Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Back to the primitive!

    Cekamo Ernesta da zvrcne ekipu iz nemacke da nam hakuju LP.

    Jbg, kad nemamo kinte za LP.

    Comment


    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
      Back to the primitive!

      Cekamo Ernesta da zvrcne ekipu iz nemacke da nam hakuju LP.

      Jbg, kad nemamo kinte za LP.

      Brate, ne izadjes jedne nedelje i eto mesec dana uzivanja, ne moras uplatiti ceo LP odjednom.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Je l' kontao neko da li bi mogli svi da gledamo preko jednog account-a na LP-u?
        Mogli bi al` na 400kbps, isto k`o stream da gledas.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • ja sam imao ustekano za LP ali su moji skrsili auto pa sam im dao ustedjevinu... A vratice mi sutra pare(mislim, malo sutra)
          Krece stekanje pa za 2-3 nedelje ce se skupiti...

          Comment


          • I FirstRow je pukao kao prangije dajte neki normalan ako ste nasli -.-
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Brate, ne izadjes jedne nedelje i eto mesec dana uzivanja, ne moras uplatiti ceo LP odjednom.

              Ma ja i ovako ne izlazim, em ne volim ovu nasu muziku, a em ne volim ni ove seljake.

              Ako mislite da uzmemo nas par LP, rado cu sa nekima skupiti pare da se to uzme.

              Comment


              • Originally posted by Ernesto View Post
                Mogli bi al` na 400kbps, isto k`o stream da gledas.
                E sad, ne znam da li bi to bilo moguce, prijave se svi koji bi zeleli LP, vidimo da neko od vidjenijih otvori racun (jebem mu mater, ako je neka tolika picka da pokrade...), skontamo koliko bi naloga bilo potrebno da se gleda na recimo 800kbps i ono... Mada kapiram da je najbolja opcija uplacivati mesecno.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • a kako se iz srbije uplacuje LP???!!!

                  Comment


                  • @Mac

                    Jesi li ti uopste siguran da mogu dva coveka da se loguju preko jednog account-a? Ameri su to, ne daju se prevariti.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Originally posted by Popaj View Post
                      Navukli su nas sa tim preview-om samo tako, znaju oni dobro sta rade... ja sam na ivici da uplatim 20$ za metar dana ...
                      zar nije vise od 20?

                      Comment


                      • Originally posted by Ernesto View Post
                        @Mac

                        Jesi li ti uopste siguran da mogu dva coveka da se loguju preko jednog account-a? Ameri su to, ne daju se prevariti.
                        Da mu jebem mater, ako moze na fb, moze i ovako.


                        Salim se, nemam pojma, valjalo bi to mozda malo istraziti, trebali smo pokusati preko istog naloga da se ulogujemo kad je bio preview, al' smo debili...



                        EDIT: Myxx brate, pa preko kartice...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by carter985 View Post
                          zar nije vise od 20?
                          pa nije ni mesec nego metar dana

                          Comment


                          • Originally posted by myxx View Post
                            a kako se iz srbije uplacuje LP???!!!
                            Visa Electron ili Virtuon karticom posto smo jedini degeneri u ovom delu sveta koji nemaju Paypal
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Bilo bi dobro da svi zajedno preko jednog account-a gledamo, ali pitanje je da l' moze da vise coveka ulaze istovremeno na jednom account-u.

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Da mu jebem mater, ako moze na fb, moze i ovako.


                                Salim se, nemam pojma, valjalo bi to mozda malo istraziti, trebali smo pokusati preko istog naloga da se ulogujemo kad je bio preview, al' smo debili...



                                EDIT: Myxx brate, pa preko kartice...
                                Pa jbt, o svemu moram da mislim.

                                Nemoj da se desi da uplatite pa da jedan mora da poduva.

                                EDIT: Logicno mi je da ne mogu 2 coveka da se loguju na isti account istovremeno. Moracete da gledate tekme neizmenicno.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X