Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by emil_portnoy View Post
    Ti i Mac se terate oko LP-a od kako je pocela sezona kako cete da upaltite i to, i ti sad pitas "ko hoce sa mnom"
    Ma ja se vec dogovorio s nekim, nije mi sisa rekao ranije da hoce.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • A realno ste vi i iz Bga, lakse vam, mozete da se nadjete kod nekog gajbi da gledate, sta ja jadan seljak ovde sa sela da radim?

      Comment


      • Originally posted by emil_portnoy View Post
        Ti i Mac se terate oko LP-a od kako je pocela sezona kako cete da upaltite i to, i ti sad pitas "ko hoce sa mnom"
        Pomesao si me sa MVP-om.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Da li je Erni opet pijan?

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            A realno ste vi i iz Bga, lakse vam, mozete da se nadjete kod nekog gajbi da gledate, sta ja jadan seljak ovde sa sela da radim?
            hahaha kupicu ti ja lp, cim uvatim neki tiket.. znaci nece skoro

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Da li je Erni opet pijan?

              Bez` te od mene, ovo je prvi put da pominjem LP.

              A ti vadi pare iz tog steka, ako uopste mozes da se setis gde si ih stavio, i ti i ja po pola. Vadi zmiju iz dzepa.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Originally posted by carter985 View Post
                zar nije vise od 20?
                nije, sad sam gledao bas, 20$ za jedan mesec. moze da se canceluje kad hoces
                http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                Comment


                • Originally posted by Popaj View Post
                  nije, sad sam gledao bas, 20$ za jedan mesec. moze da se canceluje kad hoces
                  28$, to mu dodje mozda nesto vise od 20 jura.

                  Comment


                  • Originally posted by Popaj View Post
                    nije, sad sam gledao bas, 20$ za jedan mesec. moze da se canceluje kad hoces
                    pa ono kad se pogleda i nije puno, al ne dam amerima ni dolara

                    Comment


                    • Originally posted by carter985 View Post
                      hahaha kupicu ti ja lp, cim uvatim neki tiket.. znaci nece skoro
                      Opusteno, vazna je dobra volja.

                      Comment


                      • Da se vratimo tekmama... Gleda li se sta?
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • sta promasi ovaj Demar majko mila...

                          Ljubo, ko dobija ovaj derbi?
                          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                          Comment


                          • Koji raspad od tekme...Ovi iz Toronta deluju osamuceno,a mi smo standardno losi

                            Jan igra odlicnu odbranu.

                            Mislim da mozemo da pobedimo

                            Comment


                            • Ovo dobijaju Wizardsi 100%. Ali goru tekmu nisam odavno gledao

                              Comment


                              • Veseli
                                http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                                Comment

                                Working...
                                X