Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvo smo smece od ekipe.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Mocni Skola
      Pozdrav ekipo
      I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

      Comment


      • Scola automatic...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by AleksaVP View Post
          Sjajan mec za Gortata, 19 pts i 12 rbd .. Wall trojke 5/8 cini mi se
          Da, da.

          Nismo lose odigrali na kraju. Jedva cekam da se oporavi Porter, bas nam treba jos jedan koristan igrac u rotaciji...

          P.S. A taman sam dropovao Scolu danas

          Comment


          • Scola dominira .. Indy ce biti jos jaca sa njim ..

            I Stephenson eksplodirao u drugom poluvremenu, u prvom mnogo slab ..
            Last edited by Lord Aleksoni; 07-11-13, 02:23.

            Comment


            • Jeste da nema veze sa ovom temom ali nesto razmisljam
              Phila je morala da draftuje McLemore-a umesto Noela. Bas im treba cist bek suter. Hawes nije zver, ali je dobar centar. Dok je Noel ipak samo projekat...

              Comment


              • Ljubo, pa Noela su draftovali Pelikani, a on dosao onim trejdom za Holideja
                I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                Comment


                • Originally posted by LeBron fan View Post
                  Ljubo, pa Noela su draftovali Pelikani, a on dosao onim trejdom za Holideja
                  Zajebavas me?

                  Ne ide to bas tako... Pelikani su njega izabrali u ime Phile nakon sto je trejd dogovoren.

                  Comment


                  • Izvini, nisam znao da imas insajderske informaciju Svih ovih godina sam ziveo u ubedjenju da se prvo biraju pikovi, pa da se tek onda trguje. Cak i sad to mislim, nekako mi logicno, posto mislim da liga nikad ne bi dozvolila takve manipulacije
                    I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                    Comment


                    • Ma naravno da je tako. Sve se oni to lepo dogovore

                      Nije to nikakva manipulacija, sasvim normalan dogovor dve ekipe.

                      Comment


                      • Orlando dobio LAC, a Vucevic odigrao monstruoznu partiju ..

                        30 pts i 21 rbd

                        Comment


                        • http://www.zonasports.me/canal-1.php
                          Koci li i vama ovaj link, ili je do mene nesto?

                          Comment


                          • Koci.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • koci

                              Comment


                              • Kako Ray Ray na drugi obruc, elegancija, Deandrea po burek poslao...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X