Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bane smiri se malo. Jbg i mene nervira al nista mi tu nemozemo ;)

    Comment


    • Bravo Zmicak, mvp je nacisto los veceras.

      Comment


      • Zamislite vi taj komad budale koji u zadnjem minutu ima na parketu Cole-Chalmers pored živog Battier-a i Miller-a!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • E moj Scott-e...pa ti drzi Irvinga na klupi do 3 minuta pred kraj
          Last edited by Ljuba90; 25-01-12, 03:01.

          Comment


          • Umjesto da ko ljudi ovo privodimo lagano kraju, mi se moramo muciti do zadnje sekunde bukvalno.. e svasta..

            Comment


            • Danza Kuduro

              Comment


              • Originally posted by Fanta View Post
                Umjesto da ko ljudi ovo privodimo lagano kraju, mi se moramo muciti do zadnje sekunde bukvalno.. e svasta..
                Pa o tome pričam. Celu tekmu se njakamo, bukvalno vučemo od poena do poena, a moglo je sve da ide drugim tokom. U onom trenutku 3/4 kada je James "proradio" i povukao par poena, Spo je trebao da uvede šutere i da napuni Cleveland i tu bi tekma bila prelomljena. On je celu tekmu radio kontra. Kada je trebalo da su mu centri i Battier u igri oni su sedeli na klupi, kada je trebalo da su Miller i Jones na liniji za "tri" oni su grejali klupu. Pobeda je pobeda i ne gleda joj se u zube ali ovo je bilo na mišiće. Meni je Spo kriv za ovako ružnu tekmu.
                Last edited by Branislav; 25-01-12, 03:11.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Ajde bar da pobedimo skrljane Bobcatse

                  EDIT: Imam neki pogan osecaj da ce Kemba da nam uvalja 30+ poena
                  Last edited by Ljuba90; 26-01-12, 00:24.

                  Comment


                  • Imali neko da navija za New Jork,ajde da dobijemo u klivlendu,nisam neki ekstra fan ali podrzavam uvek ovaj klub!

                    Comment


                    • Ja dajem svoju podrsku veceras NYK Zelim da se taj klub i taj grad vrate tamo gde im mesto i pripada !
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Za NY bih navijao samo protiv Zvezde da igraju

                        Ocekivan rezultat za sad protiv Bobovih Macki. Izgleda da ce ovaj novi trener davati vise minuta Vesely-u. Nadam se samo da ce prestati da pravi glupe faulove i da ce igrati odbranu kao sto je odigrao protiv debelog Borisa i trcati kontre kao malo pre. Mack to Vesely-rookie connection

                        Comment


                        • Gledam NY i nezadovoljan sam... Nije bila neka timska igra i loša odbrana. Melo opet krenuo po starom. Mora da se igra isto kao juče, sa više dodavanja, bez preteranog soliranja...

                          Od Mela dosta zavisi...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Tako je Vesely picka mu materina!

                            Kakav kos je dao

                            Comment


                            • oooo Ljubo Grobaru ooo Ljubo Grobaru o.O Daj Boze, njemu samo treba malo vremena i poverenja da moze da obavi na terenu zadatke koje se od njega ocekuju i nema greske.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by MakiVW View Post
                                oooo Ljubo Grobaru ooo Ljubo Grobaru o.O Daj Boze, njemu samo treba malo vremena i poverenja da moze da obavi na terenu zadatke koje se od njega ocekuju i nema greske.
                                Ma Flip mu nije davao dovoljno minuta,a u napadu je sluzio da bude strasilo

                                Evo sad je dobio 6 minuta u prvoj cetvrtini,odigrao fantasticnu odbranu,pokupio nekoliko skokova i dao dva efektna kosa

                                EDIT: Koja jos ekipa ima 3 rukija u isto vreme na parketu?

                                P.S. Vesely zalepio Kembu

                                Comment

                                Working...
                                X