Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvo nba vece(jutro),Kobi lud Kari isto
    sigpic

    Comment


    • Ali ovo nisu normalne stvari, neverovatno je da on jos uopste stoji na nogama.. odakle izvlaci ovo mi stvarno nije jasno

      IDEMO PO 60!!!

      Comment


      • Kobiša jesi zdrav? Lagano strpa 60 za oproštaj. Kakva je to glava, kakve su to noge ljudi moji..

        Sent from my LG-H815 using Tapatalk

        Comment


        • JA sam 10000000000% siguran da bi on ovo uradio i na 80 godina. Ne 60 poena, vec ovo sto je uradio na kraju. S tim se covjek radja, ne moze ti to dati niti jedan trener, a to se zove MUDA! Kakav je mudonja gospodin Brajant pa to je nevjerovatno, kakva je to velicina od igrac.
          Sretno majstore u penziji!
          OVAKO

          Comment


          • Какав човек јеботе...
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • E pa, bilo je zadovoljstvo...
              sigpic

              Comment


              • Stvarno ne znam sta da kazem.. hvala za sve legendo, hvala sto si vratio Lakerse bar na jedno vece u centar paznje i to dok u isto vreme jedan tim obara jedan nestvaran rekord. On je potpuno prihvatio ovo, ne postoji u njemu ni jedan deo koji nije siguran da se ovde zavrsava prica. Unutrasnji mir je tu i onda ne mogu na ovo da gledam kao na nesto tuzno. Kad-tad je moralo da se desi, a tesko da je moglo na bolji nacin. Kao sto i sam rece: "Mamba out", i to u njegovom stilu. Neponovljivi Kobe Bryant gospodo

                Comment




                • Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                  Comment


                  • E neka je ponovo doslo to doba godine, pa makar i ova prva runda bila ocajna. Da vidimo moze li Toronto konacno da prodje u polufinale

                    Paul George dobar u odbrani ali los u napadu; Myles Turner pizdarija od igraca
                    Last edited by Rondo9; 16-04-16, 18:04.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dve meni najgotivnije ekipe na istoku, steta sto se odmah sastaju. Ako vec moram da biram, ajde da taj muceni Toronto napravi nesto u PO, ipak deluju ozbiljnije ove godine.

                      Nije Toronto iskoristio to sto je Indiana ispunila bonus posle 2 minuta.

                      Kako je malo falilo da Stuckey zavrsi na Shaqtinu
                      Last edited by p4p1; 16-04-16, 18:26.

                      Comment


                      • Imaju oba tima razloga za optimizam pred drugo poluvreme. Valanciunas za sada najbolji igrac sa 8 poena i 15 skokova, ali i 3 faula
                        sigpic

                        Comment


                        • Ponadali su se sad kad nema Piercea, ali tu je ipak Pol Zorz
                          sigpic

                          Comment


                          • Svidja mi se sto Bickerstaff odmah pocinje sa small-ballom. Ariza na Draymondu, Beverley na Stephu i pretpostavljam Brewer na Thompsonu kako bi Harden mogao da se ,,stedi" u odbrani na Barnesu, ako je to uopste moguce.

                            Sve sto trazim je da ne bude vise od 10. Na poluvremenu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Je l me zezas da su ovo tele stavili da prenosi
                              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Rondo9 View Post
                                Sve sto trazim je da ne bude vise od 10. Na poluvremenu.
                                Previse trazis od ovih ludaka. Ne znam na koju foru moze Houston da otkine jednu.. bas treba da im se poklopi mnogo toga

                                Comment

                                Working...
                                X