Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • realno -13 se lagano stiže, pitanje je samo da li ima volje

    Comment


    • Barnes 2/22 ima u zadnje dve tekme. Ovo je najverovatnije gotovo

      Comment


      • + katastrofalno suđenje

        Comment


        • Klej je skroz van tekmu, ne moze okean sa broda da pogodi, mada po meni forsira previse taj sut iz vana, a lik moze komotno napadi reket Klivlenda, ima sve za to...
          Gde je nestao Barns u zadnje dve tekme da mi je znati... Ocajno sutira momak, ne znam sta mu je.

          Mislim da je gotovo ovo, a i Klivlend ce imati psiholosku prednost u zadnjoj tekmi, a jos i GSW muce povrede, Bogut je definitivno aut do kraja serije, Igudala ima probleme sa ledjima i Kari se nesto hvatao za rucnog zgloba.
          OVAKO

          Comment


          • Šta se desilo sa pravilima košarke i suđenjem u prokletoj NBA? Ovo je muka gledati, gotovo da nema posjeda a da neko ne napravi korake ili ilegalan blok, i naravno ništa se ne svira. Jedno je pustiti jaču igru i faule u finalu, a skroz druga stbar zanemariti osnovna pravila košarke.

            Sent from my LG-H815 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Klej je skroz van tekmu, ne moze okean sa broda da pogodi, mada po meni forsira previse taj sut iz vana, a lik moze komotno napadi reket Klivlenda, ima sve za to...
              čuo te Klej

              Comment


              • ala dominira kralj

                Comment


                • to je to

                  Comment


                  • Ezeli umesto Iggya u startnoj

                    AJDE POCNITEEEEEEEEEEEE
                    sigpic

                    Comment


                    • Morala je da padne generalna proba
                      Spoiler





                      Kyrie tragičar, promašio trojku za OT i generalno očajnu partiju imao


                      Inače, Ezeli startuje večeras, Iggy sa klupe. Kod Cavsa bez promena.

                      Preteče me Rondo.

                      EDIT: I bratina Randle se pati sa streamovima

                      Last edited by p4p1; 20-06-16, 01:02.

                      Comment


                      • Ako me ovaj stream bude zajebavao glave ce leteti, mora Sveto Trojstvo da se slusa
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni se malo sjebao kabl za internet i dolaze sutra da mi stave novi, danas nedelja bila jbg. Tako da mi ponekad nestane net iz čista mira na koji minut. Samo da me posluži ova 3h, molim te Bože. Inače ću da pizdiiiiiim

                          Barnes pogodio nešto!!

                          Ezeli zasrao sve što je mogao do sada.
                          Last edited by p4p1; 20-06-16, 01:17.

                          Comment


                          • Ezili počeo svoju sjajnu rolu, kontam da je on njihova verzija Raduljice, više se čini da je opasan nego što jeste, ponekad i uradi nešto dobro, ali uglavnom deblo.

                            edit: Golden Stateu se sveti Robertson i kako su njega ignorisali u odbrani protiv Oklahome, evo sada im je Barnes po(goršana)boljšana verzija Robertsona. A još treba da potpiše novi ugovor ovo ljeto, neka zaboravi na sve više od 15-ak miliona.

                            Sent from my LG-H815 using Tapatalk
                            Last edited by Bastia33; 20-06-16, 01:27.

                            Comment


                            • Eo reći ću ja, Kyrie ima najbolji handle u ligi. Ovo što Steph radi ponekad je sramotno. Nisi na All-Staru prijatelju, game 7 NBA finala se igra.

                              Najbolje od svega do sad je što ih puštaju da igraju! Neću mrtve faulove i da neko sedi na klupi zbog istih.

                              Comment


                              • Golden State igra užasnu košarku, nažalost. Ono što su radili prošle godine je druga priča. Skoro sve poene u ovoj četvrtini dali su nekim nategnutim trojkama, a reket niko da napadne. Cleveland dominira...samo da naprave seriju i to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X