Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by papekings View Post
    Ja kada sam navijao za Kingse ti nisi ni cuo za Miami zato nema sta da pricamo vise,tvoj savet mi nije potreban.

    Dzabe sad to provaljen si.

    Comment


    • Brate nemoj lupati smejace ti se neko?

      Comment


      • Originally posted by papekings View Post
        Brate nemoj lupati smejace ti se neko?
        Ti i dalje ne vidis da sam ti okacio tvoje postove dole Dobar si ti decko

        Comment


        • Ja imam pravo da menjam svoje misljenje,nije mi prirastao srcu ni Miami ni Bullsi sto sam rekao za Jamesa to je to i to svi znaju da je tako,procitaj sta je Rondo postavio,tada sam mislio da Miami je stvarno prava ekipa vidim da se vec raspadaju tako da je Chicago po meni favorit broj 1 na istoku,ti kada kopas po nekim postovima od pre nekih 8 meseci da bi nekome nesto ovde dokazao strasno,i kada vec pricamo sta ti ono znaci ja nesto sa T-Macom ovo ono,postavi mu private poruku pa neka ti on kaze imali tu istine?

          Comment


          • Originally posted by papekings View Post
            Ja imam pravo da menjam svoje misljenje,nije mi prirastao srcu ni Miami ni Bullsi sto sam rekao za Jamesa to je to i to svi znaju da je tako,procitaj sta je Rondo postavio,tada sam mislio da Miami je stvarno prava ekipa vidim da se vec raspadaju tako da je Chicago po meni favorit broj 1 na istoku,ti kada kopas po nekim postovima od pre nekih 8 meseci da bi nekome nesto ovde dokazao strasno,i kada vec pricamo sta ti ono znaci ja nesto sa T-Macom ovo ono,postavi mu private poruku pa neka ti on kaze imali tu istine?
            Dzabe ti sad sve, ko jednom promeni misljenje taj ga menja stalno. Izem ti karakter.

            Comment


            • Ellis 17 poena u 1/4

              Comment


              • Svasta opste necu da se stobom nesto vise ovde objasnjavam,ja sam Kings ceo zivot tako je bilo i bice,zabole mene i za Mimami i za Bullse,samo ipak mislim da ce Bullsi biti no1,ja kada izdam kingse ti mi nesto reci,ovako pricas u prazno,kao sto mi rece dobar sam ja decko pa ja znam da jesam a i verovatno si i ti tako da zavrsimo ovo na lep nacin,od pocetka moji postova pa do sada stojim iza svega!

                Comment


                • Originally posted by papekings View Post
                  Svasta opste necu da se stobom nesto vise ovde objasnjavam,ja sam Kings ceo zivot tako je bilo i bice,zabole mene i za Mimami i za Bullse,samo ipak mislim da ce Bullsi biti no1,ja kada izdam kingse ti mi nesto reci,ovako pricas u prazno,kao sto mi rece dobar sam ja decko pa ja znam da jesam a i verovatno si i ti tako da zavrsimo ovo na lep nacin,od pocetka moji postova pa do sada stojim iza svega!
                  Neka sad, sve je meni jasno, ne moras vise nista da mi objasnjavas.

                  Comment


                  • Ako ti je sve jasno to je to onda,konacno da se razumemo uzivaj!!!

                    Comment


                    • Okacite dobar stream za Majami ako nadjete...

                      Comment


                      • Za Knicks-e ne radi ni nbaliveonline kao ni firstraw...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Zato radi Roja.
                          http://www.rojadirecta.me/goto/event...me/canal-1.php

                          Comment


                          • NY http://www.nbaliveonline.com/nbalive...gton%20Wizards
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Norris u startnoj petorci za nas. Rio povrijedio ruku, ali nista ozbiljno. Valjda se preforsirao na "youjizz-u"

                              Comment


                              • Lin ponovo startuje.

                                Comment

                                Working...
                                X