Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto radi Dzru jbt, prska po Portlandu. Dobro je zagustilo bgm, da moze Portland nesto da odbrani, kao sto ne moze, imali bi neke sanse.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Kako to Roso sa sigurnoscu kaze.

      Ja sam uspio da procitam da Stef preskace prve tri utakmice druge runde. Vjerovatno je on spreman da zaigra i sad, ali su oprezni Voriorsi. Nju Orleans dobro igra na strani, mogli bi oni da ukradu neku pobjedu tu s obzirom da su im svi igraci u formi.
      Moraju da budu oprezni sa njim.

      Jeben je ovaj NO sa ovakvim Jrue i Rondicom.

      Comment


      • Kakvu utakmicu dobismo krv ti jbm.
        sigpic

        Comment


        • Iako ne pratim ovaj Nba, sad pustih da vidim rezultat, kad ovaj Holiday brat jos igra, secam ga se sa igrice 2k14 kako je kidao brat, vidim da je tako i u stvarnosti
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • AD zivotinja.

            Mozda Blazersi izbjegnu metlu.

            Comment


            • CJ kao kobra, nestvarnu utamicu igra. Ali je problem zaustaviti Dzrua i Dejvisa.
              sigpic

              Comment


              • Jrue igra tekmu karijere.

                Comment


                • Simbolicnih 81poena A.D i Holideja
                  sigpic

                  Comment


                  • Ozbiljna ekipa ovaj Nju Orleans, nisu bili ovakvi d skoro, jos nema Kazinsa.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Steta, ocekivao sam dosta vise od ove serije. Reise, samo Bog zna kako cete izgledati sljedece sezone.

                      Comment


                      • Dagger, nije mogao niko drugi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Steta, ocekivao sam dosta vise od ove serije. Reise, samo Bog zna kako cete izgledati sljedece sezone.
                          Ja ne ocekujem nikakve promjene.

                          Bice NO pravi test za GSW. Odlican je ovo tim na obije strane parketa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Lillard najvece razocarenje, istina igrali su brutalno dobru odbranu nad njim, ali opet brate najbolji igrac si u svojoj ekipi.

                            Comment


                            • Džabe sve kad ova dvojica onako izdivljaju.. Jrue kako je krenuo, ići će po max ugovor

                              EDIT: Na leto potpisao na 5 godina, ipak neće Mada je i ovaj dobar

                              Comment


                              • Jebem ti OKC i jebeni termin.

                                Comment

                                Working...
                                X