Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ammare View Post
    šta je ovo ba Ben Wallace ovako osijedio... kad ga zumira kamera samo sjede ima.... biće da mnogo čita knjige
    Cini mi se da sam negde procitao da je ovo legendi poslednja sezona

    Comment


    • ko ima vise 18god nek slobodno prebaci na CHA-IND....koliko Sarlot lose igra govori cinjenica Hansbrough sutiro sa slobodno bacanje i pokupio svoj promasaj....

      Comment


      • Eto, na 1:03 do kraja treće, Džejms je u polasku napravio dva koraka pa napravio dribling.Toliko je očigledno da se na 240p strimu videlo odmah.Potom je naskočio da fintira šut pa dodao.Zar i zbog toga mora da pravi grešku u koracima?
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by MarkedOne8 View Post
          Eto, na 1:03 do kraja treće, Džejms je u polasku napravio dva koraka pa napravio dribling.Toliko je očigledno da se na 240p strimu videlo odmah.
          Ne mozes ocima da ga vidis a gledas utakmicu njegovog tima iako ima jos 10 drugih tekmi

          Comment


          • Marshon-u izolacija a Deron i Farmar u igri.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ne mozes ocima da ga vidis a gledas utakmicu njegovog tima iako ima jos 10 drugih tekmi
              Ne!Poenta je u tome što je meni zanimljivo da ga gledam kad pravi korake a sudije mu ne sviraju.Nije da ne mogu da ga očima vidim, čak me ni ne nervira.Govorim najiskrenije, ali kažem da mi je zanimljivo da vidim kako pravi korake.

              Znaš ono kad voliš da gledaš nekoga kad radi u onome u čemu je najbolji... his travelness XD
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                Eto, na 1:03 do kraja treće, Džejms je u polasku napravio dva koraka pa napravio dribling.Toliko je očigledno da se na 240p strimu videlo odmah.Potom je naskočio da fintira šut pa dodao.Zar i zbog toga mora da pravi grešku u koracima?

                To je tvoj omiljeni igrac, ne zajebavaj sad, cim ne mozes oci da odvojis od njega

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Ne mozes ocima da ga vidis a gledas utakmicu njegovog tima iako ima jos 10 drugih tekmi
                  Zašto je problem da prokomentariše? Gledamo tu utakmicu, i ovo je "uživo komentarisanje utakmica"

                  Ja ću da nacrtam LeBronov put do koša .'.' -----------o Tamo na početku četvorokorak, i onda laganice 16okorak i lagano polaganje ;)
                  This is the second most exciting indoor sport, and the other one shouldn't have spectators. ~Dick Vertleib

                  Comment


                  • O.O KAKVE BLOKADE
                    This is the second most exciting indoor sport, and the other one shouldn't have spectators. ~Dick Vertleib

                    Comment


                    • Originally posted by emil_portnoy View Post

                      To je tvoj omiljeni igrac, ne zajebavaj sad, cim ne mozes oci da odvojis od njega
                      Pa stvarno kad bolje razmislim možda si u pravu.Omiljeni ne znači da mora da je onaj za kog mislim da je stvarno najbolji.Može da znači da najviše volim da ga gledam, zar ne? haha

                      Ja se svima koje nervira to za Džejmsa izvinjavam, ali nekad moram da prokomentarišem XD
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • Kako se sveti brat UD!

                        Comment


                        • Gde sam napisao da je problem? Ajde batalite sa prozivanjem super zvezda kao sto su Rose,James i ekipa.

                          Sto nije napisao da je dao 22 poena u prvoj cetvrtini ili kako je Bosh uradio to i to,ili kako je Cole usrao to i to.

                          Vec 2,3 dana prica covek o tome,malo je dosadilo.

                          Comment


                          • Pocetnici (ovog foruma), pocinjete strasno da nervirate prvo mene, a verovatno i ostalu ekipu ovde. Necemo se mi uklapati uz vas, nego, kako red nalaze, vi uz nas koji smo ovde godinama. Nema smisla ovo sto radite.

                            Comment


                            • stvarno je žalosno kakvih igrača ima u NBA,,, kad vidim ove ekipe iz NY dođe mi da plačem. Ukupno 5 košarkaša imaju i 20 amatera

                              Comment


                              • Pa u tome i jeste stvar.Ja nikog ne prozivam osim Džejmsa.Ni Boša, ni Vejda ne zezam a igraju za isti tim kao Džejms a Vejd nije ništa lošiji i nekoliko godina već nosi Majami.Hauvard je još jači od Džejmsa pa ga baš gotivim.Ima dosta igrača koji su po nečemu slični pa su mi ok.Poenta svega toga je u tome što nenormalno mnogo pravi korake i to je sramota.Zamisli da sad za neku legendu saznaš da je tokom cele karijere radio nešto nepravilno a da toga nije ni bio svestan i da mu nisu sudili.Bolje je za Džejmsa da odmah shvati gde je greška.Dajte, ljudi, ovo je najprofesionalnija košarkaška liga na svetu.Aj neću više o tome, kasno je a i nije tema za to.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X