Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo izgubljenih lopti !!!!!

    Comment


    • Crawford je opasan kad ga krene prosle godine je bio solidan ali on trosi mnogo lopti i procenti suta su mu uglavnom ocajni

      Comment


      • forma je trenutna nisu to neki igraci po meni sto igraju jednu utakmicu super a drugu ih nema nigdje
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Originally posted by kosta1703 View Post
          Nazalost, sta mogu da dobiju za njega?
          Kad bi mogli da naprave trejd pa da njime dobiju recimo Kevina Martina, to bi bila premija......
          Samo, za Kevina treba da se da vise od Beasleya

          Rubio vec na 10 asistencija.
          Ma nek ga šalju u Sacramento. Onako se on sa svojom psihom upotpunosti uklapa među one psihopate.
          A za njega nek uzmu J.Fredette-a!

          Comment


          • Originally posted by Ammare View Post
            Ma nek ga šalju u Sacramento. Onako se on sa svojom psihom upotpunosti uklapa među one psihopate.
            A za njega nek uzmu J.Fredette-a!
            Majkl Bizli je supertalentovana budala, koliko god bio retardiran on je igracina za tri Dzimera, u karijeri ima 16 poena 6 skokova po utakmici na prosecno 29 minuta. Dzimer ima 9 poena i 2.5 asistencije. Druga stvar Dzimer je plej Minesota ima Bareu, Rubia i Rindaura na pleju, mozda ti mislis da je malo sta ja znam ali 4 pleja jos nisam video da neko koristi.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Majkl Bizli je supertalentovana budala, koliko god bio retardiran on je igracina za tri Dzimera, u karijeri ima 16 poena 6 skokova po utakmici na prosecno 29 minuta. Dzimer ima 9 poena i 2.5 asistencije. Druga stvar Dzimer je plej Minesota ima Bareu, Rubia i Rindaura na pleju, mozda ti mislis da je malo sta ja znam ali 4 pleja jos nisam video da neko koristi.
              ne kažem ja da si ti džaba ovdje najači! beton si

              Comment


              • Au, Dwight vec dva faula... Kako me nervira ovaj sut Baby Davisa

                Comment


                • Je l' se desilo nesto Dvajtu pa ga ovako rano izbacio?

                  Comment


                  • Da vidimo da li je Smart zaista oporavio Kingse ili je ono bila pocetnicka sreca...

                    Smesno koliko Cousinsu fali kondicije, 3 min do kraja prve cetvrtine a covek se poradja na terenu.
                    Last edited by ЕлБиЏеј; 08-01-12, 23:32.

                    Comment


                    • Cousins crko a nije se zavrsila ni prva cetvrtina

                      Comment


                      • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                        Cousins crko a nije se zavrsila ni prva cetvrtina
                        Vidis da ga je Westphal djubre terao da trci na treninzima mamu mu...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Westphal je kriv za sve

                          Comment


                          • Dobro vece svima.

                            Comment


                            • Ma daj stvarno nije fora,sviraju sudije 2 faula Howardu na pocetku ,i sada posto je on zvezda sviraju sta stignu protiv sacramenta,ma daj cao!

                              Comment


                              • smeju se i komentatori ovoj odluci sudija za faul Hiksona u napadu!

                                Comment

                                Working...
                                X