Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Branislav View Post
    Lagano. Kakav napadački arsenal imamo, monstruozno!
    Ma i odbrambeni, ali nisu se bas pokazali dobro sto se tice toga u prvom...53 primljena, nije to malo . Sve u svemu, dobra tekma za sada.

    Comment


    • Wade 20 , LBJ 15 samo kad smo onaj pocetak preziveli sad samo da meljemo polako
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by emil_portnoy View Post
        Ma i odbrambeni, ali nisu se bas pokazali dobro sto se tice toga u prvom...53 primljena, nije to malo . Sve u svemu, dobra tekma za sada.
        Pa to je ono o čemu sam već pisao da mi se ne sviđa. Prima se isuviše mnogo poena. Ubrzana je igra, protivniku je jako teško da čuva takav napad, ali je izgleda odbrana zbog toga "oštećena".

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Dobri su ovi Klipersi, mogu da ujedu za guzicu.
          sigpic

          Comment


          • Kako obruka Wade Nate-a
            GS nije dao poen iz igre u trecoj cetvrtini, a jos samo 3 minuta do njenog kraja.
            Last edited by Emil_LBJ; 11-01-12, 05:17.

            Comment


            • Dobro jutro HEAT ovci.Dajte link za Miami-GSV!!!!

              Comment


              • Originally posted by kemp View Post
                Dobro jutro HEAT ovci.Dajte link za Miami-GSV!!!!
                http://www.lshunter.tv/index.php?opt...pup&Itemid=327

                Comment


                • LBJ is on fire !

                  edit : Ureko sam ga
                  Last edited by Lord Gangarić; 11-01-12, 05:27.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ono faul od Gerald Wallace-a na Griffin-u!?

                    Comment


                    • Sad ce ova dvojica i Zmija da vrate onu prednost

                      Comment


                      • Robinson usercina malena samo da Lee ne proradi i bice veselo
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • He still got hops!!!
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            He still got hops!!!
                            Jebes ovaj oop, ali kakva finta prodora, Grant dok se vratio Kobe je vec bio na obrucu.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Kwame po deseti put povredjuje samog sebe
                              U jbt Kobe 40+...

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Jebes ovaj oop, ali kakva finta prodora, Grant dok se vratio Kobe je vec bio na obrucu.
                                Sad ce da se nalozi, uzima jos 5, 6 suteva za ova 3 minuta 100%
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X