Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zbog svakog glupog primljenog poena saunders kao da proguta knedlu
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Kakva asistencija Derrick-a za Booz-a, nema, ove godine ide na 10apg. Malopre razbi double team driblingom sa pola gasa.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu D- ROSSSSEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

        Comment


        • Ja ovo izivljavanje ne gledam vise......................

          Comment


          • Originally posted by Ammare View Post
            auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu D- ROSSSSEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
            Konacno neko normalno kucanje ove sezone, ostala su bila gayass, cuva zglobove koliko sam cuo.


            Igramo odlicno, nema sta, Boston je negde u rangu sa Pacers-ima i Knicks-ima.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • boston ocajan, sudije kenjaju i eto laganih +20 za bullse..

              Comment


              • xD Sta uradi finiks od coveka... Pietrus je nekad bio super defanzivac... Sad se valja prisetiti kako se to radi...

                Comment


                • Nash i Hill ne igraju veceras, muceni NJ mozda i moze do iznenadjenja.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • brand kuca preko veselog
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • ma neka se napuse... Pa Alen ga pipnuo nije!

                      Comment


                      • Originally posted by myxx View Post
                        pa kakav u napadu... Pa rouz se jos uvek nije ni zaustavio... Nije ni sa ove bio na zemlji... Nego, gde je alen opet u kontri? Nije ni krenuo da je istrcava...
                        Muci ih definitivno kriterijum sudjenja, tako je bilo i protiv dalasa... Izgledalo je kao da meveriksima mnogo lake daju slobodna nego njima...
                        Ma pusti kriterijum suđenja.Siguran sam da bi mogli da dobiju Bulse barem kod kuće lagano kad bi trčali.Dobro Alen igra.Ne istrčava baš kontre, ali barem igra pametno i racionalno.Igra nekako iskusno.Onil i Garnet samo sa distance šutiraju a Bes kao da ih imitira.Barem je on u najboljim godinama i stvoren za reket a on uzme da šutira.To za godine po meni nije nikakvo opravdanje za Seltikse, pogotovo za Garneta koji je uvek gazio ceo teren.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • vizardsi bili spustili na 16 razlike i opet sixersi digose na 23
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Dobro vece dobri ljudi, vidim Bullsi vode fino, je l' to mi lepo igramo ili Boston lose?

                            Comment


                            • Pozdrav !

                              Comment


                              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                                Dobro vece dobri ljudi, vidim Bullsi vode fino, je l' to mi lepo igramo ili Boston lose?
                                Čikago može se reći uobičajeno, konstantno sa visokim tempom.Rouz ne gazi, mada ni nema potrebe.Kako može Boston da igra kad će da izgube treću za redom kod kuće?!Sve je to do volje i trčanja.Ni Rondo ne deluje kao da ima dvadesetak godina.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X