, ali bitno je da njegove vrline, preovladaju te njegove mane, nedostatke...

                                Comment

                                Working...
                                X