Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nema sta, bore se kelti ko lavovi, valjda ce i izdrzati ;)

    Comment


    • ovo me podsjeca na onaj dobri stari boston koji je harao nba ligom i osvajao

      Comment


      • Stize ih Minesota! Ajmo sad preokret

        Comment


        • Opet Pavlovic cista bandza na Super Deckicu,joj prc,samo sto ga sudije stite ja ja ja!

          Comment


          • jao kad hoce onda bas hoce.. evo i KG za kraj pogodi i siguran sam da ce 4/4 biti samo formalnost za seltikse s obzirom da imaju odlicnu prednost od 21 kos razlike

            Comment


            • Love sutira 5-5 za 3 poena

              Comment


              • kakva odbrana bostona.. wow

                Comment


                • Pavlovic se razbacuje sa bananama

                  Comment


                  • Usrao Rubio poslednjih par minuta trece cetvrtine i Rocketsi vode 5 razlike.

                    Comment


                    • Pavlovic Bas i brat Markiz D.... su najzasluzniji za pobedu Bostona, odbrana kao iz slavnih dana....

                      Comment


                      • Sramota za Boston kada nema Ronda i Alena valja i Pavlovic a kada su oni tu decko sedi na klupi,pamet u glavu Boston i uprava sa vama!

                        Comment


                        • Originally posted by papekings View Post
                          Sramota za Boston kada nema Ronda i Alena valja i Pavlovic a kada su oni tu decko sedi na klupi,pamet u glavu Boston i uprava sa vama!
                          Apsolutno se slazem

                          Comment


                          • oce ovo biti rekord po najmanjem broju datih poena orlanda?

                            Comment


                            • Parker career high u asistencijama, dominira u New Orleans-u. OKC ocekivano lagano protiv raspalog Detroit-a, a i Houston resava u Minny-u.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Ajmo BUCKS da vas vidim protiv favorizovane A tlante,T-Mac igra odlicno na iskustvo samo bije,da vidimo sta ce biti do kraja?

                                Comment

                                Working...
                                X