Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://rules49.blogspot.com/2012/02/canal-1.html Minesota <<<<

    Comment


    • Inace, kad vec Dule spomenu George-a, Mike Wells, writer koji vec godinama prati Pacers-e i najbolje ih poznaje, kaze da ce Paul biti bolji igrac i od Granger-a i to mnogo. Ako to dolazi od nekog ko prati svaki trening Pacers-a vec toliko vremena jednostavno ne moze da bude netacno. Stvarno, kako sutira za 3 ove sezone, jednostavno neverovatno.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Lakse se motivise ekipa za te velike meceve, mada mislim da je vama falio Wade protiv njih, nama Rip i Lu, a i imali smo kontrolu tokom celog meca.
        Verovatno, mada PROSLOGODISNJI Wade, a ne ovakav kakav je ove godine. Vratice se u formu, znam to, ali ovo kako sad igra, da je igrao protiv Knicksa, verovatno bi izgubili.

        Comment


        • Originally posted by rondo View Post


          Ovo je bolje od LP-a

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Ne mora da znaci, jos je rano, igrali su bez centara... Mada jednostavno moguce da su laksi matchup za Heat nego za nas.
            ne menja to puno stvari... phila je i bez centara napravila sjajnu seriju pobeda i to protiv ne tako slabih ekipa, a sa druge strane heat koji je trenutno skroz u qrtzu ih je prilicno lako resio...

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post


              Ovo je bolje od LP-a
              Jedino ako ti je LP na best avilable :P

              Comment


              • Originally posted by carter985 View Post
                ne menja to puno stvari... phila je i bez centara napravila sjajnu seriju pobeda i to protiv ne tako slabih ekipa, a sa druge strane heat koji je trenutno skroz u qrtzu ih je prilicno lako resio...
                Ma kakvi Heat u kurcu... Zato sto su izgubili jedan mec? I, ne bih bas rekao da je bila lagana utakmica, evo to moze i Emil da potvrdi. Do zadnje cetvrtine najveca prednost na obe strane bila 5 razlike i onda se Miami odlepio jednom serijom trojki, posle je Philadelphia potpuno pala nakon toliko teskih utakmica. Kazem, mnogo su opasni i klace se sa Pacers-ima za to trece mesto. Ko zna, ako udare neke povrede Bulls-e ili Miami mogu i za drugo da se bore.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Kako strasnu odbranu igraju Houston i Minesota.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Jedino ako ti je LP na best avilable :P
                    Na max mi je

                    Parsons je jebeni steal milenijuma

                    Comment


                    • Nije mi nesto Pekmen uverljiv na startu svega skok A i kako ce kad Ridnour sve ubacuje
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post


                        Ovo je bolje od LP-a
                        A pogledaj tek onaj stream sto sam stavio za Orlando ;)

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Na max mi je

                          Parsons je jebeni steal milenijuma
                          Covek se osisao i opet se setio kako se igra kosarka!
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Ma kakvi Heat u kurcu... Zato sto su izgubili jedan mec? I, ne bih bas rekao da je bila lagana utakmica, evo to moze i Emil da potvrdi. Do zadnje cetvrtine najveca prednost na obe strane bila 5 razlike i onda se Miami odlepio jednom serijom trojki, posle je Philadelphia potpuno pala nakon toliko teskih utakmica. Kazem, mnogo su opasni i klace se sa Pacers-ima za to trece mesto. Ko zna, ako udare neke povrede Bulls-e ili Miami mogu i za drugo da se bore.
                            Odlepio se Majami kada je kapiten seo a LBJ otisao na pleja. 15-0 serija i dovidjenja zurim

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Ma kakvi Heat u kurcu... Zato sto su izgubili jedan mec? I, ne bih bas rekao da je bila lagana utakmica, evo to moze i Emil da potvrdi. Do zadnje cetvrtine najveca prednost na obe strane bila 5 razlike i onda se Miami odlepio jednom serijom trojki, posle je Philadelphia potpuno pala nakon toliko teskih utakmica. Kazem, mnogo su opasni i klace se sa Pacers-ima za to trece mesto. Ko zna, ako udare neke povrede Bulls-e ili Miami mogu i za drugo da se bore.
                              ma jok, prevashodno mislim na to, da su daleko od maximuma
                              missam to sam malo karikirao da su ih lako resili.. ocu kazem, da je phila uvek tu negde za vratom heatu al nikako da ih "prelomi"...

                              Comment


                              • Definitivno je Phila opasan tim ove godine. Odbrana im je strasna, u prvom poluvremenu je Igoudala bukvalno citao Lebronove poteze. U drugom poluvremenu je Majami igrao bolje, zahvaljujuci Lebronovoj organizaciji igre. Palo je par trojki, a i Wade je proradio u cetvrtoj cetvrtini (mora jednom u deset tekmi ). Salim se, da ne prozivam ja ovoliko Wade-a, vratice se on u formu do plejofa. Sve u svemu, Phila se ne zajebava ove sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X