Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bukvalno je nivo Bobana Marjanovića sa efikasnošću.
    sigpic

    Comment


    • Klipersi su strasni,oni imaju bar 6,7 igraca koji lagano po 30 poena mogu da ubace,zna se kakvi su poenteri Heris,Galinari,Lu Vilijams,ali Herel i Aleksander su opasno dobri igraci,jos kad im dodas Bredlija,Beverlija,Gortata mogu i vrhunsku odbranu da igraju,a ako zatreba s klupe mogu da polude i Skot,Marjanovic.Jedino Teodosic i Tornvel nece ovde imati bitnu ulogu.Ako ostanu zdravi oni su mi glavni kandidati za finale Zapada sa Golden Stejtom.Da Alkesander ima tatu kao Bol on bi vec bio naduvan kao novi Geri Pejton,takav je tip igraca,odlicna odbrana i napad pametno igra.

      Comment


      • Netsi prokockaše 7 razlike na 30sec do kraja. Jaren Jackson pogodi dve trojke za redom (jednu pod faulom) i odoše u OT. Lud je klinac, ionako je strašnu utakmicu do tad imao. A i generalno deluje kao dark horse za ROTY

        Comment


        • Netsi opet briljiraju, prosuše 20 razlike u četvrtoj. Maltene svaku utakmicu igraju na jedan posed i svaku izgube. Nemaju ni sreće, ali za ovu večeras i onu protiv Memphisa samo sebe mogu da krive. PG izdivljao, Westbrook prešao Kidda na večnoj listi za TD.

          In other news, Bobi pokazivao kako se izvode bacanja. 19 poena u 13 minuta, 11/12 bacanja

          Comment


          • Gobert podivljao, isključiše ga posle 2 minuta
            Prvo mu svirali faul prilikom početnog podbacivanja (), i onda ubrzo faul u napadu na flop Hardena. Raspalio je forhend po nečemu što je stajalo na zapisničkom stolu i poslaše ga u svlačionicu.

            Sve je počelo naravno od sudije bolida koji mu svira faul na podbacivanju za nešto što se maltene uvek dešava.
            Ali sve to je doprinelo da je na početku ovo prava PO utakmica, intenzitet samo takav

            Comment


            • Vidji Luka kako sipa trojku sada

              Comment


              • 11 poena zaredom

                Kakav je ovo momak nerealno

                Comment


                • AAAAAAA majstore

                  Mavsi imaju novog Evropljanina koji ce potencijalno biti velika zvezda u buducnosti
                  Last edited by Lord Aleksoni; 09-12-18, 01:16.

                  Comment


                  • Preuze dečko tekmu, 11 poena za redom i to kakvih. Izlomi vicešampione zapada, ne znaju gde se nalaze. Kakav igrač će on da bude, au.. kakav igrač je već sad.

                    Comment


                    • Kako ih je usrao
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Kokoškov i Divac da lupaju glavu o zid šta su propustili...

                        Trudim se da gledam 4 meča istovremeno xD: Kingsi, Denver, Niksi i Dalas
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • 19 godina, svaka cast sta je ovaj momak sve dostigao u 19 godina...

                          Comment


                          • Dobrodošao u klub Krle

                            Jokara je baš dominirao dok sam gledao. Hteo ili ne, mora on da vuče poenterski kad su 3 startera out.. još Atlanta

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Dobrodošao u klub Krle

                              Jokara je baš dominirao dok sam gledao. Hteo ili ne, mora on da vuče poenterski kad su 3 startera out.. još Atlanta
                              Hvala, vikendom može da se prati i uživo xD

                              Kingsi su prioritet večeras za mene, zatim Denver, i onda moji mučeni Niksi...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Mučeni su bar još ove sezone, sledeće bi mogli napokon malo da se stabilizuju sa zdravim Porzingisom. Još ako se uzme neko u FA. Svakako mislim da će biti PO ekipa sledeće sezone

                                Još fali Murray da se povredi

                                Comment

                                Working...
                                X