Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Relativno je blago receno Ljubasine.
    Nisam hteo da se uvredite

    Samo jos fali da se Ariza povredi.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Koga boli ku*ac za MVP nagradu? Bitnije je da igraci budu sto odmorniji i spremniji za PO.

      Majami je relativno matora ekipa.
      pa mene i sve die-hard fanove Lebrona recimo. Matori su i Sparsi, ali cepaju.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Nisam hteo da se uvredite

        Samo jos fali da se Ariza povredi.
        Ma sta se imam uvrediti, godine ne lazu. Wade-a bi smatrao mladim, ali s obzirom na njegov stil igre od pocetka karijere u NBA-u, vise se pitaju kolena nego on, tako da mi je svejedno i ko ce biti MVP i ko ce biti all-star i ostale gluposti, koje su zaista nevazne. Vazno je da oni svi budu zdravi, pa ako bude dovoljno za titulu, dobro i jest, a ako ne, jbg, bio je neko bolji. Ova regularna sezona je vredna nerviranja samo kada je derbi i kada vidis da bas nisu zainteresovani, ostalo je sve manje vazno.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by delgado View Post
          pa mene i sve die-hard fanove Lebrona recimo. Matori su i Sparsi, ali cepaju.
          Mislio sam da si prerastao tu fazu ali dobro.

          Beal stvarno dobro izgleda na terenu, ne sumnjam da ce sa zdravim Wallom ciniti jak tandem u buducnosti.

          EDIT: Nemoj da se kurcis LeBrone

          Comment


          • Ajmo LBJ tripl-dabl, trebas mi za fantasy, da unistim MVP-a.

            Ljubasine, navijaj jos malo, vodite verovatno do sredine cetvrte cetvrtine.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ma Majami moze da izgubi jedino ako uvalimo 5,6 trojki u poslednjoj cetvrtini...Ali nema veze, kul je tekma

              Ja derem Colketa u fantaziju

              Comment


              • Zasto ne igra Harelson umesto Haslema koji nije ni za ABA LIGU

                Comment


                • Ma ja sam odustao od fantasy-a. Mogucnost da dodjem do PO-a je ravna nuli
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Ma ja sam odustao od fantasy-a. Mogucnost da dodjem do PO-a je ravna nuli
                    Kakav mentalitet

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Kakav mentalitet
                      Pa kad sam birao pretposledjni. Jos onaj Cousins slepac nista bre da odigra kako treba. Hickson se raspada cele sezone, Pekmen malo malo pa povredjen, Terry svaku petu utakmicu ubaci preko 10 poena i kad sve saberes, veze s mozgom nemam
                      Last edited by colke995; 05-12-12, 01:55.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nije toliko los Hickson

                        Mora Singleton do kraja da cuva Jamesa. Kad vec Ariza nije tu.

                        Comment


                        • Haslem je toliko propao da boli. Probaj Meksiko sa Harilsonom, dobar je igrac , probaj jebem te zalizana

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Nije toliko los Hickson

                            Mora Singleton do kraja da cuva Jamesa. Kad vec Ariza nije tu.
                            Gotovo je ovo, krenuo LeBron kao lokomotiva.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Gotovo je ovo, krenuo LeBron kao lokomotiva.
                              A treba se boriti do kraja. Ionako nam je Majami musterija

                              Mora Beal da udje, nema protoka lopte kada on nije na terenu.

                              Comment


                              • Jamison ako ovako nastavi, Pau ce moci duze da odmara...

                                Comment

                                Working...
                                X