Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kosta1703 View Post
    Pa sta onda?
    Da dozvole da se izivljavaju gadjajuci obruc i cekajuci lopte oko centra?
    Pa koga zanima sta ce oni da rade, je l' po pravilima pogodio obruc? Jeste. Je l' nije prestupio kod suta? Nije. Je l' neko usao ranije u reket? Nije. Kad si u onakvoj situaciji moras da se snalazis na sve nacine, jok treba da pogodi jer je to fer.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Haahahahaha, SAS primenjuje Hack a Shaq na Kwame-u, ovaj naravno promasuje oba bacanja. Pop majstor!
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Originally posted by Ernesto View Post
        Haahahahaha, SAS primenjuje Hack a Shaq na Kwame-u, ovaj naravno promasuje oba bacanja. Pop majstor!
        Zamisli da je i Biedrins u igri, imali bi dve opcije.




        EDIT: Tony pobio...
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Clippersi 41 poen u prvoj cetvrtini i nijednu izgubljenu loptu

          Comment


          • Originally posted by emil_portnoy View Post
            Clippersi 41 poen u prvoj cetvrtini i nijednu izgubljenu loptu
            Falilo je jos 10 poena za rekord.

            Comment


            • da vidimo od cega je miami sastavljen bez ove dvojice... ako pobede danas atlantu, uzmaju prsten, u suprotnom bice opet pusiona

              Comment


              • Au sranje sto ne igraju Bron i Wade.. Svejedno, od 00:00 se dosadjujem na netu i napokon da docekam Miami sretno!

                Comment


                • Bosh veceras daje 30+ poena.

                  Comment


                  • Veceras ce svi imati ogromnu zelju da se istaknu u Heat-u, kad nema ove dvojice. Ne bi me cudilo da dobiju Atlantu sa vecom razlikom. GO HEAT!

                    Comment


                    • Originally posted by emil_portnoy View Post
                      Veceras ce svi imati ogromnu zelju da se istaknu u Heat-u, kad nema ove dvojice. Ne bi me cudilo da dobiju Atlantu sa vecom razlikom. GO HEAT!
                      Nadam se da nece izgoriti u toj zelji pa da malo pretjeraju i da im se to obije o glavu..

                      Comment


                      • Originally posted by Fanta View Post
                        Nadam se da nece izgoriti u toj zelji pa da malo pretjeraju i da im se to obije o glavu..
                        To ce regulisati ovi malo iskusniji, na celu sa Spoelstrom
                        Zezam se...nadajmo se da nece ;)

                        Comment



                        • Mislim da ce Bosh biti od velikog znacaja veceras, i neka Jones-a krenu dobro trojke i bit ce super..
                          Sta mislite, kakve su sanse da ovo zavrsi do 04:30?

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post
                            Sta mislite, kakve su sanse da ovo zavrsi do 04:30?
                            idealne

                            Comment


                            • al kako mrzim ovo otezanje prije matcha -.-

                              Comment


                              • da budemo realni,naguzice nas Atlanta. Sa jednim od ove dvojice bi imali neke sanse, ovako nikakve. Nadam se da ce Rio i N.Cole da odigraju hrabro i kvalitetno.

                                Comment

                                Working...
                                X